Trudnice i mame u Njemačkoj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pomalo

    Pomalo

    Broj poruka: 83

    Prijavi adminu

    Ja sam u Frankfurtu 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ancy-Banancy

    Ancy-Banancy

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Ja u okolici Karlsruha 

  • Avatar larimara

    larimara

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Ma odlicno mame;((( bas smo se fino rasporeile po razöicitim pokrajinama

  • IvanaDarijan

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Cao Mame…jel ima kija mama iz Minhena, trebam malo info oko bolnica, babice i to 😀

  • Avatar Mamicaaa

    Mamicaaa

    Broj poruka: 654

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! 
    Evo jos jedne trudnice iz njemačke..prva trudnoca i sve mi je novo..

  • AnaKox

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Skroz sam zaboravila ovu temu :) 
    Ja sam blizu Kolna

    [lilypie.com]

  • IvanaDarijan

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    6 mjeseca,hvala na info 😀 prijateljica prosle god se porodila tu i tek pre poroda stigla 2 meseca,nije znala za babicu i nije imala jer su joj rekli kako treba sama naci prije poroda …

  • AnaKox

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Meni je ginekologica dala spisak babica i prije tri mjeseca mi je navalila da kazem bolnicu, a tek u ponedjeljak idem u bolnicu gledat neki filmic i pogledat bolnicu 😸 a nije znala ni jednu babicu u blizini koja prica hrvatski dok u nje u ordinaciji ima medicinska sestra koja je hrvatica

    [lilypie.com]

  • Avatar Mamicaaa

    Mamicaaa

    Broj poruka: 654

    Prijavi adminu

    Ej cure..u kojem tjednu trudnoce bi trebala pocet trazit babicu i birat bolnicu? ja sam u 12 tjednu i meni do sad niko nista nije rekao za to..

  • Avatar Mamicaaa

    Mamicaaa

    Broj poruka: 654

    Prijavi adminu

    E hvala ti puno na informaciji..prva mi je trudnoca i mlada sam i stvarno neznam nista,tu smo oko godinu i pol i ja neznam bas najbolje njemacki tako da se nadam da mogu pitat sve sto me zanima..a jel mi mozes rec kak na njem se kaze babica?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.