Koliko djece želite imati?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar brouhaha

    brouhaha

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Oduvijek sam htjela blizance.. Nakon prvog djeteta i grčeva, shvatila sam da ne želim blizance
    Sad ih imam dvoje, curicu i dečka i ja sretna! 
    Naravno htjela bi ih imati troje ili čak četvero, ali drage mame i žene, od čega vi živite?? I kako vam tijelo dobro podnosi trudnoću, porod i brigu o maloj bebi, jeste zaposlene? Vjerojatno imate i financijsku i svaku pomoć od obitelji…?

  • ANI

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Živimo od plaće MM i moje. Nekih stvari smo se odrekli, nekih još i hoćemo.
    Imamo troje djece i blizance na putu (još par tjedana).
    Ja sam zaposlena, i mislim da ću se i vratiti raditi kad dječica napune dvije-tri godine. I radim odgovoran i zahtjevan posao, kao i MM. Uz organizaciju i dobru volju sve je moguće….
    Pomoć obitelji nemamo, niti financijsku, niti logistčku. Djeca imaju svoj raspored:; škola, vrtić, jaslice… dnevne obaveza tipa trening i sl, vrijeme za igru i druženje…. svi pomažu koliko mogu oko spremanja i čišćenja i super!

  • Avatar Marinaaa9

    Marinaaa9

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Ja sam uvijek zamišljala 3 djece da imamo, sada nam je tek prvo na putu , pa aBd-a imali mogucnost financijsku i ostale uvijete za djecu i da bude sve u redu, nadamo se da cemo ih moci uz Blagoslov Boziji imati i dovesti ih na pravi put!

  • zlim

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Kao što su mnoge mame već spomenule, i moja je želja troje dječiće, za sada imam dvije curice. Razlika je dvije godine, i da se mene pita opet bi tako malu razliku, možda i manju, sad imaju dvije i pol godine i 6 mjeseci. Ne znam pravi razlog takvom razmišljanju, jer prije prvog djeteta nisam se uopće zamišljala kao majka, a sada bi ih troje, i ta želja je sve jača i jača, iako nemam, ali doslovno nemam pomoć sa strane, sve je na meni i suprugu ( više na meni, ipak je on veći dio dana na poslu, a ja sam trenutno na drugom PD). Naravno, da se i kod mene sukobljavaju razum i emocije,postavljam si pitanja kako ćemo sami sa troje male djece, financije, dugo izbivanje sa posla, hoće li dijete biti zdravo i sl. pitanja, ali ja se još nisam spremna riješiti prerasle dječje odječe i igračaka…hehehe.

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    jedno, mozda se kasnije nesto promijeni ali za sad zelim samo ovu malu mrvu koja je na putu 

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    toliko uživam u majčinstvu, trudnoći da je to tako jednostavno rodila bi 15 puta, ali dogovor je 2 za početak pa ovisno o situaciji za par godina, stambenom pitanju, poslovima itd itd možda i 3

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Prvo nam je na putu, a oboje bismo ih voljeli 3. Radim na poprilično odgovornom radnom mjestu, tako i suprug, ali nam je primarni cilj obitelj i zasnivanje iste. Uvijek će nešto nedostajati, ali u jedno sam sigurna - naše ljubavi nikada.

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Croheidi

    Croheidi

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Ani, svaka čast 

    Kod mene jedno skoro pet godina.. nadamo se bar troje 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • Avatar ivanalf

    ivanalf

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    kod nas blizanci , skoro 7 godina… 3. na putu 

  • majaleo

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    ja bi voljela troje,ali s obzirom da me i brinu financije u buducnosti i tako vrlo vjerojatno da ćemo 2 :

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.