Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    Mi smo u braku 5god a sve skupa 10godina. Sex nam je rijedi, vise se mazimo, grlimo i to. 
    Kod nas je sunce provirilo ali je hladno. Mi se grijemo na drva i bas puno potrosimo jer oboje volimo toplinu. Sad smo narucili za sljedecu zimu duplo jer ipak cu biti stalno doma a i beba je tu. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Belle84

    Belle84

    Broj poruka: 913

    Prijavi adminu

    Meni je ginekologica napisala da sad u drugom tromjesecju pijem i magnezij, ali sam ju zaboravila pitati u kojem obliku ga je najbolje uzimati? Pijete li ga vi? Sumeci, tablete….ili?

    [lilypie.com]

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    Jos sam htjela pitat vas dali imate kao neke boleove kratke u stomaku, grceve? Mene zna uhvatit pa pustit. I jos ne mogu bas kakat, ajmee s tim se bas mucim. Moram 20min pokusavat ali ne ide svaki dan. 😂😐 Bas koma.

    [lilypie.com]

  • Avatar Belle84

    Belle84

    Broj poruka: 913

    Prijavi adminu

    Violeta, ja imam grceve kao da cu dobit mengu i ledja me bole…

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu
    Imam ih i ja… Kratko traju i kroz dan se rijetko javljaju, ali ih i ja imam još uvijek.  
    Očito nije ništa zabrinjavajuće ako sve osjećamo isto. 
    Belle, u kojem si tjednu? 
    Cure, kako napreduju vaši stomačići? 
    Evo kako napreduje moj!
    Evo kako napreduje moj!

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    Mislila sam da nesto ne valja ali dok ih imate i vi onda je valda ok. 

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sestra mi kaže da nosim curicu i sada mi frendica govori da je mami pokazala sliku koja je njoj iz prve rekla da nosi sina (ginekolog je prvi put rekao na uvzu da je curica, a na kraju dečkić) i rekla je da joj se čini da će biti curica… Dosta njih govore da nosim sina…  Dragi rekao da će biti curica kad sam mu rekla da sam trudna.  

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Belle84

    Belle84

    Broj poruka: 913

    Prijavi adminu

    Barbs, u 13. tjednu

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    violeta1

    Mislila sam da nesto ne valja ali dok ih imate i vi onda je valda ok.


    Srećom pa smo mi tu i onda možemo prokomentirati. I ja paniku jučer za sve dizala, pa eto, shvatila da je to sve normalno…  

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Belle, javljaju ti se često kroz dan? Znam da su kod mene grčevi bili češći do prije tjedan-dva… Prisutni su oni i sada, ali manje nego prije. 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.