Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • AnnaFit

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    mamika3

    Jutrekoooo!!!Cure,jel ima koja da ju vec sad muce bolovi u preponama i tamo dole?Znam da se desava pred kraj,ali meni je to vec pocelo,a sad sam bar mislim,u 26-om tjednu!Jucer sam bila dosta aktivna,od jutra!Noc prije sam spavala svega par sati jer nisam mogla dugo zaspati!A navecer….Za poludit!!Jako me bolilo cim bih se pomaknula,kad mirujem dobro je!Tako me rasturalo i donji dio ledja,prepone…Fakat mi je bilo tesko!Sad sam se ustala prije sat vremena,cijeli taj donji dio ko da mi je drven!A kad hodam osjecam zatezanja u djelu pubicne kosti-kak ja velim,tamo dole!Pokusavam biti aktivna,odnosno,kretati se sto vise mogu,ali ko da sam postigla neki kontraefekt!


    Mamika3, to je skroz normalno, NAROČITO u ovoj fazi, bar sam tako čula. Isto me mučilo prije par dana , ali  da skratim- tiječ je samo o svopćem ‘širenju’ i nicanju svega i svačega + pritisak sad već teške bebe :)

  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Martinaa94

    Pozdrav, kod mene mala promjena, ipak ne nosim dva dečka, nego dečka i curku…


    Ajme MArtina, pa to je najbolja moguća kombinacija!Čestitam, super!!!

    [lilypie.com]

  • KFK

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Nama je jučer potvrđeno da nam stiže drugi dečko <3 

    MM ima super radno vrijeme od 7-15h, a ja dođem doma tek oko 18h. Vidim zapravo da je ta njegova prisutnost doma jako utjecala na sina koji sad ima godinu i pol. Moj je tata cijeli život radio po terenu i samoj sam sebi rekla jednog dana u braku to je jedina stvar koju ne želim - razdvojenost. Pa makar i manje novaca i svega, nitko ne može nadoknadit to vrijeme ni djeci, a ni ženi. Tako da ako razmišljate o mijenjanju posla, ja mislim da je vrijedno rizika.

  • Avatar Mamicaaa

    Mamicaaa

    Broj poruka: 654

    Prijavi adminu

    Ah i mislila sam da je to s venama normalno;al bolje da pitam za svaki slucaj haha…jos nema zatezanja i boli u preponama,al me donji dio leda boli,noge isto donji dio,a nije bas ni da sam previse na nogama kao prije…
    Kfk znam jednu curu kojoj muznradi vani pa dode samo za vikend doma tj u sub dode u ned mora ici i znam kako joj je tesko,a i njemu i malom njihovom i vidila sam jos par takvih primjera oko sebe i rekla sam da nema sanse da bih ja mogla tako..slazem se s tobom u potpunosti bolje naci neki malo manje placen posao nego bit odvojen od obitelji..

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Kad ste spomenule odlaske MM zeli otici raditi u inozemstvo tako da se tu razilazimo u misljenjima!Nadam se duboko u sebi da ce uspjeti ovdje naci bolje placen posao,da nam bude lakse i da ne ode!Ogorcen je ovom drzavom,kao i svi,razumijem ga,ali ne odustajem-nadam se i dalje!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Hvala vam na odgovorima!Ma bila sam u soku kak me to uhvatilo vec sada!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Kokica

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    Bok cure citam vas od pocetka i sad sam se odlucila registrirati. Sad sam u 26 tjednu :) vidjela sam da pisete o kolicima. Mi smo se odlucili za bebetto pa me zanima da li je neka od vas narucivala kolica iz slovenije? 

  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Moj muž je na brodu i teško ovdje može naći takav posao. Mi smo se navikli na sve to, al zato maksimalno uživamo kad dođe. Ka dođe nema nikakvih obaveza ni moranja osim onoga što želi. Sve ima svoje prednosti i nedostatke, al meni je nekako draže ovo, nego svakodnevno nezadovoljstvo, jer onda nitko ne može bit sretan u toj priči bez obzira što smo svi zajedno!

    [lilypie.com]

  • Avatar mici_0555

    mici_0555

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    KFK čestam za dečka :-) 
    Blue duplo čestitam za najbolju kombinaciju :-)
    Cure ja danas idem na Harmony i živčana sam skroz. Radit ću i uzv…Nakon kojeg tjedna se može ić na 3d il 4d?
    Ova privatna kod koje danas idem ima oboje al po cijeni vidim da me stavila na običan 2d. Sad sam tek 12.tjedan..i dalje umoran ko pas :-/

  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Hahaha, nije meni najbolja moguća kombinacija nego Martini:-)

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.