Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Abies

    Abies

    Broj poruka: 2657

    Prijavi adminu

    Sanjarka ljepotica! Odjeća je 🔝
    Korizma riba… 
    Mm napravio grah. U zdnji tren mu rekla da malo i nam ostavi. Jb opsesija tvorom. 
    Kg -6 -10… E pa ja na +15 od onog što želim. Ubijate me u pojam. I m još nema…. 
    Sanjarka daj fotku s frižidera. Moj sav u receptima i slovima 😀 ti plusiće stavljaš
    I p opet pala iz kinderbeta. Uz krevet pravi. Vj prvo na krevet pa a kreveta na pod… Čvoruga posred čela

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Haha jos ce netko stvarno mislit da imam listu zaljubljivanja  😂😂😂 mogu vam slikat tjedni meni rucka za nas i gigija
    A Petra 😓😓😓😓
    Jos se nismo uspavali kao da mu netko baterije stavio divlja na kaucu 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar CrazyPuppet

    CrazyPuppet

    Broj poruka: 1614

    Prijavi adminu

    Ugolina ahahahahahaha carice… Jadan ribi 😔
    Petra nezaustavljiva…😘

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ellie00

    Ellie00

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Ugolina carice ❤❤❤😘😘😘❤❤❤
    Bas si falila. 
    Mi pavamo. Idu joj gornji zubici bas ju buba..ribica mala..
    Mm danas potvrdio.uzimamo novi auto..ovaj nas ce uzet oni (auto kuca) a mi cemo za novi doplatit ostatak. Veselim se bas. Putno racunalo, sam se parkira, senzori, sam otvara gepek itd. I da. Klizna vrata, tome se najvise veselim
    Sutra nam dolazi as pa idemo u Vz, bas se veselim
    Sanjarka odlican shopping, super suknje

    [lilypie.com]

  • Avatar Sunshine1

    Sunshine1

    Broj poruka: 1308

    Prijavi adminu

    Balerinkice su dosta sitne pa ih tesko navlacim,jos na tanku carapu. A ona skvrcu prste jos🔫
    A tenisice se precool. Presijavaju se,ne moze slika docarat kako super izgledaju

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar mare1989

    mare1989

    Broj poruka: 3135

    Prijavi adminu

    Ugolina 😍
    Sunshine obucica preslatka😊

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Crazy kako ti imas medenog sina 😍😍 isti je ti! 😍
    Sunshine lajkam oboje! 😍 nadam se da ce te uspit balerinkice nosit a skvrceni prsti da 🔫🔫😁 poznato
    Ellie  nadam se da ce vam cim prije izac zubici da se cura ne pati 😘 i super za auto 🖒 uzivajte u vz! 

    Ja odvela mudricu na trenig i rijesila poklon za sutrasnji rockas na koji ide. Gigi ko na baterije danas spavao samo jednom 12-13h. Sreca nije bio cendrav 😓 zaspao je u 19.30h. Pun je energije i stalno je na nogama. 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Sanjarka88

    Ma Ugolina da te nema trebalo bi te izmislit 😁😁😁😘
    Ribica 😔 tvoji je ne mogu preuzet?
    Mi se pokušavamo uspavat drugi put danas al neideeeee


    Mogli bi ju dat mojima ili muzevima,ali ne zelimo doc tam i bedirat se i vidjet kako se brinu ili ne brinu,a mi se jako lijepo skrbimo oko tog “ribija”…bolje ovako…bar nikad necemo vidjet njegov..kraj.. 😥😥😥😥 sad sam opet u depri

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Joj Ugolina hug hug 🤗🤗🤗🤗🤗  nemoj biti depresivna ide ribica u prirodu 😊
    Ja upravo dala gigiju jest, nastavio je spavat. Naime, opet je bio zaspao prije boce kad mu je vecera bila u 18.30h ubit ce me ovi novi raspored 🔫🔫🔫
    Odoh se kravit uz knjigu 😘

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar ejic

    ejic

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Hello! Procitala vas pa da sad i napisem pokoju rijec. Iako mi se nikako ne svida da se zadnji postovi prikazuju na naslovnici klokanice 😬😬
    Danas mi bio bolji dan. Prijepodne sam cak uspjela usisati prizemlje, objesiti 1 masinu vesa i povadit sude iz perilice 😆 Oko podneva isla na kontrolu urina, upala jos uvijek postojana usprkos ispijenom atb i sad dobila novi atb. Kaze meni dr da dodem ako primjetim da atb nije djelovao i dalje imam peckanja, a ja vec toliko navikla kroz godine na te upale da to primjetim tek kad je vec ekstremno upaljeno. Sad recimo imam upalu i nista ne osjetim. Kako da onda znam jel atb djelovao ili ne… Razmisljam ici u apoteku pitati jel se mogu kupiti trakice za kontroliranje dal je upala i dalje postojana pa si sama provjeriti…
    Danas ujutro sam djetetu dala kasicu jabuka-banana-baby keks. Opet nije htio otvarati usta pa sam ga morala zezati sa dudom da ih otvori i ugurala zlicicu s kasicom. Jel sad nije htio otvarati jer nije bio gladan ili jer mu nije fino-tko bi znao… Pocet cu mu postepeno smanjivati ovaj drugi nocni obrok i povecavati jutarnji. Mozda uspijemo doci na 1 nocni obrok i konacno na 2.konkretni obrok kroz dan-dorucak. Sad nista ne zeli jesti do nekih 11 kad kroz noc popije vise od 400ml mlijeka…
    Navecer isli svi malo u shoping ali nista nismo kupili. Bili gledati malo vrtni namjestaj. Treba nam stol i stolice za terasu u prizemlju, neka klupica pred ulazom i neki pleteni set za terasu na katu. Sve taaaako lijepo a taaaaaako skupo 😤😤😤
    Ugolina, moram ti cestitati na 1600 stranici!! 😀😉 Bas mi je zao za ribicu 😔
    Gigi je na baterije 😁😁 
    Sta ste jos pisale, sad sam sve pomjesala s viberom 😕
    Neda mi se vise razmisljat, idem spavati. Laku noc!! 😴😙

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.