Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mamicaaa

    Mamicaaa

    Broj poruka: 654

    Prijavi adminu

    Mici  javi nam se poslije pregleda 😊
    Martina hahahaha a malena je zakon..ajooj preslatka su mi mala djeca s tim svojim provalama haha 😂😂😀😀
    Eloa nadam se da ce sve bit okej i da ces sve to uspjet regulirat u kratkom roku…

  • Kokica

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    Ofnica

    Kokica

    Bok cure citam vas od pocetka i sad sam se odlucila registrirati. Sad sam u 26 tjednu :) vidjela sam da pisete o kolicima. Mi smo se odlucili za bebetto pa me zanima da li je neka od vas narucivala kolica iz slovenije?

    Dobrodošla Kokice!
    Ja ću uzeti bebetto murano 3u1 preko stranice boombo.si. Već sam pisala mail da mi pošalju predračun, poslali su mi ga sa svim podacima, i sad samo moram platiti bankovnom doznakom. Inače, predračun je na 519eur+30eur poštarina. Naknada za bankovnu doznaku je oko 40kn. Žena mi je rekla ako sad naručim odnosno platim (čime potvrđujem narudžbu), da kolica mogu stići do kraja 3.mjeseca. Javit ću kad platim…inače mailom sam sve iskomunicirala koja kolica želim, i kakvu plastiku i ramu, i dobila sam predračun na mail već drugi dan.


    Hvala :) 
    i mi cemo uzeti murano 3u1 i sa te stranice bi narucili. Gledala sam sto sve ukljucuje pa nisam vidjela da pise da je ukljucena torba. Kolica su mi prekrasna, nadam se da cemo biti zadovoljne i ti i ja. Dvoumila sam se izmedju torino i murano.  Pise rok dostave 5 tjedana ali me muci to sto sam na jednom drugom forumu vidjela da ih je zena narucila i nakon 8 tjedana jos nisu stigla pa je trazila da joj vrate lovu ali nije napisala s koje stranice ih je narucila.

  • Kokica

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    Ofnice mislim da je na bamboo 12 mjeseci garancija. Kod nas su dosta skuplja i garancija je 24 mjeseca ali razlika u cijeni je 2000 kn. Ne znam kolko je na mali vrageci ali cini mi se da je tamo rok dostave 10 tjedana.

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Martina Ha ha ha…Ti klinci su strasni sa provalama!Svoju sam vodila na uzv i otisla sva zbunjena!Rekla sam joj da je beba gola,ali je ipak ocekivala da ce imati plave ili ljubicaste gace pa da cemo tako znati jel braco ili seka!Jel se veseli bebama,odnosno,koliko moze  skuziti jer ima dvije god?Moj sin u toj dobi nije shvacao makar smo mi pricali !

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mici_0555

    mici_0555

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu
    Cure moje..sve je super prošlo… Radila mi je 4d, mini anomaly scan, nuhalni 0.5 :-)
    Išla sam na harmony jer su imam jako puno bolesti u obitelji…vjerujem u medicinu i ranu dijagnostiku…ugl zbog loših iskustava sam paranoična i volim sve pregledat i nakon toga sam mirna…
    Ugl..kaže da je sve super…vidi se mozak, organi, kako miče ruke i noge…super je bilo..imam filmić za doma.
    Ići ću još jednom privatno u 20 tjednu na anomay i to je to. Idem kod dr. Grujić jer nakon nekoliko privatnih ginekologa ona mi je jedina vidjela dermoidnu cistu od 3 cm koju sam uspješno operirala i 3 mj nakon zatrudnila - ovulacija na operiranom jajniku :-) Ugl..velike pohvale za nju i kirurge u Vinograckoj!
    Sad mi ostaje čekanje harmonyja još 10 dana i onda slavim i prelazim u baby mod uređenje sobice i ostalog…uf da još i šef…njemu ču reč za 10 dana… Živci su me pojeli…mislim da idem ravno spavat. 
    Šaljem vam jednu od danas :-)
    od danas :-)
    od danas :-)
  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Zaboravila sam napisati kako mi se ponekad trbuh baš skameni, bude mi trd poput oraha, pa ponekad je baš mekan. 
    Ja to pripisujem BH kontrakcijama (valjda je to to). 
     

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    mici_0555

    Cure moje..sve je super prošlo… Radila mi je 4d, mini anomaly scan, nuhalni 0.5 :-)
    Išla sam na harmony jer su imam jako puno bolesti u obitelji…vjerujem u medicinu i ranu dijagnostiku…ugl zbog loših iskustava sam paranoična i volim sve pregledat i nakon toga sam mirna…
    Ugl..kaže da je sve super…vidi se mozak, organi, kako miče ruke i noge…super je bilo..imam filmić za doma.
    Ići ću još jednom privatno u 20 tjednu na anomay i to je to. Idem kod dr. Grujić jer nakon nekoliko privatnih ginekologa ona mi je jedina vidjela dermoidnu cistu od 3 cm koju sam uspješno operirala i 3 mj nakon zatrudnila - ovulacija na operiranom jajniku :-) Ugl..velike pohvale za nju i kirurge u Vinograckoj!
    Sad mi ostaje čekanje harmonyja još 10 dana i onda slavim i prelazim u baby mod uređenje sobice i ostalog…uf da još i šef…njemu ču reč za 10 dana… Živci su me pojeli…mislim da idem ravno spavat.
    Šaljem vam jednu od danas :-)

    Divno!!!Drago mi je da je sve ok, mene sutra čeka pravi Anomaly scan, 21 tt:-)

    [lilypie.com]

  • Avatar mici_0555

    mici_0555

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Držim fige ti sve bude super sutra!!! 
    Meni je rekla da ga dođem napravit opet za 5 tjedana.

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    mici_0555

    Držim fige ti sve bude super sutra!!!
    Meni je rekla da ga dođem napravit opet za 5 tjedana.


    Weeee super. Ajde bas mi je drago zbog tebe.

    [lilypie.com]

  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    Mici juhu! :) 
    Sad se odmori i opusti nakon stresnog dana. Sve ostalo će sjesti na svoje.

    Cure, imam malo blesavo pitanje.
    Evo danas nešto teže ulazim u svoje uobičajene trapke. Ulazim još no danas sam zamjetila stezanje…dalje će biti samo gore.
    Kakve hlače vi nosite?
    Gdje (jednog dana kad bude potrebno) uzeti one trudničke?

    Mislim da ću se kad zatopli pokriti sa par komada pamučnih tajici, pa na to tunike…ali još mi je prehladno za tu opciju.

    Gledala sam malo po netu. Trudničke cijene robe su baš trudne :D 


    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.