Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Me+mybaby

    Me+mybaby

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Ja dobila nalaz urina i bas mi se i ne svida. Ima dosta proteina. Sutra moram jos krv ici vaditi i opet urin dati pa cu onda zvati doktora. Normalno je 150, a ja imam 450.  Sutra je 31 tj pa ajde neka jos izdrzi 6-7tjedana pa ce biti ok. Makar mi je vec najavio ako bude takav nalaz da ai racunam da bi od 34 tj mogla u bolnicu. 
    Nista… Danas krece pranje i peglanje.

    https://lb1f.lilypie.com/XPQ8p2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Tamara..

    Tamara..

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Jel uzimao tko onaj paket od DM-a za trudnice… zanima me dal se dobiva onaj cd sa vjezbama i dalje 

    [lilypie.com]

  • Avatar Matie89

    Matie89

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Tamara..

    Jel uzimao tko onaj paket od DM-a za trudnice… zanima me dal se dobiva onaj cd sa vjezbama i dalje


    Dobila sam ja paket od DM-a u Splitu (ne znam jel se razlikuje po gradovima) i nije bilo nikakvog cd-a. 
    Testeri kremica od Zlaje, Biobaza krema za stomak protiv strija, knjizica za kupine i za bebe, i dnevnik rodjenja. Mislim da je to bilo to. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Matie89

    Matie89

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    *knjizica s kuponima :) Ne kupinama :D 

    [lilypie.com]

  • Avatar Rozaa

    Rozaa

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    Sonjiko pusa bebi i tebi i drzte se….sve ce biti super!!

    24.08.2017.
    https://lbdf.lilypie.com/jOHCp1.png [lbdf.lilypie.com]

  • Avatar NevaNevičica

    NevaNevičica

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Matie89

    Tamara..

    Jel uzimao tko onaj paket od DM-a za trudnice… zanima me dal se dobiva onaj cd sa vjezbama i dalje

    Dobila sam japaket od DM-a u Splitu (ne znam jel se razlikuje po gradovima) i nije bilo nikakvog cd-a.
    Testeri kremica od Zlaje, Biobaza krema za stomak protiv strija, knjizica za kupine i za bebe, i dnevnik rodjenja. Mislim da je to bilo to.


    To sam i ja dobila u Sisku, bez cda.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Pandica1510

    Pozz cure :)
    Sonjiko drzi se. Saljem ti puno pozitivne energije :)
    Ja se evo vratila sa pregleda. 37+1 bebac 50cm i 3kg :)
    I dalje nitko ne spominje streptokok tak da ocito u njemackoj to testiranje ne rade.


     On je spreman! Još malo!


  • Avatar ribica11

    ribica11

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    Pozz cure, evo i mene u 33. tjednu.. termin je 13.06. 😊

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Lagertha ja se nadam da ce uskoro van :) gin kaze da ima jos mjesta u zdjelici i da nisam otvorena nista i da ne budemo nestrpljivi sve i ako prenesem al ja to tak ne bi. I ovako sam si teska a znam kad prenesu zene da su koma .. uff

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Uh, Pandica, još maloooo:-) Ma i ako preneseš, bitno da je sve ok. Ja sam prenijela u prethodnoj trudnoći dva dana, nije puno, ali nije bilo strašno..jedino što u tom slučaju onda ide amnioskopija, a to zna biti neugodnjikavo.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.