Zimske bebe/mame 2015./2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mrkvica2

    Mrkvica2

    Broj poruka: 1389

    Prijavi adminu

    Evo cure nase teme i ovdje pa mamice javite se kada uhvatite vremena 

    [lilypie.com]

  • Avatar @JustSmile@

    @JustSmile@

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Sad imam 2stranice otvorene na mobu. :D i dalje budno pratiti i jedne i druge. :p nek nam je sa srecom i ovdje i nikada se ne uljenile pisati. :p
    ♡♡♡♡♡

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    [daisypath.com]

    ♡♡♡ Najvažnija stvar koju otac može učiniti za svoju djecu je – voljeti njihovu majku ♡♡♡♡

  • Avatar gagicamamica

    gagicamamica

    Broj poruka: 240

    Prijavi adminu

    Pratim vas….nadam se da cemo i mi uskoro imati nova iskustva za ovu temu…😘😘😘

    R. 3/2010. Od kada te znam ja vjerujem u anđele…

    [lilypie.com]

  • Avatar Mrkvica2

    Mrkvica2

    Broj poruka: 1389

    Prijavi adminu

    :) just smile :)


    Sad imam 2stranice otvorene na mobu. :D i dalje budno pratiti i jedne i druge. :p nek nam je sa srecom i ovdje i nikada se ne uljenile pisati. :p
    ♡♡♡♡♡

    Ovako i ja hehe, mislim da cemo i ovdje ispuniti puno stranica pogotovo kada se sve preselite ovamo 

    [lilypie.com]

  • Avatar @JustSmile@

    @JustSmile@

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Uh,uh.jedva cekam. :) eto i mene za kojih mj.ipo,osim ako se ne odluci ranije iznenaditi. :p

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    [daisypath.com]

    ♡♡♡ Najvažnija stvar koju otac može učiniti za svoju djecu je – voljeti njihovu majku ♡♡♡♡

  • Avatar MaliV

    MaliV

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    I ja sad imam dva otvorena taba na mobu 😄 Ja se nadam da ce malac pricekati jos bar tjedan dana, pa vam se pridruzim, do tad pusa za sve mamice (i kuglice koje prate) 😘😘

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar lady6

    lady6

    Broj poruka: 789

    Prijavi adminu

    Evo i nas

    [lilypie.com]

  • Avatar lady6

    lady6

    Broj poruka: 789

    Prijavi adminu

    Evo i nas

    [lilypie.com]

  • Avatar Mrkvica2

    Mrkvica2

    Broj poruka: 1389

    Prijavi adminu

    Lady ajde da ti tu odgovorim.. podoji mi traju dosta kratko sada 10-15minuta. Redovito se bar jednom zagrcne a meni je to bas smijesno hehe a kad dode sebi nastavi cikiti. Kasnije stuca i to mi je preslatko. Kad se najede proteze se prvo, pa ju dignem da podrigne. A grci mi se ovako i inace pa bude nervozna pa onda prducka ili kaka i sve bude super 

    [lilypie.com]

  • Avatar lady6

    lady6

    Broj poruka: 789

    Prijavi adminu

    Znaci sve isto ko i moja. A jel uvijek dizes na podrigivanje? Ja imam problem s tim. Zaspi na ciki a kad ju stavim na rame toliko s pocne boriti i meskoljiti i micati glavom da se bojm da joj s nekaj s kraljeznicom ne dogodi

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.