Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Rozaa

    Cure u kojem tj.ste radile anomaly scan?Ja od prvog dana vodim trudnocu u bolnici…prosli puta sam radila probir,sve je bilo ok.U Merkuru sam ,zadovoljna sam ali ipak je malo drugacije nego kad si naviknut na dugogodisnjeg dr. plus da je s doktorom i sestrom jos uvijek netko u prostoriji…stazisti ili jos doktor,dva pa ja zaboravim svojih sto pitanja od nervoze da sve ok prode…


    Rozaa, anomaly ti se radi najčešće u 20 tjednu trudnoće. Meni ti je isto tako kad sam u petrovoj na pregledu, sve zaboravim kaj sam htjela pitati ali sam si zato danas dala oduška i sve ispitala :)

  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    mamika3

    Hej,cure,mi dosli s pregleda!Meni bilo neugodno!Vidi on pod kile pise 90-kaze pripazi!Lezim na stolu,petlja on nesto tam dole i po trbuhu i primi me za ono moje salo kaj sam skupila prije trudnoce!I opet kaze-pripazi!Rekoh,pazim….Zadnjih mjesec dana!Ha ha….Samo da se pohvalim!U zadnjih mjesec sam dobila 1 kilu-to sam pazila sta jedem i pijem!A mjesec prije toga kad nisam pazila,e,onda sam dobila 3-4!Ah,biti ce nesto i od mene valjda!


    Mamika, bitno da je bebica ok ;)
    U kojem si tjednu?
    Ja sam 20+5, do sad sam 5kg dobila Al problem mi je kaj sam ih naglo skupila prije trudnoće :D
    Sreća pa sam visoka, rastegle se kile da se ne vide jako 

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Rozaa pa zapisi pitanja na papir da ne zaboraviš, nije to nikakav bed ako izvučeš podsjetnik…

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Ja sam 26+1 i nekak mislim da je mojih +8 vec puno, ali necu se opterecivati. Makar opet kad pomislim da ako jos i dobijem 5-6 to je ok. Stvarno pazim sta i koliko jedem, da papam koliko zelim bila bih kao trokrilni ormar.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Rozaa

    Rozaa

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    OhSoBoho

    Rozaa

    Cure u kojem tj.ste radile anomaly scan?Ja od prvog dana vodim trudnocu u bolnici…prosli puta sam radila probir,sve je bilo ok.U Merkuru sam ,zadovoljna sam ali ipak je malo drugacije nego kad si naviknut na dugogodisnjeg dr. plus da je s doktorom i sestrom jos uvijek netko u prostoriji…stazisti ili jos doktor,dva pa ja zaboravim svojih sto pitanja od nervoze da sve ok prode…

    Rozaa, anomaly ti se radi najčešće u 20 tjednu trudnoće. Meni ti je isto tako kad sam u petrovoj na pregledu, sve zaboravim kaj sam htjela pitati ali sam si zato danas dala oduška i sve ispitala :)


    😂Super,znaci nisam jedina….stv.cu slj.puta pitati SVE ak ne zaboravim😄

    24.08.2017.
    https://lbdf.lilypie.com/jOHCp1.png [lbdf.lilypie.com]

  • Avatar Rozaa

    Rozaa

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    Ofnica

    Rozaa pa zapisi pitanja na papir da ne zaboraviš, nije to nikakav bed ako izvučeš podsjetnik…

    Bome i bum,druge nema😂

    24.08.2017.
    https://lbdf.lilypie.com/jOHCp1.png [lbdf.lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    OhSoBoho

    mamika3

    Hej,cure,mi dosli s pregleda!Meni bilo neugodno!Vidi on pod kile pise 90-kaze pripazi!Lezim na stolu,petlja on nesto tam dole i po trbuhu i primi me za ono moje salo kaj sam skupila prije trudnoce!I opet kaze-pripazi!Rekoh,pazim….Zadnjih mjesec dana!Ha ha….Samo da se pohvalim!U zadnjih mjesec sam dobila 1 kilu-to sam pazila sta jedem i pijem!A mjesec prije toga kad nisam pazila,e,onda sam dobila 3-4!Ah,biti ce nesto i od mene valjda!

    Mamika, bitno da je bebica ok ;)
    U kojem si tjednu?
    Ja sam 20+5, do sad sam 5kg dobila Al problem mi je kaj sam ih naglo skupila prije trudnoće :D
    Sreća pa sam visoka, rastegle se kile da se ne vide jako


    Je,je…Bebica je ok!Ha ha…Sad sam se nasmijala!Isto sam visoka pa mogu reci da imam teske kosti!Sad sam 25 plus 6!Ide to ,ide….

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ofnica

    Ja sam 26+1 i nekak mislim da je mojih +8 vec puno, ali necu se opterecivati. Makar opet kad pomislim da ako jos i dobijem 5-6 to je ok. Stvarno pazim sta i koliko jedem, da papam koliko zelim bila bih kao trokrilni ormar.


    Iskreno,nije da mi je lako paziti jer se hranim nezdravo godinama!Ne znam kak je vama ostalima!Slatko na bilo koji nacin,sokovi,prekasne vecere,kruha na tone…I onda prek noci treba to promjenit!Pomaze mi to sto ak mi se slatko-to me najvise muci ocito,bas jako jede onda si i pojedem nekaj pa mi je lakse!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Hehehe, ja izbjegavam nezdravu hranu sto je vise moguce…ali nema tih para da bih se ovaj fašnički vikend odrekla domaćih krafni s lino ladom 🙊

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar MalaRuzica

    MalaRuzica

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Jel zna netko kada se ide na tecaj za trudnice, u kojem mj.  trudnoce.Sada sam u 4 mj., muz hoce sa mnom u rađaonu a culi smo da ne moze bez tecaja, a buduci da je na terenu nece moci ići.Dvoumim se izmedu petrove i sv. duha pa bi onda isla u onu koja pusti muza unutra bez tecaja.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.