Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu
    Ja sam mislila ubosti sebi i seki tu roza na srceka i onu jednu na leptirice, nadam se da bi mi M bila dosta. Ta na leptire je nesto skuplja ali mi je tak forica…i opet je jeftinija nego ove spavaćice kod nas.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar MalaRuzica

    MalaRuzica

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Ima u Importanama ducan sa doljnjim rubljem i spavacicama bas za trudnice sa gumbicima na obje strane, materijal je ok i super su medeki gore svakakvih ima ali su od 190 do 220 kn, ali mi je to nekako puno. Kratki je rukav i imaju one ogrtace ali sta ce nam to kad cemo roditi u ljetu.

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Pa da puno je to Mala Ružice. Meni je tu jednu za 150kn baka kupila za rockas, a mislim da cu jos ove dvije jeftinije uzeti preko neta, sebi i seki pa cu malo jos ustedit na poštarini. Necu nosit taj ogrtač, to mi je nekak samo za šminku…

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Da, ta s leptirićima je preslatka. MalaRuzica, da to smo mi sve zaključile da se te spavačice s gumbićima ne isplate kupovati kod nas. 


  • Avatar Mamicaaa

    Mamicaaa

    Broj poruka: 654

    Prijavi adminu

    Moje cicke su narasle negdje za pola broja..inace sam 80/C i uvijek su mi bile nekak prevelike,al su normalno stajale..okej nisu jos narasle,al nekako su mi teze i od te tezine su pocele visjeti tako da osjetim veliko olaksanje kad idem spavat i skinem cicobrane 😂😂..pa cure koje isto imaju vece cicke jel to tak ostane i poslije da vise???

    Spavacice mi se svidaju,samo neznam kakva je procedura narucivanja za njemacku..

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    http://m.ebay.co.uk/itm/Maternity-Pregnancy-Breastfeeding-Nursing-Nightdress-UK-size-10-12-14-16-18-/131768854727?_trkparms=aid%253D222007%2526algo%253DSIC.MBE%2526ao%253D1%2526asc%253D20150519202351%2526meid%253Ddec689f08ed446f997177a773a927d89%2526pid%253D100408%2526rk%253D1%2526rkt%253D25%2526sd%253D121982442436&_trksid=p2056116.c100408.m2460 [m.ebay.co.uk]

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Lagertha meni se isto svida ta na sidra i ja ih jako volim. Imam i kosulje i majice na njih :D a i malom sam nasla bocicu na brodice i sidra :)
    Ja sutra idem u kupovinu pa cu staviti slikice :) 
    Mamica ja sam u hr cesto kupovala preko sport directa moji doma jos uvijek svaki mj narucuju ali ja ovdje sad ne mogu. Muz je par puta pokusavao i ne daju za njemacku. Traze nekakve sifre od banke i sve smo pokusavali ali ne daju narucit. Pokusaj mozda ces ti imat vise srece :)

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • Avatar Martinaa94

    Martinaa94

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Eto nisam jedina sa žgaravicom, vidim da i vas druge to muči, uglavnom spavanja nema, kod mene je jedino pomogla mineralna i lezanje na lijevom boku,  mada u zadnje vrijeme ni to neide. -.-

    https://lbdf.lilypie.com/VCIip2.png [lbdf.lilypie.com]

  • Avatar donna83

    donna83

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Martinaa94

    Eto nisam jedina sa žgaravicom, vidim da i vas druge to muči, uglavnom spavanja nema, kod mene je jedino pomogla mineralna i lezanje na lijevom boku, mada u zadnje vrijeme ni to neide. -.-


    Ma uzas, cini mi se da mi sve slabo pomaze… Jutros se probudila u takvim bolovima u vratu…naravno, od silnog pokušavanja da se namjestim u pravi položaj…

    [lilypie.com]

  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Jutro cure! Ja sam jučer bila na preglednu, UZV je samo brzinski preletio, sve je ok. Dobila 4.5 kg od početka, beba je u redu. Ja sam se noćas toliko izvrtila da je to čudo. Bole me ledja, i svaki put kad se idem namjestit, treba mi par minuta da se uopće pomaknem od bolova. Bože moj, šta će bit do kraja…

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.