Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mamuka

    Broj poruka: 1079

    Prijavi adminu

    Luce ne mora znacit da nece i veceras spavat. Ja kod Ivana neman tih problema ako spava po danu da nece po nici. Doduse on spava vrlo malo po danu, tek tu i tamo odspava koji sat. Obicno kad ga cuva baba jer prezabavno mu je mater zezat 🤣
    Ivan jos uvik na jednoj sisi. Drugu ne zeli. U zadnje vrime se pocne igrat s mojon majcom. Ako je nesto sareno na majci malo podoji i uvati majcu i gotovo. Naravno da je onda gladan za 2 sata. Divin se onim bebama sta doje svako 3-4 sata. Ja takve ne znam rodit/odgojit 🤣🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    Spava od 17.30 s tim da se u 19.30 probudila i podojila i opet zaspala … 😏 inace nije ni ona neka spavalica priko dana, ne znam sta joj je sad

    [lilypie.com]

  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    Spavala je od 17.30 do ujutro 11 s 4 budjenja za dojenje 😮 odavno se nije budila ovako po noci, al spavala je od 17.30😮

    [lilypie.com]

  • Mamuka

    Broj poruka: 1079

    Prijavi adminu

    Hahahaha A cura bas bila neispavana. Ubije taj curski zivot, sisa, pelene, lezanje, nosanje,…. stvarno joj nije lako 🤣🤣
    Majko draga ta mala skoro dan prispavala. 😂😂🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    Tri puta sam joj fibru mirila, nisam znala sta joj je… Bas za ne virovat….ovako je spavala prva dva tjedna kad se rodila.. .

    [lilypie.com]

  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    Zato je jucer i danas ko na baterije 😂😂

    [lilypie.com]

  • Mamuka

    Broj poruka: 1079

    Prijavi adminu

    Cure evo di sam ja vecinom pronalazila ideje za kasice
    http://www.receptizabebe.com/2014/08/hrana-za-bebe-od-6-do-9-mjeseci.html?m=1 [receptizabebe.com]

    Cini mi se dovoljno saroliko i prilagodjeno nasem podneblju tj dostupnim namirnicama.

    [lilypie.com]

  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    Hvala Mamuka 

    [lilypie.com]

  • Avatar maca1510

    maca1510

    Broj poruka: 451

    Prijavi adminu

    A sunce slatko, premeden jee😍😍
    Ja isto planiram sad krenut na kasice ,kad napuni 4 mj ,mljeko mu je malo ,bas se buni 😀
    Aj mi objasni kako radi hangout?? Ja sam ga instalirala i dalje neznam😂

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar maca1510

    maca1510

    Broj poruka: 451

    Prijavi adminu

    Hvala, uspila sam se pridruzit ekipi 😀

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.