Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Ofnica

    Blu5, nosila sam papire na hzzo za prosjek…tamo mi je zena odmah graknula kak je to izračunat prosjek jer je uzeta božićnica u obzir. Jos joj velim da su mi rekli da tako izračunamo obzirom da se ta isplata vidi na IP obrascu odnosno jer je oporeziva i prošla kroz neto. Poslat ce papire na reviziju i gotovo sigurno izbiti taj višak…veli zena da se gleda isključivo satnica za redovan rad. Tako da se ne nadaš previse…znam da si i ti spominjala neku stimulaciju.

    Vidis ti to!Iako meni bozicnica nije usla u netto, a stimulacija je…a nista, sta cemo sad, sta bude bude

    [lilypie.com]

  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    mamika 3, ne zamjeram, nažalost to što si pomislića je istina + još malo gore vjerojatno.
    leptiric, ne prepoznaje mi ostavljeni mail

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Pinkica93

    Pinkica93

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Ajme al ste se raspisale dok sam bila kod zubara!!!
    Koskica hvala ti puno za knjigu. Nadam se da ću uspjet sve pročitati do poroda. Jest da imam još 3 mjeseca, ali me ima u zadnje vrijeme na sve strane. A što se tiče svekrve, znam kako ti je. Znam da je teško, ali pokušaj izdržati koliko možeš. Ja sam imala takav slučaj i kad mi je već bilo dosta svega, otišla glavom bez obzira što je dalje moguće.
    Mamicaaa nadam se da će te što prije opet staviti na uzv. Čudno mi je to da su ti radili samo 3 uzv. Meni su svaki put na pregledu radili. Premda mi je zadnja dva put ovaj soc gin samo prislonio sondu na 3 sekunde i reko “živo je”, ali i tih par sekundi puno znači.
    Pandice blago tebi kaj nećeš morati ništa nositi sa sobom. Bilo bi super kad bi tako bilo i u HR.

    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Ofnice,imas aplikaciju za skinut na mob,zove se contraction timer.
    Ja sam ju koristila u prvoj trudnoci,meni super bila…
    Da ne odes prerano u bolnicu




    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Hahaha…ma zezam se ja malo i sta se tice ranog odlaska i hitne…imam doma ginića tak da mi on bude rekao kad je vrijeme hehe! E a netko mi je rekao da nije losa ideja ni da se muz pobrine za neki najlon na sjedalu u autu, ne daj Boze da vodenjak pukne na putu u bolnicu. Frendicinoj frendici se to desilo, auto kasnije bio ajme majko…nemrem to zamisliti 😂🙊

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Blu meni je božićnica ušla u neto jer je to bila kao 13.placa. Ajd vidjet cemo… samo znam da me grdo gledala kad je vidla da jedan iznos odstupa od ostalih.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Tamara..

    Tamara..

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Joj kako ste vi blizu termina :D
    Uskoro dolaze prvi andjelcici 
    Joj ne znam zasto je u pravilu uvijek rat sa svekrvama, ne mogu zamisliti da budem losa svojoj snahi…
    M

    [lilypie.com]

  • Avatar Tamara..

    Tamara..

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    utekla mi poruka  prije reda ..
    Ja sam zbog svoje izgubila previse zivaca samo kad vidim sta je napravila svojoj obitelji i sinovima…
    Napravila je takve dugove i sve napustila, tako da zbog nje smo na prosjackom stapu i u kreditima, a inace bi imali sve…
    Ali posto je to mama od mog muza ja ju postujem samo zato sto ga je rodila i uvijek hocu , posto sam ja odrasla bez majke i mislim da mame treba cijeniti bez obzira na sve…
    I pomognem joj namjerno zato sto ona nije u stanju pomoci svojoj djeci…
    A samo da mi nesta pocme prigovarati ili slicno , e necu biti niti malo fina niti dozvoliti jer mislim da nije zasluzila..
    A tko ce nam cuvati dijete , to cu biti izgleda samo ja , moji su daleko, a njegovi nula bodova…. 

    [lilypie.com]

  • Petra178

    Broj poruka: 165

    Prijavi adminu

    Jel bi mogao netko i meni poslati knjigu? Hvala 
    martapetric8@gmail.com

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Tamara..

    utekla mi poruka prije reda ..
    Ja sam zbog svoje izgubila previse zivaca samo kad vidim sta je napravila svojoj obitelji i sinovima…
    Napravila je takve dugove i sve napustila, tako da zbog nje smo na prosjackom stapu i u kreditima, a inace bi imali sve…
    Ali posto je to mama od mog muza ja ju postujem samo zato sto ga je rodila i uvijek hocu , posto sam ja odrasla bez majke i mislim da mame treba cijeniti bez obzira na sve…
    I pomognem joj namjerno zato sto ona nije u stanju pomoci svojoj djeci…
    A samo da mi nesta pocme prigovarati ili slicno , e necu biti niti malo fina niti dozvoliti jer mislim da nije zasluzila..
    A tko ce nam cuvati dijete , to cu biti izgleda samo ja , moji su daleko, a njegovi nula bodova….


    Pa zbilja ih je vise losih nego dobrih!Moja uziva u tome da napravi svadju!Ono sto jojI ppgoto kaze moj muz,prenese mojoj sogorici uz neke dodatke pa uglavnom ispadne svadja!MM kaze da je uvijek bila takva!Ja to ne razumijem!Smatram da kao majka trebam drzat sve na okupu i da od mene prve ne smiju krenuti nesuglasice!Ok,uvijek ima rasprava i svadja,ali ne moraju biti takve da nitko s nikim ne prica!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.