Tema: Ljetne bebe/mame 2016.
2410 2410 Član od: Studeni 2016. Broj poruka: 307
17.01.17 09:23
Ellie00

Jutro. 
Mi si u 5 umislil da je jutro al zaspala je opet… 
Ja rentala auto (ima frend rent a car) da imam za par dana od sutra jer moram hrpu tog obavit I to mi ispadne najjeftinije.

Snjega hb nema puno. Kako je na moru zene?

Mare Mm bio jucer na poslu, pokusava pohvatat konce. Al radit ce skraceno ovaj tj jos jer se umori

Brojcana niste dugo zajedno I vec takve drame. Ili ste vise ekscentricni.

Ugolina I Ena voli te vezice od dude.

Njoj jutric😂😂al dobro da ti je uspjela opet zaspat..renta auta🖒

Sanjarka88 Sanjarka88 Član od: Srpanj 2015. Broj poruka: 5349
17.01.17 09:24

Ugolina sinoc sam sliku okacila i u grupu na viber nisi vidila? 
Zlica voli vezice 😁😁 mom u zadnje vrijeme za igru najdraza plastična zdjelica.. naravno za daljinski i mob bi dusu prodao. U biti voli sve sto nije za njega haha

Ajme Mare med, kravlje mlijeko, limun 😁…svaka cast na hrabrosti. Ja taj med ne mislim dugo davat a ni kravlje do godine po meni je ad daleko bolji izbor za bebe. Ja nemam muda za kontrirat danasnjim saznanjima 😂😂

Summerbaby o tu si, nisi nestala 😉 super da vam kasice idu dobro 👌 vrtic cu dobit na posudbu. S mudricom sam ga kupila pa nije htjela uopce bit u njemu eto sad cu bit pametnija pa cu ga posudit. No u svakom slucaju dobro dodje za skladistenje igračaka 😂

Deeka bravo za dobre noci 😘 i cim prije nek prodje upala! 

Brojcana o bome odlicna noc kod vas. Bravo Neli 😀😀😀
Meni te flekice ne zvuce alarmantno. Prati. Kad se povuče opet joj kroz koji dan daj kruha malo i keksiju pa ces vidit jel od toga

[lilypie.com]

[lilypie.com]

17.01.17 09:25

sanjarka bit ce naporan dan ako ti nastavi tako…mozda odradi dobar spavanac pa bude dobar😉

curicax3 curicax3 Član od: Ožujak 2016. Broj poruka: 403
17.01.17 09:26
2410

mare meni su moji pricali da su mene i stariju sestru hranili od pocetka sa alpskim mlijekom(prokuhali bi ga) koji bi pomjesali sa cajem od lipe-tako je nona rekla mojoj mami(patronazna je rekla da je starija sestra neuhranjena-rekla mami da ima slabo mlijeko).dok se ja jos ne usudim svojoj dat kravlje mlijeko..
ugolina 😍😍😍😍zlica mala

A sad-jucer sam joj vidjela dvije crvene flekice na trbuhu-suhe onako,na ledjima ima isto tako samo sto nije fleka nego je kao npr crta,i na nogici na bedru malu flekicu..jela je ovih dana malo kruha,onako komadicak korice ajmo rec i pojela je 2-3 puta po pol petit keksa samnom(to je znaci novo nesto sto je probala)…ove na trbuhu sam joj vidjela pred koji dan-ne siri se,ovo na ledjima nisam vidjela nego sam pod rukom osjetila kao da je suho al nije bilo crveno(i tu vec mozda ima tjefan dana;mozda i vise)..ovu malu na bedru sam tek jucer snimila…
Dal da se zabrinem i odem kod pedijatra il da pustim i cekam da vidim oce li se prosirit il povuc..

Ima i moja po nogicama takve flekice i pedica rekla da ima samo susu kozu,sklonu atopijskom dermatitisu i samo par puta dnevno mazati kremicama tipa aderma,avene i kupat u takvim kupkicama.Nije to od kruha,bez brige😉

[lilypie.com]

[lilypie.com]

[lilypie.com]

17.01.17 09:31

sanjarka curica hvala vam..vec sam bila skoro na putu kod pedijatra..kupit cu joj kremicu danas neku i mazat,i necu joj kruh ni keks dat dok joj ne prodje…😚😚

Abies Abies Član od: Ožujak 2016. Broj poruka: 2029
17.01.17 09:34

Bokić! 
Zanemarila forum… oprosti. Brojčana. Alergijske nisu suha koža i fkeke nego te fleke se pojavljuju i nestaju tokom dana. 
Ilani nema, ma javit će se ona nama. Sigurno joj zabavno.

[lilypie.com]
[lilypie.com]

summerbaby summerbaby Član od: Veljača 2016. Broj poruka: 19
17.01.17 09:36

Jutro mame!
Ejic, 2410, Ugolina, Sanjarka - hvala na savjetima 😘
Mi se takoder volimo igrati vezicom od dude 😄 a tek zvakati ju…mljac

[lilypie.com]

summerbaby summerbaby Član od: Veljača 2016. Broj poruka: 19
17.01.17 09:39

Ako vas ima s mora koje volite snijeg, pozvane ste, kod nas je bas napadao, prava snjezna idila…i dalje pada

[lilypie.com]

Sanjarka88 Sanjarka88 Član od: Srpanj 2015. Broj poruka: 5349

E da i mi smo imali ovo ljeto suhu kozu na nogicama i malo crvenih flekica…isto kao i kod Curice ad nam ustanovljen . Kupili adermu i mazem ga s njom jednom dnevno a kupamo se u aderma kupki i to je to. Stanje mu je skroz ok.
Meni je pedica rekla da s obzirom na to treba pripazit na hranu no hb do sad nije na nista reagirao

[lilypie.com]

[lilypie.com]

babycoming babycoming Član od: Ožujak 2016. Broj poruka: 387

evo i da ja napisem stagod ovdje..malac spava ja se kravim i pisem na forumu..ko je ono rekao da za pola sata ionako ne stignes nista napravit, pa se bolje kravit 😁 bome je u pravu
2410 vi ste karakterno ko ja i moj muz, mi kad se svadamo to leti sve, karakterno smo slicni, tvrdoglavi oboje a kratkog fitilja 😂 al kad produ tihe mise i svade budemo jos bolji 😁 on jarac ja ovan, nasla se dva rogata i tvrdoglava 😂
Sanjarka pokazala mmu ovu sliku s mackom, kaze ista ja😂
i meni je friz prazan, mm radi a meni se neda po ovom vremenu u solo izvedbi s malim po ducanima 🙂 nesto cu iskombinirat za nas, a za njega bas nemam pojma sto cu
Mare bome kako Sanjarka kaze hrabro ti s tim cajem, limunom, km..ja nemam toliko muda 😂 al ajd imas ih troje pa znas sta mozes
Summer mi dobili vrtic za krstenje od mog brata, koristili ga ko skladiste igracaka do nedavno jer je u fazi propuzavanja pa ne zeli bit na jednom mjestu..zasad sam ga spremila al cim se posjedne ide opet u njega 😁
Ugolina i K voli vezicu od dude, i etikete,i patent na jakni, a za daljinski bi dao sve 😂 e i najnoviji hit su kucne papuce 😀

[lilypie.com]

PRATITE RAZVOJ VAŠEG DJETETA

Odaberite dob djeteta i saznajte u kojoj je razvojnoj fazi
banner

Pridužite nam se!

30 000 roditelja već je na društvenoj mreži Klokanice.

X