Jesenske bebe 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Iveeeee

    Iveeeee

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Evo počinjem temu jesenskih beba 2016. Kako ste saznale da ste trudne, imate li kakve tegobe?

    [lilypie.com]

  • Hanić

    Broj poruka: 125

    Prijavi adminu

    Hej, evo mene na jesenskima , nova sam ovdje i testic sam imala pozitivan cak 4 dana prije neocekivane menge (11.2) … od tegoba nista puno osim uzanog umora,budim se strgana i cijeli dan mi je tak, zacudo navecer popusti i cice bole isto, ostalo me ocito jos nije sustiglo … Ti? Nadam se da bu nas uskoro puno na ovoj temi!

  • Avatar Iveeeee

    Iveeeee

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Evo ja sam šokirana bila, jer mi mlađa beba ima tek 4 mjeseca. Inače me jako tiska dolje. Nisam još bila nigdje kod doktora. Nadam se i ja da će nam se uskoro puno cura pridružiti… :-)

    [lilypie.com]

  • Hanić

    Broj poruka: 125

    Prijavi adminu

    Uh uh, vjerujem da ti je bio šok. Bio je i meni pa je trudnoca planirana i zeljena… ma slegne se to brzo . Malo ti bude teze u pocetku zbog male razlike ,al kasnije bu ti to superrr kad malo narastu. Nisam ni ja jos bila kod doktora, tek 17.3 me narucio … ne znam zasto meni se cini daleko taj datum…

  • Avatar minnie25

    minnie25

    Broj poruka: 451

    Prijavi adminu

    Evo i nas medu jesenskim bebama 
    Jucer sam trebala dobiti M i upravo sam napravila test i ugledala taj plusic koji mi je naprosto oduzeo dah. MM i ja pokusavamo tek jedan mjesec, tako da sam svjesna kolika sam sretnica. Po izracunu termin bi trebao biti 22.10- ali vidjet cemo sto kaze ginekologica  
    Simptoma zasad nema, ali i prerano je za njih zar ne? 
    Ovo mi je prva trudnoca tako da cu vjerovatno stalno gnjaviti sa pitanjima- unaprijed se ispricavam, ali istrpite me nekako 

  • Hanić

    Broj poruka: 125

    Prijavi adminu

    Hy minnie25,dobrodosla. I meni je ovo prva trudnoca tako da sam isto puna i pitanja i osjecaja i strahova i svega , al jednom rjecju sve mi je jako nestvarno. Da rano je za simptome a ni nije, mozda budes sretnica koju ce oni neugodni simptomi zaobici. Ja za sada imam samo umor,cicobolju i tjeskobu hihi. Veselim se druzenju. Odkud si?

  • Avatar minnie25

    minnie25

    Broj poruka: 451

    Prijavi adminu

    Hanic hvala puno! I ja se veselim druzenju! 
    Inace, ja sam iz Ri. Ti? 
    Moram ti priznati da je i meni sve to jos jako nestvarno  Mislim da ce sve to postati puno stvarnije kad obavim prvi pregled. 
    Zasad zbilja simptoma nema, ali mozda mi je bolje da sutim da se ne ureknem hehe

  • Hanić

    Broj poruka: 125

    Prijavi adminu

    Ooo lijepo,ja sam iz Zg. Da i ja se nadam da bu mi malo stvarnije kad obavim pregled, jedino kaj je on za mjesec dana tek. Ma daaa ne copraj se oko simptoma hihi nego gustaj, ak su ti suđeni sustici ce te tako da gustaj dok ih nema 

  • Avatar minnie25

    minnie25

    Broj poruka: 451

    Prijavi adminu

    Ajde bas mi je drago sto cemo se druziti! 
    Istina, ako su mi sudeni stici ce me pa cu zasad gustati. Jedino vidim da mi je malo jaci apetit, ali na to se ne bunim.

  • Avatar minnie25

    minnie25

    Broj poruka: 451

    Prijavi adminu

    P.s. Nadam se samo da ce nam se ubrzo pridruziti jos buducih mama koje ce imati te srece kao i mi sto smo ugledale plusic 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.