Duphastone u liječenju neplodnosti

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar suza4

    suza4

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    Light,meni u subotu bilo tako smedje…danas prava krv,beta 4.2 tako da je to-to.
    I ja sam imala osjecaj da nece biti u redu…stalno me pratio.
    Ma cim sam vidjela ona tri testa i onako slabe crtice  na prvu mokracu jednostavno sam znala…i sad ne znam jel spontani ili biokemijska,uglavnom bas mi ide kao menstruacija.

  • pusislajer

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    suza4

    Light,meni u subotu bilo tako smedje…danas prava krv,beta 4.2 tako da je to-to.
    I ja sam imala osjecaj da nece biti u redu…stalno me pratio.
    Ma cim sam vidjela ona tri testa i onako slabe crtice na prvu mokracu jednostavno sam znala…i sad ne znam jel spontani ili biokemijska,uglavnom bas mi ide kao menstruacija.


    Je teče ko iz loja užas iskreno i meni je jucer tak osmo iz oka morala sam kod seoskog vračara da bi ozdravila la sad sam napokon muško pa ce biti bolje :)

  • Avatar light

    light

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    To je onda biokemijska. Žao mi je  nadala sam se da si ti ok i sa sve ide kako treba ali ne brini se draga ništa. Kad prođe opet u akciju. Ja sam to prošla isto tako s time da je meni test bio pozitivan pa negativan i beta bila oko 20 i išla sam u Petrovu na hitnu kamo me bila poslala ova koza iz dz. Centar da bi me od tamo jedna ženica poslala kući da tu nema šta da je to beta u padu i da ide sve sa sluznicom tj. menstruacijom. Kad sve sagledam, to mora odmah biti plus u prvih par dana kašnjenja ako nije onda neće ni biti očito jer sve žene koje znam su tako i rodile su zdrave bebice. Kod mene stalno neka frka panika. Ja sad samo ne želim procurit do srijede jer kako će me gledat ako peocurim. Ali opet  barem da pitam sve za dalje

  • Avatar larimara

    larimara

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    pusislajer

    suza4

    Light,meni u subotu bilo tako smedje…danas prava krv,beta 4.2 tako da je to-to.
    I ja sam imala osjecaj da nece biti u redu…stalno me pratio.
    Ma cim sam vidjela ona tri testa i onako slabe crtice na prvu mokracu jednostavno sam znala…i sad ne znam jel spontani ili biokemijska,uglavnom bas mi ide kao menstruacija.

    Je teče ko iz loja užas iskreno i meni je jucer tak osmo iz oka morala sam kod seoskog vračara da bi ozdravila la sad sam napokon muško pa ce biti bolje :)


    ej p.lajer!
    Bas sam danas dobre volje jos me i nasmijavaju tvoji postovi…ali ajd, budi fer ovdje ima cura kojima nije lako i nije im do ovakvih fora…

  • pusislajer

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    larimara

    pusislajer

    suza4

    Light,meni u subotu bilo tako smedje…danas prava krv,beta 4.2 tako da je to-to.
    I ja sam imala osjecaj da nece biti u redu…stalno me pratio.
    Ma cim sam vidjela ona tri testa i onako slabe crtice na prvu mokracu jednostavno sam znala…i sad ne znam jel spontani ili biokemijska,uglavnom bas mi ide kao menstruacija.

    Je teče ko iz loja užas iskreno i meni je jucer tak osmo iz oka morala sam kod seoskog vračara da bi ozdravila la sad sam napokon muško pa ce biti bolje :)

    ej p.lajer!
    Bas sam danas dobre volje jos me i nasmijavaju tvoji postovi…ali ajd, budi fer ovdje ima cura kojima nije lako i nije im do ovakvih fora…


    Aj aj zafrkavamo se malo ja i moje curke al ako su vec ozbiljni problemi necu vas vis e;) 

  • Avatar suza4

    suza4

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    light

    To je onda biokemijska. Žao mi je nadala sam se da si ti ok i sa sve ide kako treba ali nebrini se draga ništa. Kad prođe opet u akciju. Ja sam to prošla isto tako s time da je meni test bio pozitivan pa negativan i beta bila oko 20 i išla sam u Petrovu na hitnu kamo me bila poslala ova koza iz dz. Centar da bi me od tamo jedna ženica poslala kući da tu nema šta da je to beta u padu i da ide sve sa sluznicom tj. menstruacijom. Kad sve sagledam, to mora odmah biti plus u prvih par dana kašnjenja ako nije onda neće ni biti očito jer sve žene koje znam su tako i rodile su zdrave bebice. Kod mene stalno neka frka panika. Ja sad samo ne želim procurit do srijede jer kako će me gledat ako peocurim. Ali opet barem da pitam sve za dalje


    I ja mislim isto kao ti,nije me nesto pogodilo jer eto kazem osjecala sam…uglavnom vise nikakve tablete necu piti,pustit cu nek ide sve samo od sebe,sad cu cekat iduci mjesec da vidim hocu li dobiti sama od sebe.Ti javljaj

  • Avatar suza4

    suza4

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    pusislajer

    suza4

    Light,meni u subotu bilo tako smedje…danas prava krv,beta 4.2 tako da je to-to.
    I ja sam imala osjecaj da nece biti u redu…stalno me pratio.
    Ma cim sam vidjela ona tri testa i onako slabe crtice na prvu mokracu jednostavno sam znala…i sad ne znam jel spontani ili biokemijska,uglavnom bas mi ide kao menstruacija.

    Je teče ko iz loja užas iskreno i meni je jucer tak osmo iz oka morala sam kod seoskog vračara da bi ozdravila la sad sam napokon muško pa ce biti bolje :)


    Zbilja jaka fora!Evo suza suzu stize od smijeha!

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Light,
    Nema ti zasto biti neugodno, sve ispitaj !
    Nazalost,.jako te tesko dns doci do nekog normalnog i.dobrog dokt. I iskreno stvarno ne znam zasto ti to Sprem nije ni spomenula….ja sam priv isla kod svoje dokt.koja me poslala u Petrovu kod nje i odmah me slala na folikulometrije,.i da vidi endometrij nakon O i prije….
    Mozda ako imas priliku da odes kod nekog privatno?? Samo na konzultacije?? Vrcic ti je super ! 
    Ja sutra.idem po drugo misljenje o svemu kod Radoncica !
    Meni je npr.proslo od kiretaze vise od 60 dana, i jos M nisam dobila. Dns me trbuh ubijao, i jos sam neki smedji iscjedak isto dobila.i bila uvjerena da M stize,.ali ma kakvi…idem opet ujutro u Petrovu!

    Suza,
    Nisam pratila sve, ajde napisi ukratko koja je tvoja prica??

    [lilypie.com]

  • Avatar light

    light

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Danas je krenula menstruacija. Jucer me pocelo boljeti i danas je krenulo i to 16 dana nakon zadnje tablete duphastona. Nevjerojatno. Ne znam šta se desilo. Najgore je što sad curim i nece me moc ni pogledat na uzv. Trazit cu folikulometriju a to ide ionako nakon menstruacije pa mozda i nije tako lose da odem sad dok jos nije završila da se dogovorimo kad da dođem. Problem mi je što radim od 8-16 i morat cu izostajat s posla radi folikulometrija i ne znam uopce kako cu to pravdati. Ne zelim nikome nista govoriti jer nemam ugovor na neodređeno a ako kazem da radimo na bebi bojim se otkaza. Nešto ću već smisliti… Kolegica koja je bila na umjetnoj nekoliko puta na žalost neuspješno kaže zašto ne probaš s klomifenima? Možda za mene neće bit druge. Vidjet cemo sutra sta ce Šprem reći.

  • Avatar light

    light

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Kako si ti prošla u Petrovoj jutros?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.