Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mama3put

    Mama3put

    Broj poruka: 637

    Prijavi adminu

    Eliie nisam ni pisala o tome jer cim kazem da sam rodila za sat vremena svi misle da je bilo i lako ako je bilo brzo😑 sat vremena sastavljenih trudova uz drip i zaglavljeno dijete u porodajnom kanalu je sve samo ne lak porod! 
    Kako tvoja cura i ti?

    Idem lec,mali spava vec ihuhu a ja jos sjedim ni sama ne znam zasto

    [tickerfactory.com]

  • Avatar TinyBabyToes

    TinyBabyToes

    Broj poruka: 1850

    Prijavi adminu

    Ljetnice drage,
    proljetna mamica čestita svim novim mamicama na njihovim malim smotuljcima, neka budu zdrava i vesela
    a ostalim ljetnicama šta još čekaju.. Sretno i nek budu porodi kakve ste si zaželile

    Starim porod mi je bio relativno ok za prvorotkinju, moja mala je zaradila kefalhematom.
    Još uvijek ima čvrgu na glavi patronažna rekla da se to bude povuklo s koja 2mj…

    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Lucy16


    Lijep pozdrav svima!!

    Moj beban će biti prava ljetna beba. Ako Bog da dolazi sredinom kolovoza, taman na našu 2. godišnjicu braka. Vrućine me već  sada smaraju. Neki dan sam utažila svoju želju za sladoledom i sad imam upaljeno grlo pa uz svu vrućinu pijem vruć čaj.

    Prvorotkinje, kako se nosite sa strahom od poroda??

    Zao mi sto te sladoed kostao upale grla..meni ti za grlo uvijek pomaze i koristim iskljucivo bezalkoholni propolis,direkt si nakapam u grlo,do drugog dana prode ko da nis nije bilo..

    Isto sam prvorotka..termin mi je,hehehe,prekjucer!!!  sto se tice straha,moram priznati da je trenutno zelja za porodom puno veca od straha jer mi je iskreno trudnoce,kao stanja,vec dosta..kad se samo sjetim povracanja,odlazaka na infuzije i svaceg neceg,uffff…nisam si mantrala da ne boli,vec suprotno.. Uvjerila sam se da boli ko sto vragova,ali da mogu i da moram pomoc svojoj curici da se ona ne muci dugo i to me nekako vodi kroz strah

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar zabica25

    zabica25

    Broj poruka: 741

    Prijavi adminu

    Vidim da se i tu piše :)
    neka, neka…
    Još jednom čestitam novopečenim mamama :)

    Lucy, javi nam se u grupu Ljetne bebe 2016 da se i tamo družimo.

    Život je pun iluzija i želja, a meni najviše treba DIJETE! :)

    [daisypath.com]

  • Avatar Ellie00

    Ellie00

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Starim  zao mi je sto si to prosla. 
    Mi smo dobro, jos se vojnicki budimo po bolnickom rezimu svaka 3 h. 
    Malo se samo mucimo s dojenjem. Ona se ne moze najest na dojci- po 1h sise pa postane nervozna pa me grize i onda joj na kraju dam izdojeno mlijeko. Zvala sam u bolnicu i kazu da nek kombiniram izdojeno, sisanje i jedan obrok ad privih mj dana jer su tako nauceni u bolnici a i mala je i premalo ima snage da se najede na dojci… 
    Kako ste se vi snasli>

    [lilypie.com]

  • Avatar Mama3put

    Mama3put

    Broj poruka: 637

    Prijavi adminu

    TinyBabyToes


    Ljetnice drage,
    proljetna mamica čestita svim novim mamicama na njihovim malim smotuljcima, neka budu zdrava i vesela
    a ostalim ljetnicama šta još čekaju.. Sretno i nek budu porodi kakve ste si zaželile

    Starim porod mi je bio relativno ok za prvorotkinju, moja mala je zaradila kefalhematom.
    Još uvijek ima čvrgu na glavi patronažna rekla da se to bude povuklo s koja 2mj…

    To me i zanima,meni su rekli 4 mjeseca najmanje a moze i 9,rijetko i do 2 godine 😕

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mama3put

    Mama3put

    Broj poruka: 637

    Prijavi adminu

    Ellie00


    Starim  zao mi je sto si to prosla. 
    Mi smo dobro, jos se vojnicki budimo po bolnickom rezimu svaka 3 h. 
    Malo se samo mucimo s dojenjem. Ona se ne moze najest na dojci- po 1h sise pa postane nervozna pa me grize i onda joj na kraju dam izdojeno mlijeko. Zvala sam u bolnicu i kazu da nek kombiniram izdojeno, sisanje i jedan obrok ad privih mj dana jer su tako nauceni u bolnici a i mala je i premalo ima snage da se najede na dojci… 
    Kako ste se vi snasli>

    Obicno grizu kad ne uhvate dobro dojku,stisni je s dva prsta da ulovi sto vise aureole u usta pa te nece gristi,tad najbolje vuku mlijeko i ako ti je puna dojka mlijeka to im smeta pa se bune i grizu jer ne mogu povuc mlijeko pa prije dojenja istisni mlijeka na tetru da joj je lakse! Pokusaj pa javi jel ide 😉
    Moj super doji,napapi se i spava od 4 do 6 sati 😊 sad smo bili u setnji 2 ipo sata samo je spavao u kolicima-milina!

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ellie00

    Ellie00

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    A primi ona bradavicu i sise (guta), ali izgleda ne moze povuci dovoljno pa se nakon 1 h sva uzvrpolji…Uglavnom mi ne odustajemo, rekli su mi da je to za nedonoscad normalno i da ce se popraviti kad ojaca.

    [lilypie.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Stigao Denis 💙

    Stigla roda - *Ljetne bebe
     2016* 🍼🐾🎉🎈

    Malamimi - Igor i Maša 24.04.vag. (20.05)
    Ellie - Ena 06.05. cr. (05.06)
    Tynchy - Karlo 17.05. cr (31.05)
    Marie4 - Hana 17.05. vag (20.05)
    MalaKoza - Emily 21.05. (12.06)
    Starim - Noa 22.05. vag. (23.05)
    Cro262 - Maja 23.05. cr. (04.06)
    Dunyasha - Nika 26.05. vag. (05.06)
    Majadila - Denis 27.05. (16.05)

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Mama3put

    Mama3put

    Broj poruka: 637

    Prijavi adminu

    Ellie00


    A primi ona bradavicu i sise (guta), ali izgleda ne moze povuci dovoljno pa se nakon 1 h sva uzvrpolji…Uglavnom mi ne odustajemo, rekli su mi da je to za nedonoscad normalno i da ce se popraviti kad ojaca.

    Doji po sat vremena? Ili ja nisam dobro skuzila
    Ja sam s prvim sinom imala slicno skustvo,on je bez prestanka visio na cici i tako 20 i koji dan kad sam doslovno pocela umirat i prebacili ga na bocicu tad je napokon odspavao i on i ja! Moje mlijeko jednostavno nije valjalo i on je jadan stalno bio gladan😑 zato ja ne volim to forsiranje dojenja…

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.