Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Ufff i mene krafne ubijaju….sve neka velika pakiranja 

  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    E da, danas smo kupili kolica. Potpuno neplanirano.  Bebetto holland, 400 kuna.  Oduševili smo se kako su lagana. Veliki kotači s amortizerima, svi dodaci uključeni u cijenu i dostava za 3-6 tjedana! 

  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Ispravak, 4100 kuna. Mobiteli mi ima čudan autocorrect

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Lagertha ma necemo brinuti za kile…ipak smo mi među prvima koje ce se ovdje poroditi hehe! Joj mene sutra cekaju domaće krafne od sveki, tako da procjenjujem da ce pasti oko 3 kom!

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    OhSoBoho, super za kolica! Bebetto se strasno probijaju na tržištu! Mi naručili iz SLO Bebetto Murano za 3950 kn (525 eur), obzirom da su kod nas 5800 kn ja sam prezadovoljna uštedom!

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    mamika3

    Lagertha

    Ja se stvarno trudim, ali eto danas je mužić donio veliki paket krafni iz Lidla (onaj koji je mamika spominjala)pa su 2 krafne pale. Jučer me nagovorio da odemo na pizzu, pojela sam četvrtinu ali jela sam je. Jutros nakon zobene kaše sam pojela 1 kroasan. Na poslu 3-4 keksa, 2 reda čokolade…. nije mi čudno što kile idu gore. Na bračnom nisam puno jela, ali je doručak bio švedski stol i imali su sve i svašta. Tako sam se najela da nisam morala ništa jesti do 5 popodne

    Samo 2?Svaka cast!Ja ih mogu 3-4 smlatit!😳


    Uf, mogu i ja one domaće puno pojest, ali ove kupovne mi nisu baš toliko zamamne.


  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Ofnica

    Lagertha ma necemo brinuti za kile…ipak smo mi među prvima koje ce se ovdje poroditi hehe! Joj mene sutra cekaju domaće krafne od sveki, tako da procjenjujem da ce pasti oko 3 kom!


    Meni se već čini da sam trudna 5 godina 


  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Ovo su portugalske krafne koje smo izmedju ostalog imali za doručak, njih sam znala pojesti 3-4! Nakon kajgana, pržene pancete, sira, paradajza…  

    http://media.buzzle.com/media/images-en/gallery/recipes/donuts/900-469003588-malasadas.jpg [media.buzzle.com]


  • Avatar Mamicaaa

    Mamicaaa

    Broj poruka: 654

    Prijavi adminu

    Jaoo sad mi se jedu krafne haha jos Lagertha stavi sliku nekih bomba krafni uhh…sad bi ih isla pravit samo da ne treba tak dugo cekat uhh..
    Probala sam tu krafne i bio je unutra isti pekmez kao nas podravkin od sljive i prefine su mi..nakon nekog vremena kad god sam dosla u tu pekaru kupit krafne tih vise nije bilo,probala neke druge s marmeladom od jagode al mi nikako nije bila fina ta marmelada..

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Vrhunski izgledaju s tom kremom od vanilije…rastu mi zazubiceeeee 😍

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.