Kilaža u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marijeta27

    Marijeta27

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Svaka trudnica razlicito reagira na trudnocu, normalne sam tjelesne trudnoce, jedem i vise nego za jednu osobu, puno više i beba mi procjenjena sa 36+5 na 3500 grama a ja jedva nakupim 8 ipo kila i to obucena i najedena vagana.doduse imama 155 cm. Neke trudnice ni ne jedu puno pa do 20 kila nakupe. Zato i kazu da ne postoji ista trudnoca niti trudnica, sve smo razlicite. 

    Mare M

  • Kokica

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    Marijeta27

    Svaka trudnica razlicito reagira na trudnocu, normalne sam tjelesne trudnoce, jedem i vise nego za jednu osobu, puno više i beba mi procjenjena sa 36+5 na 3500 grama a ja jedva nakupim 8 ipo kila i to obucena i najedena vagana.doduse imama 155 cm. Neke trudnice ni ne jedu puno pa do 20 kila nakupe. Zato i kazu da ne postoji ista trudnoca niti trudnica, sve smo razlicite.

    I to je istina. Svaka od nas je razlicita i drugacije podnosi trudnocu. Sve je to super dok je sa bebacima sve ok. 

  • rency1005

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    ja sam 29+1 i dobila sam 12 kila..ginekolog mi je rekao da sam dobila previse kila,tj. da sam na granici..sta je najbolje,pokusala sam mu objasnit da zbilja ne jedem puno sto je i inace tako i prije trudnoce..reko mi je da to sve kazu 😡 po njima je granica 14 kila koje bi trebala dobiti..ono sto je najbolje je da imam samo trbuh i to je to..nista spektakularno nisam dobila nigdje..nije mi jasno di su mi te kile,a ni ljudima oko mene..eventualno ako sam puna vode..bas sam se zbedirala..jos su me svi prepali da tek sada trebam dobit najvise kila..po tome cu biti +30.. citam te forume i sve ste dobile manje od mene 😀 sorry na duzem postu..

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    I ja sam isto tad imala +12 kila rency1005, sad imam +14-15. Nadam se ostati ispod +20 kila. Ne znam što bih ti rekla, ja jedem više nego prije trudnoće, imam veći apetit i manje se krećem pa mi je jasno da kile idu gore. Takve sam građe da se ravnomjerno debljam i znam da su mi se svi dijelovi tijela udebljali (naravno najviše je u trbuhu), a mogu i pogledati fotografije od 10. tjedna i sve mi je jasno. S druge strane ne otičem. Najvažnije je da čovjek bude iskren sam prema sebi, ako primjetiš nagli skok u kilaži, otičeš i još imaš visok tlak to može biti znak preklampsije pa se to mora kontrolirati. Ako imaš i šećer, trebala bi jako paziti na prehranu.


  • rency1005

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Lagertha,imam oduvijek nizi tlak..nemam problema sa secerom ni sa stitnjacom..svi nalazi su dobri..malo sam niza(163 cm),ok dosta niza  oduvijek imam vise manje isto kila..startala sam sa 57 kila..sad imam 69..nije da se toliko stresiram oko kila,sta sad da se i udebljam..cisto mi nije jasno di su mi 

  • rency1005

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    rency1005

    Lagertha,imam oduvijek nizi tlak..nemam problema sa secerom ni sa stitnjacom..svi nalazi su dobri..malo sam niza(163 cm),ok dosta nizaoduvijek imam vise manje isto kila..startala sam sa 57 kila..sad imam 69..nije da se toliko stresiram oko kila,sta sad da se i udebljam.cisto me doktor zbediro..


  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    16+6tt +2kg


  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Zmači 8.3. 11tj+1d + 2kg… danas, 16tj+1d(po njihovom) -1KG

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    *Znaći ne zmači XD 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    da vas utjesim.. 
    03.04-13.04 +1,5kg :O
    ali i znala sam da ce biti vise od kile,jer fakat sam jela konstantno,ali inace sam mrsavica pa mi odgovara koja kila,ali ne previse,jer sam i jedna od onih nizih(malo vise nizih) zena 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.