Tko planira i radi na bebi ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 551

    Prijavi adminu

    Ja evo imam problem..nekad me baš jako pece kad se po piskim i radila sam kompletnu sliku urinokultura i sve je u redu ali mene i dalje nekad pece. da li je kome tak?što bi to moglo biti?

    Da li je to možda zbog utrogestana jer vidim da se masu puta ne otopi do kraja nego stoji unutra??

    Uzas…jos uz to sve sam dobila upalu oka i antibiotske kapi,no medutim ne koristim ih negodina ispirem oko kamilicom i molim boga da će proći!!! ufff

  • Anaa26

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Ja od prvog dana kad sam saznala da sam trudna pijem elevit… to sam kupila u ljekarni na svoju ruku.. i jucer kad sam bila kod ginekologa pita me jel uzimam folnu, ja mu kazem da sam kupila elevit a on na to da je to malo folne i propise mi jos i folacin 5mg i kaze da uzimam oboje.. sad ne znam nekako mi se cini puno ako uopce moze biti previse folne..nisam bas upucena pa ako netko ima iskustva? 

  • Avatar Cookie

    Cookie

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    cure uskoro krećem, javit ću vam se.
    mislite na mene 😘

    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Anna,
    Osobno mislim da je previse i Folacin i Elevit !
    Sama odluci ! Ali ja na tvom mjestu ne bi pila oboje.

    Valentina,
    Ne znam. Javi se ginekologu pa pitaj !

    Cookie,
    Jesi bila???? Sto je bilo?? Sto he rekao??

    [lilypie.com]

  • Avatar Cookie

    Cookie

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    cure moje, bio je spontani. Beta je pala, krvarenje de nastavilo, a u uzv nicega. Maloprije sam se probudila iz anestezije, vakuum su koristili. Popodne ću ići doma, cekam jos nalaze krvne grupe, antibiotik i jeke tablete za stezanje maternice

    javit ću vam se, ne zna ni sama kako se osjećam osim da ležim i suze samo jure

    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Cookie,
    Jako,.jako mi je zao !!!!!!:(
    Nemam ti sto pametno napisati osim da ne odustajes i nadas se i vjerujes da ce iduci put sve biti ok !
    Ja sam vec tri puta to prosla i prvi put mi je bilo najgore ali vjera da ce iduci put biti sve ok te nosi dalje !
    Najcesce je tako rano neka kromosomska greska i bolje da je tako rano bilo i kod tebe ! Sto vrijeme duze prolazi to je gore !
    I ja sam bila na vakumskom kiretazi. U kojoj bolnici si bila ??
    Drzi seeeee !!!!!!!!
    Ako planiras raditi neke pretrage javi pa da ti sve napisem !!!!

    [lilypie.com]

  • Avatar Cookie

    Cookie

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    bum ti pp poslala

    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar Cookie

    Cookie

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    merkur, ne znam di se salje pp

    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Ne moze se slati pp vise od kad je Klokanica ovo novo azurirana !
    Jesu te uspavali??

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Ta vakumska kiretaza ti je super jer se nista ne ostecuje, endometrij ostaje u netaknut ustvari i puno brzi ti je oporavak nego kod klasicne kiretaze.
    Ja sam imala.4 kiretaze, svaki put jednom osim druga T dva puta su me klasicno kiretirali jer sam jako prokrvarila pa su sumnjali na ostatak posteljice.
    Zadnji put su mi radili tu vakumsku i nisam imala ni velike bolove nit sam krvarila poslije,.samo sto jos uvijek M nisam dobila,.proslo je 54 dana :/

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.