Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Slika je fenomenalna!!!

    [lilypie.com]

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Donna83 slika je predobra :) 
    Ja sutra idem na kontrolu kod svoje ginekologice, danas nam je 25 +0…
    po mojoj vagi zdebljala sam se 0,7kg od prošlog puta, al problem je što idem tek sutra navečer u 18:00h do kad ću se natrpat hranom :) 
    A preksutra idemo u Zagreb s dragim u Polikliniku Ginekos na uzv ;) 

    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Donna,slika je predobra!!
    Mrva,uzela ih na nekom standu,isli na neki sajam pa vidjela.. 
    Mislim da ce ih bit i u west gate-u na sajmu beba..tamo sam maloj kupila par komada. A inace u klc-u ima par ducancica koji drze takve bodice..neznam jel ih ima di drugdje. Kretex,i katana.




    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Sundi

    Dona83 slikica je pre pre kjutac..
    Ja sma imala puno vise teorija o stavljanju djece spavati prije necaka. Mi smo ga znali dosta cesto cuvati dok je bio ispod 3 mjeseca jer su mu je tata bolestan i ugl da ne duljim tuzna prica…
    Nije spavao.. Uopce.. Spavao je na rukama ako hodas po stepenicama, skaces na pilates lopti, pleses s njim. Sve je to lijepo kad to radis jedna ili dva dana u tjednu.. Ali sister mi je bila ko zombi, jos je dobila mastitis, koji su jojs punktirali i dlai joj antibiotike, pa je porod bio tezak mali je imao 4 kg i 800 g. Šepala je 6 mjeseci.. Ugl. nosit cu djete jer se slazem da djete raste na rukama, ali nositi sam 24 sata na dan djete koje nakon 3 mjeseca udvostruci svoju tezinu i jos mu drzati glavicu je lavovlji posao.. Pa ono ako moze malo bit u kolicima dok spava ili kimacu bit cu joj definitinvo zahvalna…


    4800?Covjece!Jesu ju mucili vaginalno,kad kazes da je porod bio tezak?Meni tako dodje zao kad cujem da se netko muci na porodu!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Normalna porodajna tezina je izmedu 2500g i 4500g, moja prijateljica je nedavno rodila deckica preko 4600g, vaginalno, nakon prvog carskog i iako su je morali sivati dolje, kaze da joj nikad nije nilo ljepse nego na porodu. Skidam kapu 

    [lilypie.com]

  • elen0807

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    jutro cure i zemske moje :) neznam za vas al ja sam cilu noc provela u wc-u.znaci tapa-tapa nogicama i gas na mjehur.pa brat bratu jedno vise od 10ak puta. neumoran je :D tj.ev sad ga nema ima 3 sata otkad sam se digla.to seoba naroda,skakiljanje,pa poneki jaki udarac,ma neka ga,glavno da je ziv,zdrav i jak :D

  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    jutro cure :)
    donna slika je pree dobra :D :D
    sto se tice leda ili boka svakako cu stavljati na bok zbog bljuckanja. A ovo sto lagertha kaze to i ja imam panika haha ali sva sreca pa je ljeto pa nece ni trebati toliko pokrivaca :D 
    elen ajoj, bome ti je bilo veselo, moj mali evo vec dvije noci spava uredno koliko sam primjetila, nadam se da ce tako i ostat. :D 

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • Avatar LlamaFace

    LlamaFace

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Pozdrav,zene!Ja citam iz kreveta,nocas zavrsila na zaraznom na infuziji,curim na sve strane i osjecam se kao da me pokupio vlak.Tjesi me sto se mali javlja cijelo vrijeme pa se nadam da ovo ne utjece previse na njega 😫 imam i pitanje:stavili su me na dvije infuzije od kojih je jedna glukoza iako sam naglasila da jos nisam radila ogtt,zanima me jel to samo meni idiotski potez ili?
    Btw,slimba s uzv-a je predobra 😉

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar donna83

    donna83

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Hvala cure, ja sam prvo dokt pitala kako uopce moze biti u tom položaju?! 😂
    Ajme Llama drži se, pa kaj je bilo, jesi nesto lose pojela ili..?

    [lilypie.com]

  • Petra178

    Broj poruka: 165

    Prijavi adminu

    mojoj prijateljici j patronazna rekla da se gornji dio madraca poigne na 30 stupnjeva i da tako beba spava…na ledima. pa ako i bljucne, nema opasnosti. cak mi se to i najbolje cini, strah me na ravnome na ledima, a ovo na boku, nisam jos vidala da rade. doduse mama kaze d je tako bilo kad sam ja bila beba, a to je bilo daaavnooo :D

    nego, jel netko ima problema s bradavicama? a sam u 16.tjednu, boljele ne pocetku pa je bilo ok, od sinoc opet jako bolne, osjetljive, jedva sam spavala…doslovno ih ni potkosulja ne smije dotaknuti! neka krema? ili samo melem i one kreme za bradavice?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.