Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar UzbudjenaBella

    UzbudjenaBella

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    dancy


    Mislim da sam krivoj osobi odgovorila na mobitelu sam,nova ovdje i bas se ne snalazim.Ali odgovor stoji samo nisam sigurna kome je namijenjen 

    Dancy, je je dobroj si odgovorila :) I poslusati cu te, malo cu smiriti vjezbanje. Mozda cisto se malo razgibavati i kretati se, ali dok ne posjetim ginekologa necu ovim tempom kao do sada. Jos jedno pitanje: ja pijem folnu kiselinu i sada sam povecala dozu kako sam procitala ovdje na portalu. Da li smatrate da bi trebala kupiti mozda Prenatal? Ili je dovoljna folna u ovome trenutku?

  • Avatar dancy

    dancy

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Meni je ginekolog preporucio Elevit Pronatal folnu sa vitaminima i mineralima.Samo jednu dnevno.Popijem navecer.

  • sunflower4399

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    UzbudjenaBella


    sunflower4399



    Ja sam isto tek saznala - i isto tako sam skroz uzbudjena i jos uvijek ne vjerujem! Po mom računanju sam 4 tjedna trudna, što je još jako malo ali eto… služajno sam imala neke testove doma koji se se pokazali pozitivnima :) Pregled imam isto za cca dva tjedna. Mene sada zanima da li da nastavim sa vježbanjem ili da malo pauziram dok ne vidim što će biti sa svime time? Vježban tri puta tjedno - one cardio vježbe, malo girije, čučnjeve, sklekove… ništa posebno, no opet dosta umra. Šta mislite?

    čestitam :) pa ako si do sad vježbala onda mislim da možeš nastaviti ali lagano vjerojatno, neznam, ja nisam redovito vježbala prije a ne vježbam ni sad, jedino me malo strah jer sam danas dizala nešto malo teže iako meni nije bilo teško nosit, a saznala sam od mame da je ona tako izgubila prvu bebu… a umorna sam konstantno, probudim se umorna i umorna odlazim spavat

  • sunflower4399

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    dancy


    UzbudjenaBella cestitam 😊 i dobro dosla.
    Mislim da bi mozda trebala malo pauzirati sa vjezbanjem barem dok ne obavis prvi pregled,pitas doktora za savjet on ce ti najbolje reci.Iako znam tko inace vjezba da nebi trebalo biti problema,ali radi sigurnosti jer je to tek pocetak trudnoce koji se razvija bolje se cuvati.
    Ja sam nestasna po pitanju vjezbe,skakanja i ludiranja,jos nisam znala da sam trudna pa sam i svasta tesko dizala ,pa mi to nije nesto pomoglo sad moram strogo mirovati.

    da mene je sad isto strah tog zbog tog dizanja, nadam se da će sve biti u redu.

  • Joy30

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage klokanice!
    Pocetkom tjedna sam saznala da sam trudna te sam jos uvijek euforična :D Sad sam u 5. tjednu, a ginekologu idem tek za 8 dana. Imam hrpu pitanja al mi je vec na mnoga odgovorilo vaše dopisivanje :) Radujem se boljem upoznavanju ;)

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Joy30,
    dobro dosla medju nas.. ii finu trudnocu od srca.. :D

    [lilypie.com]

  • Avatar dancy

    dancy

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Cao cure  Nastavljam druzenje sa vama,jeej.
    Da vas obavijestim,danas sam bila na pregledu,sve je hvala Bogu u savrsenom redu.Srceko kaze doktor zivahno kuca,nema hematoma sve se razvija u skladu sa tjednom u kojem jesam.Sad mi je puno lakse.Zelim vam svima puno srece 😊 
    Sad i nemam nekih simptoma osim malo vece gladi,grudi me puno manje bole,nemam mucnine ni vrtoglavice.Muci me zatvor od vitamina ali papati suhe sljive pa ce biti malo bolje.Ponekad me ako duze hodam pecka i bolucka kao da se rasteze trbuh ali sve u svemu bojim se ali i radujem daljnjim simptomima.

  • Avatar Slavonka5

    Slavonka5

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure!Evo da se i ja pridruzim….ovo mi je druga trudnoca a bebica stize pocetkom 9 mjeseca!Ja isto pijem Duphaston ali zbog hematoma.Od vitamina koristim Centravit Prenatal.Vise mirujem ,cim sam duze na nogama pocne me probadati stomak…nadam se da ce sve biti dobro.Kako ste vi?

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    pa super dancy,
    koliko tt si?? 
    ja takodjer za sada samo elevit folnu kiselinu pijem,na prvi pregled idem tek slijedeci tjedan..
    super se osjecam,samo ponekad me uhvati mucnina.ali brzo prodje i mi smo opet super ..
    nadam se,da ce mi i na pregledu reci da je sve ok..
    slavonka5, dobrodosla..
    moja bebica stize krajem 9 ili pocetkom 10 mjeseca,ii za sada se super osjecamo..
    ponekad mucnine,ali rijetko ii mali grcevi u stomaku.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Pilić

    Pilić

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame 😊 da vam se i ja pridruzim,tek 5.tjedan,druga trudnoca 😊 znala sam da nam stize jos jedan pilic cim mi se kava zgadila 😃 i mucnine su vec tu,prvu trudnocu sam tri mjeseca provela u kupaoni,nadam se da ce me ovu barem malo postedit 😞

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.