Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • leptiric1402

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    poz :) pridružujem vam se sa terminom 11.07.2017 :D moze li i meni knjiga na email leptirc2211@gmail.com ,puno hvala ;)))

    [lilypie.com]

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    mamika3

    Nije samo prvi nego bome i treci….😊


    Haha  a joj nije bas utjesno…  a ono su babske price prvi put se sve pegla, sterilizira, drugi put  je dobro i iz sušilice prelice suđa a treci put samo splahnes i znaš da ce za pet min stavit bit isto…
    Meni je frend objasnio da s privm djetetom je cupko cjele noci.. a trece stavi u kinderbet pokrije i ugasi svjetlo…

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Sundi

    mamika3

    Nije samo prvi nego bome i treci….😊

    Haha a joj nije bas utjesno… a ono su babske price prvi put se sve pegla, sterilizira, drugi put je dobro i iz sušilice prelice suđa a treci put samo splahnes i znaš da ce za pet min stavit bit isto…
    Meni je frend objasnio da s privm djetetom je cupko cjele noci.. a trece stavi u kinderbet pokrije i ugasi svjetlo…


    ….I ako ima srece beba zaspi…Ha ha…Salim se!Cula sam i ja bapskih prica….Tipa sa prvim je najteze,s drugim vec lakse,a trece se samo odgaja!Cista glupost!Lakse je u pogledu toga da mladja djeca puno nauce od starijih,to bez daljnjega,ali da se ne mora paziti na neke stvari mora se-npr ovo sto si gore nabrojala!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ajme,Koskice,prvo kaj mi je palo na pamet je na kaj joj kuca lici?Nemoj zamjerit,ali ako je bas takva pa joj dijete moras ostaviti….Moja sogorica nece cistiti,sta iz lijenosti sta iz inata-stalno u ratu s mojim bratom,pa mi je muka kad mi mala mora tamo u kupaonu!A da,ne radi!!!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Hahaha!Reklo bi se, prvo dijete milijun fotografija, drugo već u tragovima, a treće slika kukova i UZV-a!:-)))))

    [lilypie.com]

  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Meni je konkretno lakše, jer kad sam rodila prvo nisam imala veze s ničim! Kad sam rodila drugo, još je i prvo bilo relativno malo, pa je sve skupa bilo ajme joj, ali opet opuštenije što se same bebe tiče. Sad kad je treće, ovo dvoje su već puno puno veliki, tako da svi mi veliki na jednu malu bebu..mislim da ćemo moći to odraditi bez pretjerane muke. Iako, sad i ovo dvoje imaju neke druge obaveze koje treba popratiti(škola, vannastavne aktivnosti,…) ali što se tiče posla u kući i brige oko njih, već se dosta samostalni.

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    blu5

    Hahaha!Reklo bi se, prvo dijete milijun fotografija, drugo već u tragovima, a treće slika kukova i UZV-a!:-)))))


    😂😂😂😂😂

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Bok cure…ja sam se odlucila ne opterecivati svim tim stvarima hocu li prepoznati sve znakove kad bude krenulo. Hehe, ili mogu doci u bolnicu prerano ili u krajnjem slučaju bum zvala hitnu da dođe po mene pod rotirkama, ako vec bude kasno. Malo me grize savjest jedino sto nisam počela citati nikakvu knjigu jos o bebama, jednostavno sam u zadnje vrijeme toliko rastrgana i opterećena drugim obvezama da ne stignem…pročitam jedino one  male edukativne promotivne knjižice. Mozda se sutra zaletim do knjižnice pa posudim neku knjigu. Danas se samo odmaram i puštam da sav nagomilani stres izađe iz mene…ima vremena za usisavanje, ako nista, bude muz kad dođe doma, ionako je to njegov posao. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Blu5, nosila sam papire na hzzo za prosjek…tamo mi je zena odmah graknula kak je to izračunat prosjek jer je uzeta božićnica u obzir. Jos joj velim da su mi rekli da tako izračunamo obzirom da se ta isplata vidi na IP obrascu odnosno jer je oporeziva i prošla kroz neto. Poslat ce papire na reviziju i gotovo sigurno izbiti taj višak…veli zena da se gleda isključivo satnica za redovan rad. Tako da se ne nadaš previse…znam da si i ti spominjala neku stimulaciju. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ja samo ne zelim da me vozi hitna,ako je ikako moguce….Oni voze u bolnicu prema mjestu stanovanja,a ne biranja!Desilo se susjedi…Dovezli ju u Vinogradsku,poslali u Petrovu….

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.