Drage zenice pomozite :)

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Buhtlica

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Hej zenice nova sam ovdje, menga mi kasni 10 dana, s tim da sam danas napravila test ali tek trecom mokracom i pokazalo mi negativno s tim da imam neke simptome bolne grudi, mucnine ali bez povracanja, i s tim da su mi rekle zenice da mi se u ocima vidi da sam trudna hahah iako u ovo nevjerujem, nisam nikad rodila i imam 21 godinu nemam se kome obratiti, ginekologu mogu tek iduci petak pa me zanima jos misljenja jesam trudna ili ne, iako bi jako htjela bebicu s deckom sam 4 godine .. hvala na bilo kakvom odgovoru :)

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Nakon deset dana kasnjenja,mislim da bi test bio poz i na trecu mokracu da jesu,al opet,ko ce znat..imas kupit onih jeftinih testova za 20 kn pa pisaj opet prvu jutarnju mokracu ili barem pokusaj zdurat tri cetri sata da ne pisas i napravi test.. 
    Kad sam ja ostala trudna bilo je nemoguce napravit test na prvu jutarnju jer sam isla pisat svakih pol sata,sat,al sam onda otrpila tri sata da se valjda ti hormoni prikupe u mokraci…i radila test bez dana kasnjenja na dan ocekivane menge i odma se plus pokazao,tako da..
    Druga opcija ti je otic nekud privatno i vadit krv,reci da je za to da saznas za trudnocu i znat ces odma

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Lalica

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Poz cure.
    Treba savjet.
    Kasni mi 9 dana. Koristena je zastita. Prvi test je raden drugog dana nakon kasnjenja, negativan. Drugi peti dan, isto negativan. Treceg sam radila danas, isto je negativan. 
    Ginekologinja kaze da je nazovem samo ako je test pozitivan. 

    Sto sad? 
    Svaki savjet je dobrodosao. 

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Vana Dominis

    Poz cure.
    Treba savjet.
    Kasni mi 9 dana. Koristena je zastita. Prvi test je raden drugog dana nakon kasnjenja, negativan. Drugi peti dan, isto negativan. Treceg sam radila danas, isto je negativan.
    Ginekologinja kaze da je nazovem samo ako je test pozitivan.

    Sto sad?
    Svaki savjet je dobrodosao.


    Ocito nisi trudna,al nes ti se ciklus poremetio,sto moze biti iz tisucu razloga,stres no.1..ja bi na tvom mjestu otisla na pregled ako jos potraje i ak se brines

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • muza25

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Need advice.

    gclub download [goo.gl]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.