Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    JEEEJ, BEBICE SE JAVLJAJUUU!!!! 
    Što se seksa tiče, nismo već preko tjedan dana jer sam morala koristiti vaginalete.   Sad ćemo vidjeti kakav će osjećaj biti idući put. Ne znam da li će njega panika krenuti ili mene… ona tipična panika: ŠTA AKO TAKNE BEBU?! ŠTA AKO BEBI TO SMETA?!  
    Mada nitko nije rekao da je seks u trudnoći zabranjen jedino ako se radi o rizičnoj .

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    I_Me, stvarno ne znam što je gore kad te probudi…. grč… mjehur… ah jooooooooooooj  I ja bih spavalaaaaa  Imala sam dodjelu diplome jutros, pa smo otišli na pizzu dragi, mama, tata, sestra s mužem i ja…. došli doma… sad bih kao trebala krenuti sa čišćenjem stana jer sutra je djevojačka, pa neću biti u stanju čistiti, a bome ni u ned…  Možda pobjegnem iz stana dok ne padne mrak da ne vidim kaos! 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Belle84

    Belle84

    Broj poruka: 913

    Prijavi adminu

    Mi u braku 9 mjeseci, seks se malo prorijedio sad u trudnoci, ne zbog manjka zelje nego zato sto mene svaki dan nesto probada, grci itd 😂 pa mi muz kaze da se boji me taknut…svi pricaju kak je drugo tromjesecje super pa se nadam da ce se odraziti i na seks 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Aleksandra2

    Aleksandra2

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    da se bar moj boji taknit.. da umirem reka bi mi- ajde,nece ti bit ništa.

    Ooo Barbs to ce brzo vjencanjeeee :D jeeej

    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Nama se svelo na jednom u 2 tjedna, ja sam umorna i nemam zelju, ali mi čudno sto ne najavljuje, inače isto je htio više puta dnevno, pitam ga jel ga strah i kaže da nije..  meni pase  

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Da, još 2 tjedna i vjenčanje!  Nakon 11 mjeseci planiranja došao i taj dan! 
    Uh, ja u zadnje vrijeme zaspim uvijek prije njega, pa eto… vjerojatno i radi toga nema seksa, ali najviše jer sam ja koristila te vaginalete. 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • M@lena

    Broj poruka: 774

    Prijavi adminu

    treca_sreca

    M@lena

    Kod nas termostat u stanu podesen na nekih 19 stupnjeva i bome se ukljucivalo grijanje i preko noci i preko dana, sto nije bilo od one uzasne zime.

    Imate centralno?
    Mi smo na struju i sad nam je bas dosla razlika za ova 3ipol mjeseca 3600kn jer je ono bio jedan period da smo picili dan/noc.
    Pa sad gledam ne palit, stednja je….navukli se robe i cekamo natrag suncane toplije dane


    Daaa… plinsko etazno, koliko potrosis platis. Zagreb ima dosta ok rijeseno pitanje grijanja, barem sto se distribucije tice 😊. Nama je isto dosla razlika od 1100 kn za onaj najhladniji period. A grijali smo isto tako, dan-noc.

    [lilypie.com]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    uf barbs u tebe živo!  super da si dobro i da uspješno guraš taj ritam, a i srećom da ne radiš - jer ovako imaš taman vremena i snage za sve te lipe stvari….guštaj!!

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Ma da se pita dragoga ili moje roditelje, ja bih trebala biti samo doma mi odmarati.
    Sreća u nesreći je da ne radim jer inače bi mi bilo još gore.  I ovako sam oko 21.30 već gotova, što bi bilo da uz sve to trebam i raditi!   
    Ali ja se dobro osjećam.  A i to je takav period sada… Riješavam/o sitnice za pir… Još 2 tjedna i jedna briga manje! 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    EDIT: I odmarati a ne MI 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.