Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Mojabebica, ja bih na tvom mjestu lijepo nafilala muza da joj to lijepo sve kaze, da ju zamoli da ne nisi kolace od oraha i da ne otvara te ladice i da ju pita sta trazi. Ti ces ispasti fina, a budete ju malo prizemljili. To je jedna mudra metoda…meni kad nesto nije pravo, napravim tako i to se pokazalo vrhunskom metodom, a mamica se nece naljutiti na sineka, a ti budes s njom u ljubavi. 😊

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Me+mybaby

    Me+mybaby

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Slazem se sa Ofnicom tako i mi funkcioniramo. Sve sto imam za reci svekrvi ili svekru kazem muzu pa on to rjesava. I meni je super jer se ja ne zamjeram, a on im je sin pa i ako se naljute brzo ih prode.

    https://lb1f.lilypie.com/XPQ8p2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Me+mybaby to iskustvo valjda progovara iz nas…s vremenom sam se naučila tim elegantnim rješenjima, prije sam ja skakala na prvu, ali treba biti mudar! 

    Inace cure, dobro jutro! 
    Nadam se da ste dobro spavale, ja jos u krevetu. Bebač se nije jos probudio, nadam se da ce tako pajkiti i po rođenju. On i tatica spavaju jos kao topovi, nadam se da ima njegove gene po tom pitanju, hihi! 😊

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • AnnaFit157

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Ofnica

    Me+mybaby to iskustvo valjda progovara iz nas…s vremenom sam se naučila tim elegantnim rješenjima, prije sam ja skakala na prvu, ali treba biti mudar!

    Inace cure, dobro jutro!
    Nadam se da ste dobro spavale, ja jos u krevetu. Bebač se nije jos probudio, nadam se da ce tako pajkiti i po rođenju. On i tatica spavaju jos kao topovi, nadam se da ima njegove gene po tom pitanju, hihi! 😊


    Jutro ekipa :) I ovom mom tatek još spava i mogu reći isto što se tiče želja za gene….htjela bi da karakterno SVE  pokupi od muža haha. Znači tog čovjeka NIŠTA ne može neživcirat, smiren do granoce iritantnosti :D I spava vikendom do 10 a ne ko ja, živac….XD

  • Mojabebica

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Moj  problem je što sam ja odgajana na način “ šuti i ne zamjeraj se” al sad rade hormoni pa sam hrabrija😀 nadam se da ćemo do poroda poboljšat komunikaciju! Moj muž isto spava sad, al to je zato što je došao iz noćne. Inaće ima lagan san tak da ćuje i komarca, a ja spavam ko top😀 što se tiće gena bilo bi super da je pola pola 

  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Koškica, hvala puno na knjizi! :)
    Moja bebica omg, da meni moja to radi ja bi je bez beda poslala da sjedne i rekla ako nešto treba da mene pita. A

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    ode poruka..
     A za kolače od oraha nemam riječi, poslala bi je nazad doma s njima. Užas..
    Inače i ja sve rješavam preko muža

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Cure danas i sutra imate late night shopping u west gateu, vidjela sam da imate u Magic baby  -15% na cjelokupni asortiman osim marki Mima i Stokke.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Mojabebica

    Moj problem je što sam ja odgajana na način “ šuti i ne zamjeraj se” al sad rade hormoni pa sam hrabrija😀 nadam se da ćemo do poroda poboljšat komunikaciju! Moj muž isto spava sad, al to je zato što je došao iz noćne. Inaće ima lagan san tak da ćuje i komarca, a ja spavam ko top😀 što se tiće gena bilo bi super da je pola pola


    Jutrekooooo svima!Ja sam isto na tu foru-suti,budi dobra!Al kod mene su geni u pitanju! 😊Mama kaze sto misli,bez pardona,na fin nacin,nikoga ne vrijedja nikad,uvijek se hvata u kostac s problemima….Svaka joj cast!A tata mi je pak druga prica!Jednostavno nije za svadju,glava u pijesak-ko noj!Ja sam naxalost to pokupila i nije mi drago!Zato svoju djecu ucim da uvijek kazu sto misle i nikad ne sute!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Petra178

    Broj poruka: 165

    Prijavi adminu

    hvala na knjizi!! 
    nas mali deckic je super, rita se na uzv pa mi je lakse sto ga ne osjetim..sad je srce na mjestu kad sam ga vidjela  i guramo dalje u 21.!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.