Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Mamika meni je ime Katrin apsolutno preljepo, njezno i snazno u isto vrijeme. Dobra ideja ako ce kodbnas iduca biti curka. Sad cekamo decka koji jos nema ime. 
    Tamara ja cu kupiti maramu nakon poroda ako ce mi beba biti puno na rukama. Moja prijateljica hvali elasticnu i Müllera i kaze da je super pokretna s njom a mali uziva (tad je imao 6mjeseci)
    Zelim se zahvaliti curama za komentare u vezi platnenih pelena,  i ja cu se okusati. Zivi bili pa vidjeli. 
    Curama u bolnici i s poteskocama zelim sve najbolje i drzite se, bit ce sve dobro.
    Kod nas je sve dobro, bila sam na prvom CTGu i bilo je preljepo, htjela sam samo lezati i slusati to malo srceko kako marljivo i snazno kuca. Kod nas sve ide skolski i zelim svima lijep kraj trudnoce i lak porod… Svaki put kad mi je tesko pomislim koliko zela bi rado bile na mom mjestu a ne mogu i onda shvatim da se ne smijem puni zaliti.

    [lilypie.com]

  • Avatar Tamara..

    Tamara..

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    koju si uzela ja sam dobila na poklon neku chicho ali sam vidjela da ta nije prihvatljiva po tim egronomskim propisima… ja polako sada istrazujem to sve i ima super stranica nosenje djece na fb pa tamo ima svega i moze se saznati puno toga :D

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Moji su bili oboje veliki i teski,zbog toga nisam htjela nosiljku!Ledja bi me ubijala ziher!Ali izgleda prakticno,u svakom slucaju!I

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mici_0555

    mici_0555

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Katrin mi je super ime…da nemam već Emu iskopitala bi vas..domaće a posebno :-)
    Ja ću dobit maramu za nošenje od prijateljice al nemam pojma nakon kolko se djeca već mogu u tome nosit?

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Ja cu dobiti ring sling maramu od kolegice, i za nju znam da je ergonomska, da je dijete najblize maminom srcu i da moze u nju prakticki od rodenja.. Jedina mana je sto je malo teze nauciti kako dijete stavljati u nju…

    [lilypie.com]

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Eloa si jos u bolnici ili doma?
     

    [lilypie.com]

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    U bolnici,al sad budu mi radili ctg i ak bu oke idem domeka… Svi nalazi na briseve i urin su mi uredni… Jedino to sto mi.polako izlazi sluzni cep me strah… Al dobro,valjda mogu tako izdrzati jos jedno vrijeme uz strogo mirovanje..

    [lilypie.com]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    mamika3

    Moji su bili oboje veliki i teski,zbog toga nisam htjela nosiljku!Ledja bi me ubijala ziher!Ali izgleda prakticno,u svakom slucaju!I


    moji su isto sinovi bili veliki (mladji je s mjesec dana imao 60cm i 6kila….to mnoga djeca imaju s 3mj tek), ali me klokanica spašavala. Kad bi se mali htio nosati, samo bih ga prikopčala na sebe u tom i čak i marendavala s njim na sebi
    Doduše ne žele sva djeca ni u to….moj stariji npr nije baš volio, ali dobro on je na sve kenjkao.
    Svakako, nosiljke su zgodna stvar samo treba pažljivo birati vrstu - ja sam prvo gledala marame i sl, ali sam zaključila da mi je to prekomolicirano i na kraju s baby bjorn nosiljkom - koja je sva na kopče - pun pogodak.
    A kasnije, kako je bio ogromna beba, smo prešli na komotniju nosiljku a la ergobaby
    http://www.ergobaby.hr/index.php/hr/sadrzaj/nosiljke [ergobaby.hr]
    samo mi je on bio preskup pa sam uzela imitaciju na ebayu od marke:
    https://www.pognaeusa.com/collections/pognae-baby-carriers [pognaeusa.com]
    koja je više nego duplo jeftinija, a jednako kvalitetna (i praktična)
    eto, možda nekom pomogne….imala sam potrebu reć

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Kak izgleda taj sluzni cep?Mislim,jel to izleti odjedamput ili na rate?Ne znam jel bi prepoznala,a oznacava pocetak poroda!Oko takvih stvari brinem!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    Matie89

    treca_sreca

    Cure, molim info - ako ima koja da je na čuvanju trudnoće bila donedavno (jer vi ste vjerojatno neke već i u terminu za otvorit porodiljni), ili još uvijek jest….ali na području SPLITA (jer se pravila znaju razlikovati)
    Zanima me do kada se (do kraja travnja, ili do 5.5.) može/mora odnijeti doznake a da isplata novčane naknade za travanj ne bude kasnila (dakle da ju primim oko 20.4.)
    Hvala!!

    Do 5.5. kazuda se trebadonijetiu HZZO u Splitu. Iako sam ja odnijela jednom 13. u mjesecu, i dobila sam do 20. novce. Ali opet, bolje da je do 5. u mjesecu :)


    Hvala na info
    Lp!

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.