Ljetne bebe 2024 ✨

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zeka123

    zeka123

    Broj poruka: 368

    Prijavi adminu

    Leptirko22

    Je li slusao tko od vas dr.Iliju na fb-u?
    Ima grupu ‘Prirodan porod’ i svojim savjetima pomaze zenama da poticu trudove i da imaju potpuno prirodan porod bez epiziotomije.
    .
    I jos jedno pitanje, planira li koja nosit na porod Optilube gel, lubrikant ?


    Ja slušala , iskreno , vježbe za poticanje poroda mi nisu pomogle , epizotomiju nisam izbjegla. Jedino mi je tehnika disanja pomogla kod trudova 😀

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20;104/st/20240802/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/852b/preg.png [tickerfactory.com]

  • Avatar zeka123

    zeka123

    Broj poruka: 368

    Prijavi adminu

    Faith1509

    Pročitala sam sve, stigla nam je prva beba 😍😍😍
    Manu čestitam, želim ti brzi oporavak i da što prije odete kući, uživaj sa svojim suncem 🥰
    Snowwhite1410 biti će to sve u redu, samo budi pozitivna. Kako je stanje danas?
    Zeka kako se ti osjećaš?
    Ostale cure koje ste imale preglede, čestitam vam na dobrim pregledima 😍🥰


    Hvala na pitanju draga , evo , guramo dan po dan. Meni je užasno teško , jedva čekam da rodim jer ovo je blago rečeno pakao.

    Kako si ti ? ❤

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20;104/st/20240802/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/852b/preg.png [tickerfactory.com]

  • Avatar marta96

    marta96

    Broj poruka: 1146

    Prijavi adminu

    Ej cure,nadam se da ste sve dobro ❤️ ja nemam neke posebne tegobe i muke osim psihičkih jer sam uplašena da se rano ne otvorim i sve popratno pa se trudim sve lagano,to me frustrira jer imam uvijek posla kojim stoji,jos nisam ni kolica i jaje izvadila iz vreća 😏 čekam da dođem bar do 34+ pa da se opustim malo mislim da će mi onda biti psihički lakše🤷

    👩‍🦰 28g
    🧔33g

    06/2021 👼💔
    27.09. ‘21➕ ❤️
    5+4 07.10 Beta = 7901
    It’s a girl❤️ 08.06.2022. 🤱🍀

    22. 9.'23 👼💔
    [tickerfactory.com]

  • Avatar nada23

    nada23

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    zeka123

    Leptirko22

    Je li slusao tko od vas dr.Iliju na fb-u?
    Ima grupu ‘Prirodan porod’ i svojim savjetima pomaze zenama da poticu trudove i da imaju potpuno prirodan porod bez epiziotomije.
    .
    I jos jedno pitanje, planira li koja nosit na porod Optilube gel, lubrikant ?

    Ja slušala , iskreno , vježbe za poticanje poroda mi nisu pomogle , epizotomiju nisam izbjegla. Jedino mi je tehnika disanja pomogla kod trudova 😀


    I ja isto tako 😆

    6/2019- missed ab
    10/2020- L 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar nada23

    nada23

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    marta96

    Ej cure,nadam se da ste sve dobro ❤️ ja nemam neke posebne tegobe i muke osim psihičkih jer sam uplašena da se rano ne otvorim i sve popratno pa se trudim sve lagano,to me frustrira jer imam uvijek posla kojim stoji,jos nisam ni kolica i jaje izvadila iz vreća 😏 čekam da dođem bar do 34+ pa da se opustim malo mislim da će mi onda biti psihički lakše🤷


    Znam da je teško, ali probaj se opustiti. Sigurno se neces poceti rano otvarati , pogotovo ako se pazis. Jos malo i blizu si 34.tj., a vjerujem da ces docekati termin. Samo pozitivno razmišljaj 🥰 Bude to sve dobro.

    6/2019- missed ab
    10/2020- L 💙
    [tickerfactory.com]

  • LaFemme

    Broj poruka: 156

    Prijavi adminu

    Bok curke, jučer bila na pregledu u TA i sve je ok, ništa alarmantno se nije promijenilo.
    Prohodna sam do unutarnjeg ušća za prst. Sljedeći put, za 2 tj. će raditi uzv bebe.
    I dalje moram mirovati. Još malo treba izdržati i onda sam na konju :)

    [tickerfactory.com]

  • Avatar ElisaDay.

    ElisaDay.

    Broj poruka: 171

    Prijavi adminu

    Evo meni taman javila frendica da je rodila, suze mi odmah krenule. Još malo cure, možemo mi to, vidim svi smo tu negdje s terminima ❤️

    [tickerfactory.com]
    It's a girl ❤️
    32 👩🏼‍🤝‍👨🏽 33

  • Avatar marta96

    marta96

    Broj poruka: 1146

    Prijavi adminu

    LaFemme

    Bok curke, jučer bila na pregledu u TA i sve je ok, ništa alarmantno se nije promijenilo.
    Prohodna sam do unutarnjeg ušća za prst. Sljedeći put, za 2 tj. će raditi uzv bebe.
    I dalje moram mirovati. Još malo treba izdržati i onda sam na konju :)


    Do kad je mirovanje? Ja sam prigodna za prst do uu i cerviks skroz omekšan,ali je rekao da se opustim i izbjegavam teže aktivnosti i dugo sjedenje 😏 

    👩‍🦰 28g
    🧔33g

    06/2021 👼💔
    27.09. ‘21➕ ❤️
    5+4 07.10 Beta = 7901
    It’s a girl❤️ 08.06.2022. 🤱🍀

    22. 9.'23 👼💔
    [tickerfactory.com]

  • Lucija93

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, nova sam na forumu :)
    Termin 27.8. sad sam u 24.tjednu, pregled 13.5. :)

  • kaya1311

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure!
    Nisam se nikako javljala ovdje, dođem ovdje malo popratit tu i tamo kako su trudnice koje će imati/imaju ljetne bebe. Moj termin bi trebao biti ili 28.06. ili 06.07., ne znaju ni sami zbog veličine bebe 🙄. Uglavnom trudnoća protječe u redu, osim što me evo muče kilogrami, tj. mene ne toliko, koliko ginekologa koji me “opominje”. Ovo da me opominje je više da me savjetuje što da jedem itd, ne viče ni ništa slično, ali opet primjetim da kao nije dobro da sam toliko u plusu. Da se razumijemo, prije trudnoće sam mlatila slatko, sad ni nemam neke želje za slatkim niti imam posebnih želja, jedem relativno normalno, osim što se manje krećem. Malo mi postaje i teško, jer me zateže u području stidne kosti, a i beba me zna podbočit jer mi se čini da je dosta nisko.
    Dakle, sad sam 32+6 i u plusu sam od zadnjeg vaganja 13kg, sad ćemo vidjeti na pregledu 13.05. koliko sam još dobila 🙄. Iskreno me i strah vage već evo, mislim znam da ima još dosta do termina, ali evo kilažu si ne mogu toliko obuzdat, pazila - ne pazila uvijek budem u nekom plusu. Da napomenem kako je s bebom sve ok, nemam dijabetes.
    Sad me zanima kako vi s time jer me to baš sekira?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.