Ljetne bebe 2024 ✨

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • plave_okice

    Broj poruka: 83

    Prijavi adminu

    Matka24 ja sam uzela na sajmu beba od Medalisa. Mislim da je s popustom bila nekih 15-16€. Ruke idu van, dolje zatvorena. Za prva 3 mjeseca. Unutra ima muslin. A inace ih mnogi prodaju. Ima i Etheral i sl. 

    Mi ovaj vikend tumbamo spavacu sobu. Uzas od posla. 🤣

    [tickerfactory.com]

  • Avatar ericaa

    ericaa

    Broj poruka: 1267

    Prijavi adminu

    Moram se pohvaliti da smo danas prvi šoping obavili,sitnice ali eto. Tetrice,nepromocivu donju plahtu,cesljic,dude i bocice,kadicu i tako to. 
    Nego…da pitam iskusne mame,koliko se isplati kupovati ljuljacku za bebe? Konkretno gkedali smo babybjorg (ili kako vec) do 13 kg i moze zaspat u njoj i sve. Sad,u praksi,koliko je to korisno i uporabljivo? Nije jeftina pa bih voljela cuti misljenja

    💁‍♀️ 1989 g. 💁‍♂️ 1988 g.
    ja- endometrioza, miomi, 4 operacije
    1. IVF prirodni 12/2020.-prazan folikul 🚫
    2. IVF stimulirani 3/2021- 15🥚 , 6× 🐧 freeze all
    1. FET- 10/2021. ❌
    2. FET - 11/2021. ❌
    3. FET- 4/2022. ❌
    4. FET- 10/2022 ❌
    5. FET - 11/2023 💙
    [tickerfactory.com]

  • Faith1509

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Zeka super, bitno da se nije stanje pogoršalo. Samo hrabro naprijed, biti će to sve u redu 🥰🥰

    Beta 9 dnt ➡️ 132 14 dnt ➡️ 991
    Nifty low risk, stiže dečko 💙
    [tickerfactory.com]

  • Arianne

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Vidim da vise vas spominjete zgaravicu. Mene ona ne muci ali mucim muku s nadutoscu.
    Zna mi se nakon obroka tako napuhat trbuh i bude bas jaaaako bolno i neugodno dok ne prođe, sat-dva. I pazim sad sto jeden, da to ne bude pretesko, ugl meso i povrce za rucak i da ne pojedem previse. 
    I danas sam pojela juhu, mrkvu  ribu i salatu, po meni ne previse i nakon toga opet bolovi.
    Istina je da ja i inace imam s tim problema, a sad je jos vise bolno. Ima jos tko tih tegoba i jeste si uspjele pomoci?

    It's a boy 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar ElisaDay.

    ElisaDay.

    Broj poruka: 161

    Prijavi adminu

    Arianne ja sam imala problema s nadutošću u prvom tromjesečju,nisam poslije srećom, ali možda bi ti pomogao magnezij? Jel imaš redovitu probavu? Ne znam jel postoje još neki lijekovi koji su sigurni za trudnice, probaj pitati svog dr, nemoj se patiti ako ne moraš. Možda bi i mineralna pomogla?

    [tickerfactory.com]
    It's a girl ❤️
    32 👩🏼‍🤝‍👨🏽 33

  • Avatar Hellobaby

    Hellobaby

    Broj poruka: 371

    Prijavi adminu

    Jutro cure! 
    Matka imaš na puno mjesta za kupiti te vreće za spavanje, idu 0-6mj
    ericaa neke bebe ljuljačku, a neke ne. Nemaš možda kasnije kada rodiš za posuditi od nekog da probaš bebu staviti unutra? Pa ako joj se sviđa kupiš jer inače ti je šteta trošiti toliko novaca.. 

    Što ćete vi raditi danas? 
    Mi smo trebali ujutro na brijune, ali evo nije neko vrijeme pa ćemo odgoditi za koji drugi vikend. Popodne imamo goste i nedjelja proleti samo tako 😅 kako muž radi po cijele dane, uvijek jedva čekam nedjelju da se malo svi skupa podružimo. 

    👩 33
    👱🏻‍♂️ 36
    💔💔
    💗💗💙💗…loading 💙….

    [tickerfactory.com]

  • Avatar zeka123

    zeka123

    Broj poruka: 364

    Prijavi adminu

    Jutro !
    Erica moja prva curka nije htjela u ljuljačku a druga je , nisam uzela nikakvu skupu jer ionako kratko traje. Možda da posudiš od nekog , kako kaže Hellobabay čisto da vidiš dali će beba htjet bit u tome.

    Mi danas imamo druženje , i ja volim nedjelju jer je suprug tu cijeli dan pa uvijek nešto zajedno radimo 😊 ! Ja mirujem , ne 100% ali trudim se. Mala je imala skok u razvoju pa je par dana bila ludnica a starija je vragić mali pa samo skače 😂

    Kako ste vi ?

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20;104/st/20240802/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/852b/preg.png [tickerfactory.com]

  • Avatar Leeloo101

    Leeloo101

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    Ja sam skuzila da mi donat mg pomaže kod zgaravice, podrignem muški ali je olakšanje…

    🙇‍♀️ 41 jedan jajovod ✂️ AMH 25
    🙋‍♂️ 42 ok
    1. Rekovelle beta 0
    2. Ovaleap beta 0
    3. Gonal biokemijska
    4. Fet , beta 0
    Histeroskopija ok
    5. Menopur beta 0
    6. Fet beta 0
    7. Beta 90, beta 230, uzv 💓 nifty low risk.. its a 💓 [tickerfactory.com]

  • Avatar nada23

    nada23

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Jutro cure, vidim da ste o svemu pisale. Ja sam u zadnje vrijeme u guzvi s poslom, radovima u kuci, a i borimo se stalno s virozama pa se ne stignem javljati cesto.
    Hellobaby i Zeka - bas ste prekrasne trudnice ❤️ A I slike bebica su preslatke 😍
    .
    .
    Blizi se i moj pregled. Jos razmišljam bi li otisla privatno na 4D. U prosloj trudnoći nikako nismo uspjeli dobiti sliku jer beba nije htjela pokazati lice 🙈

    Matka- mi od početka kupujemo vreće za spavanje od Malog Anđela. Pokazale su se najbolje ( i ljetne i zimske). Probali smo i neke druge prije njih, ali nisu nam bile ni blizu ovima. 

    Erica, bolje se nemoj zaletiti sa kupnjom ljuljačke. Ne znas hoće li je beba prihvatiti, a ionako ih fizijatri ne preporučuju jer najzdraviji položaj za bebe je tvrda i ravna podloga ( Casmatino podloga, baby gym). 

    Spominjale ste i bočice I cuce. Posto sam ja kombinirala dojenje i izdajanje, koristila sam Dr Browns bočice ( siroko grlo). Pokazale su se odlične I nije nikad bilo grceva. Sad da li je do toga, to ne znam. Cuce smo imali od Aventa. Probali i Dr Browns, ali te nije htio 😆 Svakako Jos ne znate hoce li vam bebe isključivo dojiti i da li će vam uopće trebati bocica… 

    6/2019- missed ab
    10/2020- L 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Perpetua

    Perpetua

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Matka24

    Cure, gdje ste kupovale vrece za spavanje, postoje li negdje za tako malu tek rodenu djecicu?


    Mali anđeo, Ethereal, ali i C&A i Babycenter su meni imali skroz dobre za te prve mjesece.
    .
    Za dojenje sam htjela reći - zaista je teško unaprijed predvidjeti kako će ići, i dobro je informirati se i biti spreman na razne scenarije (i znati da određene poteškoće ne moraju značiti da se mora odustati, ako se ne želi), samo sam htjela dodati iskustvo da je moguće i da ne boli i da ne bude teško na početku. 🤗  Ima tu puno i do sreće, sigurna sam, uopće ne želim reći da sam ja radila nešto bolje ili puno drugačije od frendica koje su se npr. mučile na početku, samo mislim da je važno i lijepo čuti i “lakše” priče.
    .
    A unatoč tom pozitivnom iskustvu s prvom bebom, gdje smo uspostavile dojenje bez imalo muke, i to nakon carskog reza, svejedno nemam pojma kako će ići sad s bebom, i mentalno se pripremam na to da će možda biti sasvim drugačije. 😄 Multimam komprese definitivno preporučujem, spašavale su me kad su mi bradavice bile osjetljive (jer to što smatram da nam je dojenje išlo bez problema ne znači da je uvijek ugodno 😂), a frendice su mi nahvalile i njihov balzam nedavno, to ću si nabaviti svakako.

    👱🏻‍♀️ 35 👱🏻‍♂️ 40 👧 4
    04/23 - vanmaternična trudnoća, odstranjen jajovod
    1.10. ➕ 😍🤞🤞🤞 / 21.10. srčeko kuca ❤️
    Panorama low risk, stiže dečko 💛
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.