Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • miomao

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    OhSoBoho sad sam ti se nasmijala. Mene inače ima, i u h&m sam obukla te super skinny hlače, ima brojeva, ali sam se skoro rasplakala dok sam ih skidala. Svaka čast svima, ali u trudnoći da me nešto tako steže pa izludila bih, kupila sam u mama nova trenirku koja zaista izgleda kao crne hlače i definitivno ću otići po još koju :-)

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Lagertha čestitke na vjenčanju ;) Di si bila na bračnom?
    Cure, držite palčeve da sve bude ok, danas nas čeka anomaly scan 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lalla1212

    Lalla1212

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Drage mame. Imam pitanje uvezi naknade za vrijeme komplikacija.

    Trenutno sam na Go i 06.03. bi otvorila bolovanje, prijateljica me uvjerava da bolovanje otvorim prije 01.03.jer navodno necu dobit nikakvu naknadu ako doznake ne predam do tad. Nelogicno mi je doznake za 3mj. predavati do 01.03, tj doznake predavati mjesec unaprijed. Jasno mi je da doznake za 03.mj predajem do 01.04 kako bi dobila naknadu u 4mj. Ili? Nista mi vise nije jasno, nigdje nemogu naci neki konkretni odgovor. Pa ako mi netko to moze objasnit…

  • Avatar Me+mybaby

    Me+mybaby

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Lalla1212

    Drage mame. Imam pitanje uvezi naknade za vrijeme komplikacija.

    Trenutno sam na Go i 06.03. bi otvorila bolovanje, prijateljica me uvjerava da bolovanje otvorim prije 01.03.jer navodno necu dobit nikakvu naknadu ako doznake ne predam do tad. Nelogicno mi je doznake za 3mj. predavati do 01.03, tj doznake predavati mjesec unaprijed. Jasno mi je da doznake za 03.mj predajem do 01.04 kako bi dobila naknadu u 4mj. Ili? Nista mi vise nije jasno, nigdje nemogu naci neki konkretni odgovor. Pa ako mi netko to moze objasnit…


    Doznake uvijek predajes na kraju mjeseca nikako ne mozes unaprijed. Cak ti vecina doktora nece ni dati doznake prije 25.og u mjesecu. Mislim da se do 7 ili 10 mora predati na HZZO kako bi primila naknadu u tom mjesecu. Ali za to nisamo tocno sigurna do kada je. U svakom slucaju ako otvoris bolovanje 6.03. Nosis doznake krajem 3. Ili pocetkom 4.og mjeseca i u 4mj dobivas naknadu od HZZO-a. A u 3.mj ces jos dobiti svoju placu. Jedino ako ti placa sjeda povetkom mjeseca pripremi se na dulji period bez prihoda jer HZZO isplacuje naknadu oko 20.og u mjesecu

    https://lb1f.lilypie.com/XPQ8p2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Eloa

    Lagertha čestitke na vjenčanju ;) Di si bila na bračnom?
    Cure, držite palčeve da sve bude ok, danas nas čeka anomaly scan


    U Portugalu  


  • Avatar Me+mybaby

    Me+mybaby

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Lagertha

    Eloa

    Lagertha čestitke na vjenčanju ;) Di si bila na bračnom?
    Cure, držite palčeve da sve bude ok, danas nas čeka anomaly scan

    U Portugalu


    Lagertha cestitam na vjencanju. 
    I ajme prekrasno za putovanje. 
    Ja se s kauca micem do ducana pa mi ovo sad zvuci totalno egzoticno i primamljivo

    https://lb1f.lilypie.com/XPQ8p2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Isuse, Portugal… Divotaaaaa <3   
    Ja bi na moreeeeee…
    Ne znam kak ću uspjet muža nagovorit da odemo bar na 3- dana u 5-6 mjesecu ;)  Ak ću moći, naravno.. :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Meni je frendica bas neki dan bacila bubu u uho. Meni je termin 11.08 ako sve bude u redu (ne odem na cuvanje trudnoce) radim do 11.05. i sad naravno da sam ja planirala otic na more ( imamo apartman u  Zadru) odmah pocetkom 6 i u Zagreb na kontrole i  kad mi vec bude blizu termina (tipa zadnjih mjesec dana / 3 tjedna). Mama ide s malim necakom, a i nekak mi je ljepse podnosit vrucinu na moru… I sad naravno pocnes kao vrtit si u glavi mozda ipak ne ici nikud…

    [lilypie.com]

  • AnnaFit

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    KFK

    Lagertha, čestitke !!

    Meni je pupak inače uvučen, a sad ide prema van (22tj sam). meni su H&amp;M trudničke hlače super. Imam samo dvoje, a s obzirom da radim uskoro ću po još jedne.Kad kupujem tako nešto skuplje u H&amp;M obično ponesem vrećicu stare robe pa dobijete kupon od 15% popusta. u C&amp;A sam bila nedavno i ništa mi se baš nije svidjelo. A danas sam čak obukla svoje normalne boyfriend traperice pa sam sretna :D U ponedjeljak mi je na pregledu sestra iskomentirala već ste na 59kg? Ja si mislim, mooolim? Dobila sam 5 kg što nije ništa ekstra, a na poslu nisu još ni skužili da sam trudna (oni kojima nisam rekla).

    Što se tiče brzinskog pregleda, ja sam u prvoj trudnoći imala sindrom donje šuplje vene i nisam mogla ležat dok mi je ginekolog radio ultrazvuk, odmah bi mi bilo loše. onda mi je samo brzinski pogledao dal je sve ok (kuca li srca i kol plodne vode), a svaki treći put mi je radio detaljnije. Tak da budite bez brige.


    Slažem se s tobom!!!!! Znači (iako sam dobila tek  ni 2,5 kg u skoro 6 mj)  živcira me ta dvoličnost!S jedne strane popovanje da se ne zamara težinom (osim normalno da se pazi na zdravu prehranu jer to sve ide bebici ) a s druge strane iščuđavanje  ( i to (pre)često od strane med. osoblja) ko pura dreku ako se žena koja se normalno i zdravo hrani udeblja  700 grama više. Onak, WHY? I to kažem kao trenerica i nutricionistica. Mogu misliti koliko onda živcira ostale. Cure, neka vas ne diraju takvi komentari. Jedno je dati sve od sebe da ostaneš zdrav a drugo je predbacivati zbog svakog grama.

  • AnnaFit

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Sundi

    Meni je frendica bas neki dan bacila bubu u uho. Meni je termin 11.08 ako sve bude u redu (ne odem na cuvanje trudnoce) radim do 11.05. i sad naravno da sam ja planirala otic na more ( imamo apartman u Zadru) odmah pocetkom 6 i u Zagreb na kontrole i kad mi vec bude blizu termina (tipa zadnjih mjesec dana / 3 tjedna). Mama ide s malim necakom, a i nekak mi je ljepse podnosit vrucinu na moru… I sad naravno pocnes kao vrtit si u glavi mozda ipak ne ici nikud…


    Oh, ma ti imša fore guštat u moru :D Šta je s nama kojima je termin odmah u startu srpnja? Ni vrit ni mimo :/ 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.