Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ofnica

    Hehehe, ja izbjegavam nezdravu hranu sto je vise moguce…ali nema tih para da bih se ovaj fašnički vikend odrekla domaćih krafni s lino ladom 🙊


    Jooooj,krafne…Jucer sam ih jela pa opet danas!I sutra cu po onaj veliki paket u Lidl!Ne mogu si pomoci!Bas cu se zgustati u njima!Bez griznje savjesti!!!!!Najbolje su mi one s pekmezom-klasika!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Rozaa

    Rozaa

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    mamika3

    Ofnica

    Ja sam 26+1 i nekak mislim da je mojih +8 vec puno, ali necu se opterecivati. Makar opet kad pomislim da ako jos i dobijem 5-6 to je ok. Stvarno pazim sta i koliko jedem, da papam koliko zelim bila bih kao trokrilni ormar.

    Iskreno,nije da mi je lako paziti jer se hranim nezdravo godinama!Ne znam kak je vama ostalima!Slatko na bilo koji nacin,sokovi,prekasne vecere,kruha na tone…I onda prek noci treba to promjenit!Pomaze mi to sto ak mi se slatko-to me najvise muci ocito,bas jako jede onda si i pojedem nekaj pa mi je lakse!


    Joij…i ja oduvijek imam skembicu i samo cekam da mi nekaj veli.Truuudim se ali ponekad poludim pa pojedem nesto finoo😂😂 

    24.08.2017.
    https://lbdf.lilypie.com/jOHCp1.png [lbdf.lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Rozaa

    mamika3

    Ofnica

    Ja sam 26+1 i nekak mislim da je mojih +8 vec puno, ali necu se opterecivati. Makar opet kad pomislim da ako jos i dobijem 5-6 to je ok. Stvarno pazim sta i koliko jedem, da papam koliko zelim bila bih kao trokrilni ormar.

    Iskreno,nije da mi je lako paziti jer se hranim nezdravo godinama!Ne znam kak je vama ostalima!Slatko na bilo koji nacin,sokovi,prekasne vecere,kruha na tone…I onda prek noci treba to promjenit!Pomaze mi to sto ak mi se slatko-to me najvise muci ocito,bas jako jede onda si i pojedem nekaj pa mi je lakse!

    Joij…i ja oduvijek imam skembicu i samo cekam da mi nekaj veli.Truuudim se ali ponekad poludim pa pojedem nesto finoo😂😂


    E,da ,bas to!Ne opravdavam se,ali ko da organizam trazi nesto slatko!Ne sad ono da se prezderem nego tek toliko!Ne znam vise jel to navika ili stvarno potreba!A da,imala sam i divan medjuobrok zadnja dva dana….Sladoled!Inace,procitala sam clanak da su ga i nutricionisti prihvatili pa sam si idma punu zdjelicu natovarila!😂😆

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Mamicaaa

    Mamicaaa

    Broj poruka: 654

    Prijavi adminu

    Do sad nisam dobila skoro nista na kilazi,jedem koliko mogu..al sve mi se cini da cu sad do kraja nadoknaditi te kilice..eto jucer sam cijeli dan bila gladna i nekako mi je zeludac stalno bio prazan pa sam jela valjda svakih 2 sata..poludila sam jer nisam vise znala sto bih jela slano ili slatko,a glad me ubijala kao da nisam jela 3dana nista haha..inace slabo jedem slatko,al u zadnje vrijeme mi se stalno jede pa sam se dns pocastila i kupila si veliku milka cokoladu..dragi si zna kupiti cokoladne mousse pudinge i rijetko kad da bih ja to jela jer nisam mogla pojest cijeli pojedem jedva pola,a jucer je taman ostao 1 i pojedem ga i onako tuzno gledam pa kako nema vise?? 😂😂 
    Ajde danas je malo bolje nisam toliko gladna kao jucer hahaha

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ha ha ha,Mamiceee,ko da citam o sebi kad me uhvati kriza!E,napisala si da te muci krvarenje desni!Meni je prestalo,ni zubno meso mi vise nije upaljeno!S tim da zadnja ,mislim,3 mjeseca kosristim Paradontax pastu!Odvratna je,ali djeluje!Pomjesam s Aquafreshom,nemrem drugacije!Probaj ako nisi!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Meni se sa Sensodyne smanjilo krvarenje, al uglavnom mi se raskrvare desni od zubnog konca. Ja sam se udebljala 11 kila do sad. Mislim da je to previše i nadam se da neću ići puno preko 80. Sad imam 76, počela sa 65 i visoka sam 168. Nisam si jako debela, ali sam izgubila puno na mišićnoj masi. Nadala sam se ostati ispod 80, ali treba dočekati sredinu svibnja.


  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Lagertha mi smo iste visine i krenule sa skoro istom kilazom.ja sam trudna 24tj i u zadnja 3tj dobila 3kg! Kako sam krenula ici ce preko 80kg, al kad mi se otvorio apetit pa me sve iz frizidera gleda i namiguje..

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Ja se stvarno trudim, ali eto danas je mužić donio veliki paket krafni iz Lidla (onaj koji je mamika spominjala)  pa su 2 krafne pale. Jučer me nagovorio da odemo na pizzu, pojela sam četvrtinu ali jela sam je. Jutros nakon zobene kaše sam pojela 1 kroasan. Na poslu 3-4 keksa, 2 reda čokolade…. nije mi čudno što kile idu gore. Na bračnom nisam puno jela, ali je doručak bio švedski stol i imali su sve i svašta. Tako sam se najela da nisam morala ništa jesti do 5 popodne  


  • Avatar Mamicaaa

    Mamicaaa

    Broj poruka: 654

    Prijavi adminu

    Hahaha eto bar nisam jedina koju kriza uhvati..stvarno sam se osjecala kao da nisam jela tjedan dana..napisala sam da sam jela valjda svakih 2h,al nisam napisala da sam se u tome meduvremenu provela u kuhinji trazeci sto da jedem hahahah..i da jucer sam se posvadala sa muzem zbog rucka tj ja sam se ljutila,a njemu sam bila komicna pa sam se na kraju malo rascmoljila a kaze on meni na pa sta je ne rezes luk haha,100x pitam sta cu pravit kaze neznam napravi nesto,sta ti se jede,pa neznam vise ni ja daj pomozi..cudna sam i razdrazljiva jadan on sa mnom..
    Probala sam s tom paradontax al je stvarno odvratna haha a sensodyne jos nekak mogu..tj dok perem je okej,al nekako poslije pranja sa sensodynom imam neki cudan okus u ustima..

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Lagertha

    Ja se stvarno trudim, ali eto danas je mužić donio veliki paket krafni iz Lidla (onaj koji je mamika spominjala)pa su 2 krafne pale. Jučer me nagovorio da odemo na pizzu, pojela sam četvrtinu ali jela sam je. Jutros nakon zobene kaše sam pojela 1 kroasan. Na poslu 3-4 keksa, 2 reda čokolade…. nije mi čudno što kile idu gore. Na bračnom nisam puno jela, ali je doručak bio švedski stol i imali su sve i svašta. Tako sam se najela da nisam morala ništa jesti do 5 popodne


    Samo 2?Svaka cast!Ja ih mogu 3-4 smlatit!😳

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.