Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sandrichx3

    sandrichx3

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    Hahaha KAEE 😂 Slatko 😁
    Evo mene padobranca samo da Riti cestitam veliki minic 😘 procitala zadnjih par stranica, to je to od mene, sta cu vam ja  nastavljam sa svojim zabusavanjem

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Vecer! 😘
    Mi taman usli u stan, mogla sam odma u krevet lec a ne na kauc pa se sad moram prebacivat. Gigic spava tamo negdje od 20h. Sve sam napravila po kuci sta sam mislila danas, rucak kuhala nisam ok ok jesam muzu po zelji napravila kajganu da jadan izdrzi do navečer 😂😂.  Bili vani popodne skoro do 19h. Toplo bilo cak i kad je noc pala no vidim da zovu neko zahlađenje od nedjelje 🤔 tako da triba iskoristit ove dane. P danas spavao 2×45min tako da se nismo proslavili s dugim spavanjem danas al bas je dobre volje zadnja 2 dana pa gustam s njim, bar dok je ovaj predah od druge dvojke. 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Sunshine  ne znam jel su došla u magic baby no kad sam ja kupovala više nisu imali ni u jednoj boji a nitko ih drugi nije ni imao. Ne znam koja je fora s Joie opcenito, vidim po komentarima da fali i autosjedalica. Steta…dobri su a povoljni. Ja imam njihovu hranilicu i eto kišobran kolica i stvarno nemam zamjerke. Sljedeci put mozda uzmem i kolica njihova 3u1 😋😋😋
    Uspio temeljac? Sta muzu spremas za dorucak? 
    Tpol super mjere ima manekenkica mala 😘
    Crazy jadni tvoj prvorođenac stalno u kazni 😂😂😂 ajme ta druga godina, kad se sjetim 😓
    Lucy bas lipo da decko uziva na vjezbama, puno to znači 😊
    Ilani jel vama ono danas bio Goljak ili sam pomiješala? Nikolina po svom, mama mora kupovat kasice s godinu dana 😂😂.  Mogu ti rec da desert bio odličan, jaffa torta kupovna al savrsena! Kad smo vec kod torti di mi je recept Ugolina? 😆😆😆
    Brojcana nek ste se vas troje malo druzili veceras 😘😘😘 i mislila sam da su abc , odlična su 👍👍👍 šetnica vam je predivna, a gle ovcice 😁😁😁
    Sandrich bas si partibrejker 😋😋

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar ejic

    ejic

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure na komplimentima jos jednom 😘😘😘
    Rita, sretan veliki minic!!!!😙😙😙😙
    Baby, sanjarka, a sta cu kad sam frik i mora mi i tamo biti cisto 😁😁😁
    Sanjarka, mama lijena za kuhanje 😂😂😂 mudrica te zeza 😂😂😂😂
    Sretan rodendan tvom bratu!
    Ugolina, i tvoja bi mogla biti prava zafrkantica 😂😂😂😂 kae 😂😂😂
    Brojcana, bas vam lijepo danas bilo. kod nas bilo cijeli dan nesto tmurno, ali nismo ni mogli izaci jer nam tata odveo kolica u svom autu 😒 imam nekako osjecaj da ce i sutra jer ih jos nije izvadio a ujutro ce zaboraviti 😒
    Crazy, nije ti lako 😥 Drzim fige da ce deckima u novoj kuci biti zanimljivije u novoj sobi pa da ce se vise samostalno igrati 😙😙
    Ja ne mogu vjerovati kojom brzinom te bebr napreduju 😮😮😮
    Danas ga gledam preko babyphona prije nego je zaspao i iz one svoje smjesne poze na sve 4 spustio guzicu na jednu stranu i drzao se samo 1 rukom. Da je skuzio sto je napravio mogao se bez problema posjesti 😮😮😮 Isto je ponovio kasnije na puzlama i onda sam ga ja samo malo grurnula na cijelu guzicu, a on jadnicak sjedi i gleda me sav zbunjen kako je sad dospio s trbuha na guzicu bez da sam ga ja digla 😁😁😁 Mislim da je to danas bilo slucajno sto se skoro posjeo ali imam neki osjecaj da kad jos parput tako slucajno zavrsi na guzici, da ce skuzit tehniku i posjedat se 😮😮😮😮
    Ujutro je pojeo pola one velike 250g kasice banana, jabuka i keks 😆 Napredujemo s vocem 😆 A za rucak je jeo bolognese kasicu i bila mu fina, ostavio svega par zlicica 😆
    Pocela sam mu sad opet u bocu mjesati ad2 pa cu postupno povecavati 2, a smanjivati 1 da ne prestane opet sve jedti kao prije mjesec dana…
    I da, bas se pokrenuo. sad kad sjedi kraj mene i dosta mu je onda me primi za majcu i pocne se vuci na mene neka ga dignem 😍😍
    A kad je mm dosao kuci, mi smo sjedili na puzzlama i kako ga je Marcel spazio tako je razvukao osmjeh od uha do uha, digao rucice i otvarao-zatvarao sakice jer je htio da ga mm digne 😍😍😍😍😍 Srce mi se otapa na takve prizore 😍😍😍😍
    Toliko od mene, odoh spavati, a za pola sata ce me probuditi gladan 😥
    Laku noc! 😙😙

    [lilypie.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    ☕☕☕☕☕☕☕☕ evo je, znam da se mene ceka 😁😁. 
    Jutros od 7 juhu, pola sata znači cudo 😊 
    Danas ma meniju teletina u umaku s bizima i nama i njemu.
    E zaboravih jucer prijavit da mi je dijete skoro izletilo iz kolica dok sam se zaljubljivala 😳😳😅😅 
    Ejic 👏👏👏👏👏 bravo Marcel kroz koji dan ce se on posjest. Je to bas kad krene krene i motoricki i intelektualno 😊 koji je sastav te bolognes kasice? Nisam je nikad uzimala 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Sanjarka88

    ☕☕☕☕☕☕☕☕ evo je, znam da se mene ceka 😁😁.
    Jutros od 7 juhu, pola sata znači cudo 😊
    Danas ma meniju teletina u umaku s bizima i nama i njemu.
    E zaboravih jucer prijavit da mi je dijete skoro izletilo iz kolica dok sam se zaljubljivala 😳😳😅😅
    Ejic 👏👏👏👏👏 bravo Marcel kroz koji dan ce se on posjest. Je to bas kad krene krene i motoricki i intelektualno 😊 koji je sastav te bolognes kasice? Nisam je nikad uzimala


    Aaaahahahaha 😂😂😂😂😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Sunshine1

    Sunshine1

    Broj poruka: 1308

    Prijavi adminu

    Ilani bas sam htjela napisat do kada se daju te kasice😂😂 imam ih jos 10 pa dajem da potrosim

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima!!! Nisam puno zapamtila od pročitanog. Noć nam bila ok, 2 buđenja. Ali cijelo jutro cendra. Gdje god ga stavim ne valja. Jedva sad zaspao malo. Samo da se javim. Uživajte u lijepom danu.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar TPol

    TPol

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima 
    Mi smo odspavala do pola 9 zaspala je tek u 22 pa valjda zato produžila eto Lucy i moja danas cendrava . Najavili ovde prekrasan dan a ono em nema sunca em hladno al reko Aj da malo prošetamo i stavim ju u kolica ono dreka dođem do prvih semafora ne prestaje … reko nema smisla ići i forsirat dalje i nije ni prestala plakat dok je nisam izvadila kad smo bile u zdradi

  • Avatar TPol

    TPol

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Ilani da jos malo pa vam je godina 😍😍😍😍 a spavanje ako nije cendrava onda je valjda ok 😀

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.