Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Pandica1510

    Pozz cure
    Duhovni pristup radanju preporucujem svima, pogotovo onima kojima vjera znaci malo vise. Ja cu se max trudit na porodu misliti o toj knjizi i procitanom i tim molitvama :)
    Vidim da vi jako puno ulozaka nosite u bolnicu. Meni su rekli da mi ulosci i gacice niti ne trrbaju jer ce me sve docekat spremno u bolnici. Ali ponijet cu par komada tek toliko da imam s obzirom da odmah drugi dan idem kuci iz bolnice.


    Super mi je to sto ne moras kupovati uloske i gacice za bolnicu nego imas tamo!Da nam bar ovdje daju makar spavacice!Ovak moram dati za 3-4 komada od 70 kn pa nadalje!Moram ih imati u bolnici,a doma ih vise nebum obukla!Nosim pamucne majice uvijek!I onda mi zao tih novaca!Mozda se nesto promjenilo na Sv Duhu,ali sumnjam!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Sundi

    Koskica pa to je divno 13 dana… Kak se osjecas? Di ces rodit?


    Da još samo 13 dana, ha ha. Roditi ću u Varaždinu.
    Danas mi je u dučanu jedan daljnji rođak rekao: pa ti opće ne izgledaš kao da ti je ostalo tako malo.
    Dobro sam, osim kaj si puno ležim, nemam više baš puno snage. jako iscrpi trbuh koji mi zadnjih 10 dana na očigled raste iz dana u dan. Sad sam počela dobivati strie. Do sad sam imala samo jednu i to tamo gdje imam ožiljak od operacije.
    Očito ni koža ne može pratiti ovo bujanje.
    Jedva čekam da vidim svoje zlato, s druge tu je strah - o njemu puno piše u toj knjizi duhovni pristup. Al kako mi je to prva trudnoća imam tisuću pitanja od kad bude počelo, kak budem znala da je to to, kak se odlučiti kad krenuti u bolnicu, pa pratim plodnu vodu pa me brine da li ću skužiti sluzni čep. Ma milijun pitanja, o svemu sam puno čitala al jednostavno valjda je to normalno kad si prvi put trudna.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    koskica

    Sundi

    Koskica pa to je divno 13 dana… Kak se osjecas? Di ces rodit?

    Da još samo 13 dana, ha ha. Roditi ću u Varaždinu.
    Danas mi je u dučanu jedan daljnji rođak rekao: pa ti opće ne izgledaš kao da ti je ostalo tako malo.
    Dobro sam, osim kaj si puno ležim, nemam više baš puno snage. jako iscrpi trbuh koji mi zadnjih 10 dana na očigled raste iz dana u dan. Sad sam počela dobivati strie. Do sad sam imala samo jednu i to tamo gdje imam ožiljak od operacije.
    Očito ni koža ne može pratiti ovo bujanje.
    Jedva čekam da vidim svoje zlato, s druge tu je strah - o njemu puno piše u toj knjizi duhovni pristup. Al kako mi je to prva trudnoća imam tisuću pitanja od kad bude počelo, kak budem znala da je to to, kak se odlučiti kad krenuti u bolnicu, pa pratim plodnu vodu pa me brine da li ću skužiti sluzni čep. Ma milijun pitanja, o svemu sam puno čitala al jednostavno valjda je to normalno kad si prvi put trudna.


    Vjerujem da je to svima tak bar prvi put… Ja imam milijun pitanja u glavi i stalno se nesto brinem… Joj to je tak slatko jos koji dan i vidjet ces bebicu..

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Mamika znam kako ti je za spavacice. Ja sam isto kupila dvije, jedna 100kn i to su one kako ja kazem bapske i isto ih necu nosit vise. Uvijek za spavanje uzmem neku majicu od muza haha to mi je nekako najugodnije. 
    Da super je sto ne moram nista nosit za sebe ali i za bebu su mi rekli da nista ne ponesem jer me doceka tamo na mom krevet paket koji sadrzi paket pampersica, bodija za bebu, krema, vlaznih maramica itd. Jedino muz mora donijet za izlazak iz bolnice. 

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Koskica može i meni knjiga molim te?
    Mail je anja_051@hotmail.com

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Sundi

    koskica

    Sundi

    Koskica pa to je divno 13 dana… Kak se osjecas? Di ces rodit?

    Da još samo 13 dana, ha ha. Roditi ću u Varaždinu.
    Danas mi je u dučanu jedan daljnji rođak rekao: pa ti opće ne izgledaš kao da ti je ostalo tako malo.
    Dobro sam, osim kaj si puno ležim, nemam više baš puno snage. jako iscrpi trbuh koji mi zadnjih 10 dana na očigled raste iz dana u dan. Sad sam počela dobivati strie. Do sad sam imala samo jednu i to tamo gdje imam ožiljak od operacije.
    Očito ni koža ne može pratiti ovo bujanje.
    Jedva čekam da vidim svoje zlato, s druge tu je strah - o njemu puno piše u toj knjizi duhovni pristup. Al kako mi je to prva trudnoća imam tisuću pitanja od kad bude počelo, kak budem znala da je to to, kak se odlučiti kad krenuti u bolnicu, pa pratim plodnu vodu pa me brine da li ću skužiti sluzni čep. Ma milijun pitanja, o svemu sam puno čitala al jednostavno valjda je to normalno kad si prvi put trudna.

    Vjerujem da je to svima tak bar prvi put… Ja imam milijun pitanja u glavi i stalno se nesto brinem… Joj to je tak slatko jos koji dan i vidjet ces bebicu..


    Nije samo prvi nego bome i treci….😊

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Anjaaa

    Koskica može i meni knjiga molim te?
    Mail je anja_051@hotmail.com


    Može, poslano :)

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Cure ja idem u šetnju, dan je prekrasan i bila mi je ovdje svekrva.
    Inače imam tlak max 110/70, al mislim da mi je sad negdje i preko 150…… 
    Ja nikako na zelenu granu sa svojom ne zato jer nije dobra, nego jer je neuredna i lijena da to boli, strašno, ne znaš jel gore dok prigovara ili dok smrdi na sve strane…. prestrašno.
    Pa kako ću joj jednog dana ostaviti malu bebu, prestrašno, mm to ne razumije a ja sam alergična na sve to…. užaš, treba mi hladan tuš doslovce.

    Prestrašo…… treba mi da se ispušem

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    O Bože dragi! Smrdi na sve strane?!? Svašta!

    [lilypie.com]

  • AnnaFit157

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    LlamaFace

    Curke,moze i meni knjiga? 😁

    zapelokusku@gmail.com


    Curke ako moze knjiga i meni, to bi uljepšalo dan :D

    ana.mataich89@gmail.com 

    Tejnks :) 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.