Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Jutro cure, 
    Evo i nas nakon cijele noći nespavanja. ..probudila se u 1 i od tada zaspala možda još nekih pol sata…luda sam 
    Sto se spavacica tiče mislim da ću se u subotu zaletiti do placa na borongaju, tamo inače znam naći takvih stvari po prihvatljivim cijenama :)
    Inace, ima i divne robice za novorođenčad na sportsdirectu tak da mi je i tam košarica puna ;)

  • Avatar Me+mybaby

    Me+mybaby

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Bolovi u kicmi oooi daaa. Kako izdrzati do kraja. Sad vec imam +10kg i tesko mi je. Nekako se nadam da necu jos puno dobiti, ali sam skepticna. Imam jos 3 mj do kraja. 

    https://lb1f.lilypie.com/XPQ8p2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar donna83

    donna83

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    počelo je kukanje!! 

    A sjećam se prvih dana, jesam li trudna, 5 tjedana, 6 tjedana….aaa…wooow 

    [lilypie.com]

  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Me+mybaby

    Bolovi u kicmi oooi daaa. Kako izdrzati do kraja. Sad vec imam +10kg i tesko mi je. Nekako se nadam da necu jos puno dobiti, ali sam skepticna. Imam jos 3 mj do kraja.

    Uh, baš me iskreno brine sve to skupa. Stvarno imam problem za okrenut se u krevetu, bez pretjerivanja. Eto, ja nisam puno dobila, ali mi je ajme!Ja još 3 ipo mjeseca do kraja…kako ovo vrime prolazi, proletit će u sekundu!

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Mamicaaa

    Moje cicke su narasle negdje za pola broja..inace sam 80/C i uvijek su mi bile nekak prevelike,al su normalno stajale..okej nisu jos narasle,al nekako su mi teze i od te tezine su pocele visjeti tako da osjetim veliko olaksanje kad idem spavat i skinem cicobrane 😂😂..pa cure koje isto imaju vece cicke jel to tak ostane i poslije da vise???

    Spavacice mi se svidaju,samo neznam kakva je procedura narucivanja za njemacku..


    Daaaa……Svaka na svoju stranu!Ha ha ….Moje su propale nakon pokusaja dojenja!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar donna83

    donna83

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    A moje su se vratile nekako skoro pa na staro, ali tek nakon cca 3 godine (dojila sam god dana)…i sad opet čekam katastrofu 

    [lilypie.com]

  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Moje su dok sam dojila bile super, čim sam prestala, džep naopako:-(Pretpostavljam da me to opet čeka…

    [lilypie.com]

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Ja sam u kupovini kimaca… To mi je jedino ostalo od ovih velik stvari… Sto vise to gledam to manje znam sto hocu..
    A kompliciram ga strasno.. a na kraju sve ce ot biti isto a i pitanje hoce li bebica uopce spavati unutra…

    [lilypie.com]

  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Viruj mi, nemoj previše trošit, barem u mom slučaju nije služio ničemu!

    [lilypie.com]

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Blu5 nekako se toga bojim haha XD
    Pošto moji zive kat ispod imam jos i svoj star koji 30 godina… Pa ce tmao beba spavat prek dana da se ne setkam a i poslije kad pocenm radit nakon goidnu dana dok ce ju mama cuvat.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.