Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • freyaa

    Broj poruka: 560

    Prijavi adminu

    Bok cure, opet sam tu sa vama. Nakon biokemijske, odlučili smo otici na konsultacije,  danas sam bila, i povisen mi je estradiol, spominjala je dugi protokol, pa da li netko ima iskustva sa tim.. Svakako cekamo sl ciklus da vidimo ponovo estradiol.

  • Marchy89

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Pozdrav dame, molim vas pomoc..Ako mi je u petak 29.04. folikul bio 15mm da li je moguće da još nije došlo do ovulacije? Jesam li fulala peak? Prilažem sliku sa lh trakicama (danas mi je 15dc) https://ibb.co/hLrhHLz [ibb.co]

  • Blackie.

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Tinker

    Blackie, samo napomena vezano uz D vit, on je topljiv u mastima i višak se ne izlučuje, već se taloži u tijelu, tako da treba biti pažljiv s doziranjem. Prevelike količine su toksične zapravo. Uvijek ga treba prvo izvaditi pa dozirati prema stanju. Inače, s obzirom da je topljiv u mastima, najbolje ga je uzimati poslije masnijeg obroka i u kombinaciji s K2 vit za bolju apsorpciju (većina dodataka i je u D3K2 kombinaciji)… sretno 🍀


    Uuups s necim sam zamijenila ocito! 🤦‍♀️
    Vadila sam ga nedavno pa zasad znam da mogu piti ali provjerit cu svakako nakon nekog vremena. Hvala!

    I danasnja lh trakica bijela skroz. Bas me zanima kojom dinamikom ce se mijenati ta testna linija. Pod pretpostavkom da ce se mijenjati uopce 😅
    Dosla mi je vrkuta taman popodne, popila prvu dozu. 

    28 👩‍❤️‍👨 31
    Pokusavamo od 2/24.
    3/24 - biokemijska

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1178

    Prijavi adminu

    Tinker 🌸


    Blackie, samo napomena vezano uz D vit, on je topljiv u mastima i višak se ne izlučuje, već se taloži u tijelu, tako da treba biti pažljiv s doziranjem. Prevelike količine su toksične zapravo. Uvijek ga treba prvo izvaditi pa dozirati prema stanju. Inače, s obzirom da je topljiv u mastima, najbolje ga je uzimati poslije masnijeg obroka i u kombinaciji s K2 vit za bolju apsorpciju (većina dodataka i je u D3K2 kombinaciji)… sretno 🍀


    Slažem se da, potrebno ga je provjeriti na početku i nakon terapije od 3 mjeseca (ako se uzimaju veće doze jer je nizak). Što se tiče kombinacije sa K2, s tim treba biti oprezan. Za razliku od vitamina D mi ga zapravo vrlo dobro i uredno apsorbirano iz hrane i malo je osoba sa niskim, a u visokim dozama može biti problematičan. On se preporučuje samo ako se D vitamin uzima u većim dozama od 10.000.

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije KBC_Ri —03/24 histeroskopija

  • Avatar djetelina13

    djetelina13

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Vidim da je u zadnje vrijeme aktualan vitamin D 🌞
    Moj vitamin D je 69. Minimum je 75. Nije prenizak ali vidim da cure pisu da bi trebao biti što viši. Doktorica mi je ionako, bez da sam ju pitala, prepisala D Vital 25 000 IU. Pijem dvije ampule tjedno (utorak i petak). Koliko dugo bi trebala to piti? To mi nije rekla. 

    💁(31) - spolni hormoni 👌 (suplementi: Catafertyl+ D vital 25 000 + CoQ10 + omega 3 + crveni Maca prah)
    AMH 3,53 (0,71-7,59)
    🧒 (32) - oligoasthenozoospermia (suplementi: FH PRO for man Fairhaven health) ➡️ asthenozoospermia
    *prvi spermiogram: 20.2.2024. oligoasthenozoospermia
    *prve konzultacije: 5.3.2024.
    *druge konzultacije: 29.3.2024.
    *drugi spermiogram: 26.4.2024. asthenozoospermia

  • Avatar alsuncokret14

    alsuncokret14

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Cure ovulacija mi bila 14-tog a pokrili smo 13,14,15 …Jucer sam radila test negdje oko 18:00h nema nista, ni one blijede druge? Jel mislite vi da je rano? 

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    alsuncokret14

    Cure ovulacija mi bila 14-tog a pokrili smo 13,14,15 …Jucer sam radila test negdje oko 18:00h nema nista, ni one blijede druge? Jel mislite vi da je rano?

     
    ma da, ja bi ti za dva dana ponovila.. 12 dpo bi se trebalo već vidit ako ima šta 😊

    28yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    31yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅

    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)

    04/24 Klomifen 💊

  • Avatar Bebolina2024

    Bebolina2024

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    alsuncokret14

    Cure ovulacija mi bila 14-tog a pokrili smo 13,14,15 …Jucer sam radila test negdje oko 18:00h nema nista, ni one blijede druge? Jel mislite vi da je rano?


    Ponovi za koji dan i probaj s prvom jurnjom mokraćom. Sretno!
    Vidi s dr kad da opet provjeriš stanje pa se prema tome može smanjiti doza.
    Ja sam pila 1 ampulu tjedno i kad sam ga vadila prvi put bio mi 130 pa sam samo počela uzimati svaki drugi tjedan. Sad ne znam kakvo je stanje ali budem sada Pula opet po jednu tjedno.

    Pokušavamo od 06/22 - AMH 14 (2022.)- 11/2023 AMH 5.7
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera

  • Avatar Bebolina2024

    Bebolina2024

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    Pula= pila

    Pokušavamo od 06/22 - AMH 14 (2022.)- 11/2023 AMH 5.7
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera

  • Avatar alsuncokret14

    alsuncokret14

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Xoxo23

    alsuncokret14

    Cure ovulacija mi bila 14-tog a pokrili smo 13,14,15 …Jucer sam radila test negdje oko 18:00h nema nista, ni one blijede druge? Jel mislite vi da je rano?

    ma da, ja bi ti za dva dana ponovila.. 12 dpo bi se trebalo već vidit ako ima šta 😊


    Bila sam tipa ono ne zelim ovaj put raditi test, pa sta bude cekat cemo …Medjutim nesto u meni nema mir 🙃 Ponovit cu za dva dana sa jutarnjom … A pise mi M za 4 dana 🙃

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.