Proljetne bebe 2024 🥰🌻🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar amystiqa

    amystiqa

    Broj poruka: 492

    Prijavi adminu

    Zelena123

    WhiteOrchid držim fige! Kako ti se čini u bolnici? Ja sam sutra ujutro baš tu na kontroli, sve se nadam da ću se malo otvorit i ostat xD

    Ooo pa tebi je jučer termin bio. Ajde držim fige da se pokrene. 🤞

    A tebi WhiteOrchid da izdržite još koji tjedan. Ma i ti si uskoro u terminu, bit će to sve dobro. 😉

    A ja idem slagati torbu za bolnicu, kako se sve događa nepredvidljivo, tko zna kad će mi trebati. Iako nadam se barem još mjesec dana ne. 🙈

    2020. 👦🏻
    Nifty - low risk ✅💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar amystiqa

    amystiqa

    Broj poruka: 492

    Prijavi adminu

    Lista pregleda:
    Zelena123 29.3.
    LavicaBP 3.4.
    buhtlica23 3.4.
    Antonela2024 4.4.

    amystiqa 11.4.

    Sretno cure!
    🌺

    2020. 👦🏻
    Nifty - low risk ✅💙
    [tickerfactory.com]

  • lalllla

    Broj poruka: 721

    Prijavi adminu

    amystiqa

    Lista pregleda:
    Zelena123 29.3.
    LavicaBP 3.4.
    buhtlica23 3.4.
    Antonela2024 4.4.

    amystiqa 11.4.

    Sretno cure!
    🌺


    Meni je 4.4 iduca kontrola😊

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;41;116/st/20240401/dt/6/n/Lea/k/55a1/age.png [tickerfactory.com]

  • Avatar Yellowsubmarine

    Yellowsubmarine

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    amystiqa

    Lista pregleda:
    Zelena123 29.3.
    LavicaBP 3.4.
    buhtlica23 3.4.
    Antonela2024 4.4.

    amystiqa 11.4.

    Sretno cure!
    🌺


    Moj pregled je sutra 😀

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1451

    Prijavi adminu

    amystiqa

    Lista pregleda:
    Zelena123 29.3.
    LavicaBP 3.4.
    buhtlica23 3.4.
    Antonela2024 4.4.

    amystiqa 11.4.

    Sretno cure!
    🌺


    Meni je iduća kontrola 10.04., ako je dočekam 🤣

    White orchid super da je sve dobro, još koji dan i bit će to ok. Što kažu koliko ti je teška bebica?

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar WhiteOrchid

    WhiteOrchid

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Mary36

    amystiqa

    Lista pregleda:
    Zelena123 29.3.
    LavicaBP 3.4.
    buhtlica23 3.4.
    Antonela2024 4.4.

    amystiqa 11.4.

    Sretno cure!
    🌺

    Meni je iduća kontrola 10.04., ako je dočekam 🤣

    White orchid super da je sve dobro, još koji dan i bit će to ok. Što kažu koliko ti je teška bebica?


    Zadnji pregled je bio u ponedjeljak znači prije 3 dana i težina je bila oko 2800g.

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1451

    Prijavi adminu

    WhiteOrchid

    Mary36

    amystiqa

    Lista pregleda:
    Zelena123 29.3.
    LavicaBP 3.4.
    buhtlica23 3.4.
    Antonela2024 4.4.

    amystiqa 11.4.

    Sretno cure!
    🌺

    Meni je iduća kontrola 10.04., ako je dočekam 🤣

    White orchid super da je sve dobro, još koji dan i bit će to ok. Što kažu koliko ti je teška bebica?

    Zadnji pregled je bio u ponedjeljak znači prije 3 dana i težina je bila oko 2800g.


    Pa to je super, znači da već ima skoro 3 kg. Bit će to sve super! Moja je jučer imala 20 grama manje nego tvoja 
    Sretno! 

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Anica88

    Broj poruka: 530

    Prijavi adminu

    Evo moje iskustvo s poroda…
    26. malo nakon 9 su mi stavili trakicu za indukciju. Nju stavljaju samo prvorotkama s nezrelim cervixom.
    Pocelo je djelovati u 12. Onda su polako trudovi bili sve cesci i jaci, nisam im znala odrediti pocetak ni kraj. A ja zatvorena skroz 🤦‍♀️ Da bi pod vecer pocelo biti stalno, bez pauze. Sva sam se tresla. Onda su mi dali 2x dolantonin, od toga bi spacala 45min pa se opet probudila u trudovima. Babica i sestri nigdje, sve sam komunicirala s doktorima. Doktori su trazili po odjelu sestre da me puste na wc 🤦‍♀️ Oko ponoci sam pocela moliti 3. fazu dolantonina, ali sam se otvorila 3cm koji trebaju za radjaonu gdje mogu dobiti epiduralnu. Trebalo im je sat vremena da mi je stave jer sam bila u trudovima s razmakom manjim od 1min.
    Svaka cast anesteziologici na strpljenju 🫶
    Tek tad je mogla doci doula, u 2 u noci.
    Nakon epiduralne su mi odmah dali i drip. On me rasirio s 3 na 9cm, mislili su da ide porod, probusili vodenjak. Nakon busenja vodenjaka sam bila otvorena 7cm 🤦‍♀️
    Ni u radjaoni nije bilo nikog - ni babice, bila sam tamo sama dok konacno nisu uzeli douline podatke i dali joj odjecu.
    Ona je bila sa mnom cijelo vrijeme i pomogla mi prodisati sve trudove. Prije nego je ona dosla sam se gubila u boli.
    Da nije bilo nje tamo, na kraju bi zavrsila na carskom jer sam bila na rubu snaga. Doslovno me skoro i porodila jer nitko nije dolazio. I to bi mi bilo bolje, jer kad je dosao strucan tim od 6 doktora i 2 babice je sve krenulo naopako. Drip na max. Rezali su me, nalijegali mi na trbuh (njih 4 odjednom). Sad mi se cini i da mi je rebro napuklo tad, boli me. Cekam vizitu.
    Beba je na srecu super, ali ja sam bas lose. Jedva se dignem iz kreveta od bolova u rebrima i epiziotomije. Ne mogu piskiti, prijete mi kateterom. Ne mogu dici bebu. Probala sam dojiti, ali mogu samo na lezecki i ne mogu je pravilno staviti jer me boli rebro. 
    Ona je isto uspavana, samo spava i bljuca plodnu vodu pa opet zaspi.
    Inace, rodila se 27.3. u 12:48. Ima 50cm, 3580g, apgar 10/10. Predivna mala curica, zdrava, sve super.
    Sad se moram malo odmoriti od svega. Nadam se da sutra idemo doma pa cemo onda krenuti s dojenjem, sad mi je to previse nakon ovog poroda

    🙋🏻‍♀️35, PCOS
    🙋🏻‍♂️32
    Trudimo se od 3/23 ▫️ 7.7. + ▫️ 13.7. beta 1004 ▫️UZV 18.7. sve je ok :) ▫️ UZV 28.7. ❤️ ▫️ Panorama low risk 🩷
    [tickerfactory.com]

  • Avatar amystiqa

    amystiqa

    Broj poruka: 492

    Prijavi adminu

    Ajme Anica pa ja sam bila uvjerena da si ti rodila negdje oko 5h ujutro 27. kad sam čula neku bebicu da plače iz rađaone, a ako kažeš u 12:48 pa ti si se stvarno dugo još patila. Uf. 
    Baš mi te bilo žao u predrađaoni, djelovalo je baš jako bolno. 😕 Ovo dalje u rađaoni zvuči još i gore. 4 doktora nalijegali na trbuh, ajme horor. Baš mi je žao da si to morala proći. 😕
    Super da je bebica barem dobro. Držim fige da se brzo oporaviš. ❤️

    2020. 👦🏻
    Nifty - low risk ✅💙
    [tickerfactory.com]

  • BlackRose

    Broj poruka: 420

    Prijavi adminu

    Anice, zao mi je da si imala takvo iskustvo 😢 Zelim ti brz oporavak i da ides s bebicom cim prije doma 🥰

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.