Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    mici_0555

    KFK čestam za dečka :-)
    Blue duplo čestitam za najbolju kombinaciju :-)
    Cure ja danas idem na Harmony i živčana sam skroz. Radit ću i uzv…Nakon kojeg tjedna se može ić na 3d il 4d?
    Ova privatna kod koje danas idem ima oboje al po cijeni vidim da me stavila na običan 2d. Sad sam tek 12.tjedan..i dalje umoran ko pas :-/

    Ja sam u 12-om tjednu bila na 4d i super se vidilo, tako da bi mogla i ti sada. Da, da, umor…Mene je tek nedavno popustio umor, a sad će opet krenuti proljetni…Javi rezultate Harmonya obavezno!

    [lilypie.com]

  • Avatar mici_0555

    mici_0555

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Isprike Blue…čestitke Martini…
    Tolko sam u brizi da mi je trudnoća pojela mozak…danas na još nisam ništa na poslu napravila…samo štopam kad ću ić na pregled…

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    mici_0555

    KFK čestam za dečka :-)
    Blue duplo čestitam za najbolju kombinaciju :-)
    Cure ja danas idem na Harmony i živčana sam skroz. Radit ću i uzv…Nakon kojeg tjedna se može ić na 3d il 4d?
    Ova privatna kod koje danas idem ima oboje al po cijeni vidim da me stavila na običan 2d. Sad sam tek 12.tjedan..i dalje umoran ko pas :-/


    Kod koga ides privatno?
    To ti je isti aparat pa ako je veliki ultrazvuk tipa anomally scan onda ti naplati punu cijenu ako nije samo kontrolni pregled tipa svaki mjesec onda ti naplati samo obican. Bar tak meni moja.
    Ali uvijek dobijem fotkice i filmic XD.
    Harmony je samo krvni test. Jedino cekanje ubija. Kak to da ides na Harmony?

    [lilypie.com]

  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    Jutro cure :)

    Mici, držim palčeve da sve prođe u redu na pregledu. 
    Znam da si nervozna, sama pomisao na pretragu i to još trudničku tjera strah u kosti, ali sve će biti u redu, navečer ćeš se odmoriti i biti mirna. :)
    Ja sam prije kombiniranog probira tjedan dana loše spavala i bila nervozna jer sam znala da se bliži taj tjedan.
    Do večeri nakon vađenja krvi nisam ni bila svjesna koliko sam neispavana i umorna od brige. Cijelo poslijepodne sam prespavala, i navečer legla već oko deset. 
    Pazi se i čuvaj od stresa, mi valjda sve doživljavamo na neku suludu potenciju.

    Ja sam se sad toliko najela za doručak da ne mogu vjerovati. Zadnjih tjedan dana mi je živnuo apetit, postajem polako čistač svega pred sobom. Još mi nedostaju 2-3 kg da dođem na predtrudničku težinu, ali vidim da će brzo to :D…samo da se kasnije ne otme kontroli taj apetit. 
    Noge mi se vraćaju na staro. Od onih mučnina sam toliko smršavila da se nisam mogla pogledati pod tušem. Sad se već usudim paradirati u gaćicama na putu iz kupaone. :)

    I da, noćas sam drugi put sanjala bebu. Opet cura. I stari mi je čak rekao da se i njemu čini da bi mogla biti jer sam psihički totalno u drugom stanju, očito mi se luči hrpa estrogena. Uf uf, još malo do potvrde.


    [lilypie.com]

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    KFK čestitam ti na dečkiću, a i Martini također ;)
    Mici, držim palčeve da sve bude ok…..
    Mene ti to čeka sutra. Dobro ne baš to, al idemo na 4D anomaly scan i počela me od jučer prati nervoza… Koliko sam sretna da ćemo ga pobliže upoznati i vidjeti tolko me strah da nešto ne pođe po krivu (iako sam vječiti optimist) :)
    Mi smo danas točno 21+0 i super se osjećamo…

    Jedino što sad ja imam neke probleme.. Naime, bila sam na sistematskom pregledu jučer kojeg mi je firma omogućila i svašta su mi opet našli :(
    Imam povišeni kolesterol, našli mi ciste i fibroadenom na štitnjači i još k tome imam dilataciju kanalnog sustava bubrega (ni ne znam što sve to znači)… Sad me uputio internist da porazgovaram s ginekologicom da me uputi k urologu na daljnje pretrage… Lako mi je s kolesterolom, to mogu regulirati prehranom, al ne znam kako ću riješiti sve ostalo…

    P.s. netko je pitao za kolica bebetto iz slovenije-pogledaj slovensku stranicu Mali vragci i tamo su upute o plaćanju.. Može se platiti na njihov tekući račun, a poštom ti doma pošalju, poštarina je nekih 10 eura… i Bebbetto se isplati tako uzeti…Sretno ;)

    [lilypie.com]

  • Avatar Me+mybaby

    Me+mybaby

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Drage moje evo imam sad vremena pisati novele jer u heinzlovoj cekam u redu.
    Jucer bila na pregledu i sve je super. Jucer nam je bilo 21+4 i decko ima 470g. Pregledao je apsolutno svaki milimetar bebe i sve odlicno napreduje. Sto se tice traga stare krvi to je ipak od malo previse setnje jer kaze da je dolje sad sluznica kao u nosu i da se lako dogodi da koja kapilara pukne. 
    Sto se supruga i mene tice. Ja sam trenutno doma, a on radi u 3 smjene pa je to nalo bzvz, ali sad kaf je ljepse vrijeme odem se malo prosetati pa mi je malo lakse.

    https://lb1f.lilypie.com/XPQ8p2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Kokica

    Bok cure citam vas od pocetka i sad sam se odlucila registrirati. Sad sam u 26 tjednu :) vidjela sam da pisete o kolicima. Mi smo se odlucili za bebetto pa me zanima da li je neka od vas narucivala kolica iz slovenije?


    Dobrodošla Kokice!
    Ja ću uzeti bebetto murano 3u1 preko stranice boombo.si. Već sam pisala mail da mi pošalju predračun, poslali su mi ga sa svim podacima, i sad samo moram platiti bankovnom doznakom. Inače, predračun je na 519eur+30eur poštarina. Naknada za bankovnu doznaku je oko 40kn. Žena mi je rekla ako sad naručim odnosno platim (čime potvrđujem narudžbu), da kolica mogu stići do kraja 3.mjeseca. Javit ću kad platim…inače mailom sam sve iskomunicirala koja kolica želim, i kakvu plastiku i ramu, i dobila sam predračun na mail već drugi dan.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Martinaa94

    Martinaa94

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Hvala na čestitkama!  sad sam 18+4 i dalje ne vjerujem da su blizanci, čudan je osječaj. 
    Samo zbunjeno gledam na uzv-u i plačem dok ih gledam od nekog “adrenalinskog” osječaja. 
    Ah, bolovi u preponama, već neko vrijeme teško ustajem s kreveta zbog prepona, a primječujem i vrtoglavice zadnjih nekoliko dana, kako će bit do kraja - hm, možda bolje da ne razmišljam o tome. 
    PS. Da vas malo nasmijem - Imam kćer od 2 god. Kažem joj jučer kad sam došla s uzv-a: Dobit ćeš bracu i seku a ona jadna gleda u vrečicu iz Lidla i kaže: di je baco i teka?!?! 

    https://lbdf.lilypie.com/VCIip2.png [lbdf.lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Eloa


    P.s. netko je pitao za kolica bebetto iz slovenije-pogledaj slovensku stranicu Mali vragci i tamo su upute o plaćanju.. Može se platiti na njihov tekući račun, a poštom ti doma pošalju, poštarina je nekih 10 eura… i Bebbetto se isplati tako uzeti…Sretno ;)

    Hvala na info, i njih ću tražiti ponudu…jedino treba paziti jer kolica 3u1 obično dostavljaju u 2 paketa pa onda to ispadne 2 poštarine, a ne jedna. Na onoj stranici boombo.si je 30eur dostava fiksna.

    Također, koliko vidim, na stranici mali vragci je garancija 24 mjeseca na kolica, a na onoj boombo.si još trebam provjeriti…

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Me+mybaby

    Drage moje evo imam sad vremena pisati novele jer u heinzlovoj cekam u redu.
    Jucer bila na pregledu i sve je super. Jucer nam je bilo 21+4 i decko ima 470g. Pregledao je apsolutno svaki milimetar bebe i sve odlicno napreduje. Sto se tice traga stare krvi to je ipak od malo previse setnje jer kaze da je dolje sad sluznica kao u nosu i da se lako dogodi da koja kapilara pukne.
    Sto se supruga i mene tice. Ja sam trenutno doma, a on radi u 3 smjene pa je to nalo bzvz, ali sad kaf je ljepse vrijeme odem se malo prosetati pa mi je malo lakse.


    Haha mala je legneda…

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.