Imena za bebe

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Za prvu smo znali jos dok je u trbuhu bila.. odnosno rekli smo ako bude deckic onda Dorian, a curica Doriana.. Sad sa drugom curkom jos uvijek nismo 100% sigurni, ali bar smo sveli izbor na dva koja nam nesto znace… Sofia i Maylin. Mojima se svidja i Amelie..

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Zenska - Morana, Mirta, Marta, Elena, Elina, Amina, Hana, Lana, Tia
    Muska - Tin, Maroje, Patrik, Florian, Emanuel, Jona, Miron

    [lilypie.com]

  • ZaLo

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Bokic! Evo jos nadodanih imena 😂😂😂
    Rok, Jura, Mark, Vigo, Erik, Viktor, Lukas, Toma, Marin, Grga, Rene, Aron, Leni, Matias, Kris,  Val, Karl, Rian, Gal, Maks, Liam, Maro, Mak, Dan, Vern, Zrin, Arian, Rio, Mauro… 
    A MM ima Frano i Franko… 
    Nekak dok sam sve to napisala uz prezime koje zavrsava na -ić i k imenima cura  (ZARA I LORA ) najbolje mi odgovara mozda Rian, Frano, Franko??? 
    Sto vama pase? Joj nikak izabrat… procitala svakakva imena…. bitno je da ima R, da je kratko i da pase k imenima od cura… slusaaammm…  nisam pametna… mada bi nesto na D al to nisam nasla da odgovara svim zahtjevima 🙈😂😘

  • Tea99

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Meni su Erik i Bruno lijepa muska imena💝
    A za djevojčicu Anastazija, Aleksandra i Wendy💝

  • Jasmine77

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Niko ili Nicolas?

  • Jasmine77

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Što vam je ljepše?

  • Avatar Lordy

    Lordy

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Niko

    URL = https: //lilypie.com]

  • Jasmine77

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Lordy

    Niko


    Hvala ;)

  • Jasmine77

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Ima li ovdje mama koje su dale djetetu ime Niko? Dvoumim se malo …nikako izabrati🙄…sad je Niko ili Nikola

  • CharlieBell

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Google plaća 85 dolara po satu. Moja zadnja plaća bila je 8500 američkih dolara, radeći stotinu sati tjedno na mreži. Prijatelj mog mlađeg brata već mjesecima u prosjeku koristi 12 tisuća ljudi i zaposlen je dvadeset i dva sata tjedno. Ne mogu vjerovati koliko god jednostavno bilo jednom kad sam to pokušao. To je često ono što radim da bih provjerio daljnje detalje otvaranjem veze i klikom na (HOME TECH IL MEDIA.) Kliknite ovdje za više informacija…………https://clck.ru/RZVTh [clck.ru]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.