Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Hej! Ja kuham rucak, gigi pajki. Danas se isto malo opirao ovom 2. spavancu al tata ga uspio na brzinu sredit. 
    Vodila mudricu u dr. Dala joj atb jer joj grlo crvenkasto a ide vikend pa joj mora nesto dat 🤔 ako se temp nastavi doc u pon ujutro vadit pa ce prominit terapiju po potrebi 🤔 ne kuzim smisao vadenja krvi dok je po atb ili sam u krivu? 🤔🤔🤔
    Pluca su cista 👍
    Meni se opet uho začepilo od silne slibe

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    *sline….pa do kad? 😥😥🔫

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Vadit krv u pon ajme koliko gresaka

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar curicax3

    curicax3

    Broj poruka: 534

    Prijavi adminu

    Sanjarka,ma bolje da ste dobili atb,bit ce joj bolje cim prvi popije!al da,ni ja ne kuzim to vadenje krvi,treba se tijelo ocistit od atb da bi vadili krv

    Cupavica je preslatka programerka🤗❤

    Nas dvije isle vozit baku na aerodrom,ide malo kod brata u Njemacku posjetit cetvrtu unucicu.I povezla kolica,mislila popit kavu tamo s mamom,a ono sat parkinga 27 kn😱pa oni nisu normalni!Donedavno je bilo 15 i mislila sam aj to cu pregrmit!Tako da smo samo iskrcali baku i kofer i vratili se kuci

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Ejic iskravila se? 😂😂 nek temp uopce vise ne raste 🤗 i ja vise volim tjesteninu nego meso jbg 😆😆😆 

    Deeka kupim mu ih gdje god malo deblje ogulim i to je to…cekam domace do sad ih uzela 2 puta. 
    Mozes joj zamijenit obrok bezobzira na broj uvedenih namirnica. Ispocetka uvodila namirnicu svako 3 dana prestala sam to nakon cca 2mj dohrane i dam jedan dan al onda koji sljedeci izbjegavam nesto novo da vidim ako bude reakcija od cega je

    Tpol i cupavica zalutale 😂😂😂😂 bas s vas dvije nikad dosadno haha. Cupavica progamerka 😍😍😍

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    curicax3

    Sanjarka,ma bolje da ste dobili atb,bit ce joj bolje cim prvi popije!al da,ni ja ne kuzim to vadenje krvi,treba se tijelo ocistit od atb da bi vadili krv

    Cupavica je preslatka programerka🤗❤

    Nas dvije isle vozit baku na aerodrom,ide malo kod brata u Njemacku posjetit cetvrtu unucicu.I povezla kolica,mislila popit kavu tamo s mamom,a ono sat parkinga 27 kn😱pa oni nisu normalni!Donedavno je bilo 15 i mislila sam aj to cu pregrmit!Tako da smo samo iskrcali baku i kofer i vratili se kuci


    27 kn 😲😲😲😲😲

    Ma bolje je da je atb ako je upala al ako je viroza za kc nam. Zašto nemaju vadenje krvi i popodne i rezultate kroz par sati 😥😥😥

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Ellie00

    Ellie00

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    I mi drugi spavanac.
    Curica trebala si kod mene stati. Ja ti zivim na aerodromu. Svi ti inace kod nas aute ostavljaju. Prvi parking je 27, oni iza su nesto jeftiniji

    Sanjarka drzte se. 
    Tpol Lea mala programerka ❤❤❤

    [lilypie.com]

  • Avatar miska

    miska

    Broj poruka: 926

    Prijavi adminu

    Ja i ljupsi odradile zajednicki spavanac od preko 2 sata! To se jos nije dogodilo 😂😂😂
    Ejic e vidis tako ti to, da se budi 5-6 puta molila bi da se budi jednom ovako molim da konacno pocne spavat hahaha! Ma ne ok je ona samo me zivcira to sto i sanjarka kaze da se za prvu bocu probudi u noci i onda izdrzi do 9-10 ujutro bez jela i to pojede po 60ml i na miru je do rucka! Neka samo malo zarotira to 


    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    miska

    Ja i ljupsi odradile zajednicki spavanac od preko 2 sata! To se jos nije dogodilo 😂😂😂
    Ejic e vidis tako ti to, da se budi 5-6 puta molila bi da se budi jednom ovako molim da konacno pocne spavat hahaha! Ma ne ok je ona samo me zivcira to sto i sanjarka kaze da se za prvu bocu probudi u noci i onda izdrzi do 9-10 ujutro bez jela i to pojede po 60ml i na miru je do rucka! Neka samo malo zarotira to


    Samo malo rotirat  i ja kazem 😂😂 onih cca  9h sta izdrzi bez jela nek bude od 20 do 5 npr 😂

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Mi se igramo. Spavao oko sat vremena popodne. U 20h boca i spavanje. 
    Mudrica je opet popodne kurila preko 39. Cekam vecer da joj dam prvu dozu atb. Pola razreda joj povraca i ima temp a evo ona samo kuri ne znam sta da mislim… bit ce sutra valjda bolje..

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.