Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    I moja stagnira s dobivanjem na tezini…ne kuzim,pa jede..

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar TPol

    TPol

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Mene nema cijeli dan pa sam se već prepala neću vas stići u pisanju ali dobre ste bile
    Ugolina joj bas mogu mislit kolki stres ozdravite brzo!
    Ilani to za bolnicu strašno stvarno stres za dijete i mamu ☹️☹️☹️
    Sanjarka ma ti si vrijedna i jos se i 6 zaljubljujes svaka čast . Kod mene je uvijek coffee First 😂
    Ejic ja sam gledala da mi pedica bude blizu reko da mogu skoknut sama do nje i da ima dobre ocjene al taj tvoj mi se bas sviđa sa svim mogućim spravama Haha 

    Mi smo iskoristili za van jer je prekrasno vani i taman ja nju spremam i sagnem se da joj izvadim body i ona mene točno s palcem u oko udari , 15min sam oko smirivala i sve mislim da će proc a ono mi jos uvijek kao da je nesto u oku i mutno mi , kupila sam kapi u apoteci pa cemo vidit ako ne bude bolje Morat cu sutra na hitnu 😕

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    .😲😲 tpol, kaj te drapila s noktom da ti je tak? Zamisli,tak malo prase a tak jako udari

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ellie00

    Ellie00

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Vecer cure.
    Mi cijeli dan proveli vani. Bili ujutro najprije u Supernovi. Pa bili u Renaultu, mm htio vidjet novi Scienic (bzvz unutra) i onda zavrsili u Sofri. Narucila musaku, dobila lonac  bosanski ali bilo fino. Ena je sjedila prvi put vani u hranlici i bila si je bitna. Dala sam joj gotovu kasicu i sve je smazala bez da se je uprljala. velika moja cura. 
    Na kraju svega odlucili ne ici doma jer je lijep dan pa otisli na Kljucic brdo. Popili kavu tamo i prosetali se. Ena bila dobra skroz. Spavala samo u autu. Zato je vec sad zaspala doma… Sunce moje malo 

    Ugolina 
    Illani najezila sam se od tvoje price
    Abies mi ne dojimo i nismo uopce bili bolesni. Bljuckala je ono par dana ali inace nismo imali temp uopce. Tako da ne znam..
    I da, mi vidjeli safrane. Slike na mobu, ja na kompu
    iii sto jos. u kuci mi bomba al me sve boli pa cu se malo kravit 

    [lilypie.com]

  • Avatar TPol

    TPol

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Ugolina

    .😲😲 tpol, kaj te drapila s noktom da ti je tak? Zamisli,tak malo prase a tak jako udari


    Da da bas s Nokticem nadam se da Ce proc od kapi 😬

  • Avatar mare1989

    mare1989

    Broj poruka: 3135

    Prijavi adminu

    hello cure
    Ilani tvoja prica 😢 ne ponovilo se to vise nikada
    ugolina brz oporavak zlici
    Ja cijeli dan u akciji,mm brat se preseljavao pa smo isli mu pomoci,ja mu sve slozila robu,sude i ostale stvari,mm mu pomogao teske stvari nositi,pa kad sam to zavrsila trcala u prodavnicu,pa vecera. Sad sam legla tek od 7h jutros radim. Sirena je malo bila nerovozna ali je zaspala u 19h

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar curicax3

    curicax3

    Broj poruka: 534

    Prijavi adminu

    Tpol,moju mamu je tako nedavno Katja s noktom u uho.Kapala Tobrex kapi i proslo;al je grozno izgledalo par dana,cijelo oko krvavo.

    A sad da vas pozdravim!Pisala sam curama na viberu jucer da K.ima par dana iscjedak iz uha,neugodnog mirisa pa me potakle da odem pedici!I hB da smo otisli,gnojna upala uha,antibiotik i kapi za uho i nos!Kaze da bi do navecer zakurila!Valjda sirota zato ni ne spava zadnje dvije noci,mislim ne spava ni inace,al se nacicava,a sad samo cvili!i jos se drugi zubic nazire,a nikako van!
    Poslije isli na krstitke od male od K.kume!Beba bila kod bake,najveca cura isla na rodendan prijateljici,tako da smo samo jedno dijete imali sa sobom i bas sam se prvi put u 8 mj.najela u miru😂
    I tako,sad ona zaspala,velike seke na spavanju kod bake i djeda,cekam da joj dam antibiotik i da se skljokam!nemam snage za zaljubljivanje

  • Avatar Ellie00

    Ellie00

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu


    Proljece 

    [lilypie.com]

  • Avatar curicax3

    curicax3

    Broj poruka: 534

    Prijavi adminu

    Ilani,uzas iskustvo😣ja sam slicno prosla s svojom srednjom u Vinogradskoj,imala urinarnu sepsu,nisam mogla bit s njom,imala je dvije godine,htjeli smo platit i apartman i nije bilo slobodnih!Poslije sam prestala i zicat,kad sam vidjela koliko mami s bebicama od dva tj.i slicno isto ceka na mjesto i mora ih ostavit po noci!To je bilo najduzih dva tj u mom zivotu!Cim pomislim na to mogla bi plakat!Onaj uzas kad ostavljas svoje dijete u placu u 9 navecer!I sjedenje na maloj vrtickoj drvenoj stolici uz njen kinderbet od 10 do 21!Uz to ne vidim stariju po cijeli dan!ma grozota

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Bemti odustani 🔫🔫🔫

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.