Nemam partnera, a želim dijete

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Zezika

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Silno želim imati dijete jer nekako osjećam da sam spremna i da to zbilja želim. Situirana sam i imam svoj stan. Ali, nakon što sam prekinula lošu dugogodišnju vezu, nisam pronašla adekvatnog partnera s kojim bi krenula u zajednički život i zasnivanje obitelji.

    Što mislite o toj situaciji? Mislite li da je ludo, primjerice, napraviti, dijete s prijateljem ili otići na umjetnu oplodnju? Jer time dijete uskraćujem za oba roditelja u startu. Ne znam koje bi bilo najpametnije rješenje mog problema…

  • Deleted user

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Zanimljiva tema, pitanje… ali mislim da u hrv ne možeš na umjetnu oplodnju sama. Jedna moja frendica nedavno je odlučila s frendom imati dijete (i on i ona su solo, a imaju 33 i 35…), “prirodnim putem”, a sad je pitanje - koliko će on sudjelovati u svemu tome…

  • Avatar zrakasunca2

    zrakasunca2

    Broj poruka: 69

    Prijavi adminu

    Ne znam koliko godina imaš…možda jos upoznaš nekoga…postoji više opcija.
    Imati dijete s prijateljem koji je spreman tom djetetu biti otac ili umjetna oplodnja, ako se može…samo sve je to komplicirano, teško je i u dvoje odgajat dijete, a kamoli sam…

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Uf… Ja znam kako mi je kad muža nema cijeli dan i stvarno se divim samohranim majkama koje su od početka same.
    Ja ipak ne bih preporučila da ideš na tu opciju. Neznam koliko imaš godina, pa mi je teško reć, al uvjek ima šanse da se nađe kvalitetan partner ;) Jer po mom dijete treba oba roditelja, a mama nekad treba i pola sata za sebe ;) Jer je psihički jako teško non stop biti s djetetom samo

  • Daki

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    I ja sam razmišljala o tome prije tri godine,isto imam stan,stalan posao,sve što je potrebno,i još mi je doktor nakon letza,imala sam cin3,rekao da što prije radim na djetetu. Ali posložile su se zvjezdice,brzo sam upoznala svog sadašnjeg muža i na drugom spoju znala da s njim želim imati dijete.Nakon tri mjeseca sam ostala trudna i sada imamo prekrasnu djevojčicu od 9 mjeseci.Rodila sam sa 32.Mislim da bi bilo dobro da pričekaš,poslala si želju u svemir,posložit će se zvjezdice i tebi!

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Moj savjet je da još pričekaš možda svog idealnog partnera, budućeg muža. Ja sam u bolnici upoznala ženu koja je rodila sa 36. zdravu ko dren malu bebicu!! :) Sretno!! :*

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar venera

    venera

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Moj savjet je da pričekaš još malo, sto posto ćeš upoznati muškarca koji će ti se svidjeti, a želi dijete isto koliko i ti.
    Opcija da s prijateljem napraviš dijete mi je nekako čudna. Osobno ne bih išla na to. Odnosi bi vam se puno zakomplicirali. 
    Sretno, nadam se da će se uskoro pojaviti neki komad koji će te oboriti s nogu 

    Život se mijenja od tame do sunca, kad kraj tvog srca još jedno zakuca!

  • niki0102

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Dijete ima pravo na oba roditelja. Mozda imati dijete s prijateljem bi funcioniralo. Mozda upoznas nekog uskoro i taj ti pruzi to sto zelis, ljubav, postovanje, podrsku. Tesko je znati unaprijed.
    Brak, ili izvanbracna zajednica, ne znace da ce djetetu biti bolje nego da ga odgaja samohrani roditelj. Sve ovisi o odnosu medju partnerima, i odnosu prema djeci. Uzajamno nepostivanje, svadje, razna emocijonalna zlostavljanja jednog partnera ili oba, moze napraviti djeci veliku stetu.

  • Avatar antea11

    antea11

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Ovisi koliko imaš godina. Ako imaš 36,37,38, naravno da brineš i razmišljaš o svim opcijama

  • zvonimir.polic.5

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ne znam samo od kuda dolaze takve misli i (možda za sada) neostvarive želje??? A da vam ja napišem što bih ja sada želio… Mislim da je normalno da žena koja IMA partnera (kako se to danas kaže) a nekad je to bio zaručnik, dečko, mladić, a tu je bila onda i LJUBAV… i kad bi sklopili brak - JAVILA se i želja da imaju dijete… i tako je sve lijepo funkcioniralo… a danas odmah tražite izgovor da možda taj brak neće biti dobar - a koja je vaša alternativa - imati dijete s bilo kojim muštarcem kojeg zamolite da vam ga napravi… ili da idete na umjetnu oplodnu itd… Ne znam, zašto komplicirate život kad je to do sada bilo vrlo jednostavno - dvoje se zavole i poslije dobiju bebu… i čiča mića gotova je priča…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.