Hoće li prestati plakanje ujutro prije odlaska u jaslice?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Megi1509

    Megi1509

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Tete su mi drage,samo koliki je malo bio toliko ih i znam. ali idem svaku sri na roditeljsku radionicu drzi je teta od mog malog i pedagogica. i stvarno se puno nauci na tim radionicama..

    Hocu hocu,ako nista drugo onda da te pozdravim i cujem kako si.. ja sam trenutno na ljetnicama 2017 :)

  • Tinka32

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Iz osobnog iskustva mogu reći: da, prestat će plakanje, jednom, Kod nekih ranije, kod nekih kasnije. Mi smo imali zbilja teških prvih deset dana vrtića, puno plakanja, odbijanje hrane i vode. Užasno stresno. I onda je samo prestala plakati i kasnije više nikad nismo imali problema, unatoč izostancima radi vrtićkih bolesti.

  • Tinka32

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Inače, mi smo u vrtić krenuli odmah nakon 1. rođendana. Morali smo tako, jer sam se morala vratiti na posao. Ostavljamo ju u 7:00, uzimamo ju u 16:00. Čak i za vrijeme godišnjih ju vodimo u vrtić (ali ju kasnije dovodimo i ranije preuzimamo) jer joj ne želimo kvariti rutinu.

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Joj,kad se tog sjetim…Mali je krenuo sa 13 mjeseci,ostavljali ga u 5.45,pokupili u 16.00!Bio je tamo stalno,osim za moje godisnje!Jedino sto se ,nekim cudom,vrlo brzo adaptirao-bez ikakvih problema!I pedagogica je rekla da se to rijetko vidja pa mi je bilo lakse znajuci da je sve ok!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.