Kad se čuju prvi otkucaji srca bebe?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MartinaP1986

    MartinaP1986

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Molim vas, zanimaju me vaša iskustva. Kad su vam se prvi put čuli otkucaji srca u bebe? Ja sam sutra točno 10 tjedan, na ultrazvuku se vidi beba, no nema otkucaja ili pulsiranja u bebe. Doktor me narućio na ultrazvuk u subotu, kao do tada bi se trebali čuti otkucaji. Strah me je, jer sam početkom ove godine spontani, želim biti pozitivna

  • Avatar Gricko3

    Gricko3

    Broj poruka: 625

    Prijavi adminu

    Ja sam cula u 6 tjednu… Neznam jel vam dok. spominjala velicinu bebe mozda je bila kasna ovulacija pa i niste u 10 tjednuu


    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    Jer ne postoji ljubav kao kad volis svoje djete! ❤ N❤

  • Avatar Gricko3

    Gricko3

    Broj poruka: 625

    Prijavi adminu

    ispravak u 7 tjednuuu.


    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    Jer ne postoji ljubav kao kad volis svoje djete! ❤ N❤

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    S prvom bebom u 6 tt, a s drugom 9tt.

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Ja nemam pojma. Srce sam cula prvi put u 21. tjednu na 4D ultrazvuku. Ali ja sam dosla kod doktora sa 5 tjedana trudnoce pa sa 7 i tek mi je sa 8 i par dana napravio trudnicku knjizicu ( dolazila sam kako mi je rekao) pa valjda je tek tada vidio srce…

  • Avatar MartinaP1986

    MartinaP1986

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Hvala, sad čekam samo subotu, da vidimo jeli sve ok. Moja doktorica je inače na porodiljnom, doktor koji je mijenja me je samo pregledao, utvrdio da je beba tu, da nevidi otkucaje i da dođem u subotu, do  “tada” bi se trebali čuti. Nisam bila ni 5 minuta u ordinaciji. Inače moja doktorica je pedantna, s prvovom bebom sve mi je rekla na prvom ultrazvuku, veličinu ploda, koliko sam tjedana prema veličini ploda i što je meni najvažnije da je sve ok.  Drugu trudnoću sam imala spontani, prije 6 mjeseci.  Doktorica mi je rekla da je sve ok, da sam zdrav i da mogu imati drugu bebu kad poželim. I sad, sad me strah. Mislim pozitivno :)

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Samo misli pozitivno…

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar MartinaP1986

    MartinaP1986

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Bila kod doktora, danas 10+1 nema otkucaja srca, u ponedjeljak idem u bolnicu gdje će mi napraviti još jedan ultrazvuk i onda “rješavati stvari” :(  hvala svima od <3

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Žao mi je … Drži se…

  • Avatar MartinaP1986

    MartinaP1986

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Hvala

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.