Nemirna beba (mahanje ručicama, nogicama i okretanje glave)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Katja

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    kisica

    Mi imamo 3 i pol mjeseca, ista stvar..toliko bude nervozna kada joj se spava da je to živa muka, otima mi se iz ruku ako je pokušavam ljuljuškati, ako je stavim u kolica onda se okreće, maše rukama, nogama, trpa ruke u usta, urla..i tako dok ne zaspe jedva, a onda se lupi rukom, il mahne nogom i eto je budna i još nervoznija..


    Jao devojke mi muku namucismo oko tog spavanja. Tri ipo meseca takodje. Kad joj se spava pa to nije normalno koliko vristi. Prva dva meseca sam ozbiljno mislila da je beba bolesna ali da lekari nemaju pojma :) promenjena pelena, sita, podrignula i vristi kao da je u vatru neko ubacio…dok nismo ukapirali da joj se spava ali jednostavno ne ume da se opusti da zaspi niti sama niti u narucju. Preko dana da desi da uspe da zaspi u ljulji tako sto cokce i sisa portiklu i kenjka, kenjka, kenjka i onda spava 15-20 min, nesto je trgne 

  • Katja

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    …sad tek vidim da mi je pola poruke obrisano…
    Uglavnom, nesto je trgne i opet vriska. Uvece spava celu noc ali dosta se mrda po krevecu, pliva kako neko rece, stenje pa nabije nosic u dusek i ujutru se probudi super raspolozena…cim doruckuje i ppet joj se prispava ponovo krece kukanje i vristanje i i tako u krug do uvece.
    Hoce li ikada ovo proci poludecu vise od vriske po ceo dan?!

  • Avatar nefertiri

    nefertiri

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Naš je bebač krenuo sa takvim ponašanjem sad kad mu zubići idu… Možda je povezano. Stalno mlatara rukicama i glavu okreće, izgleda kao hiperaktivac. U biti je nervozan.

  • Joan

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Imam nešto malo iskustva s nemirnim djetetom.  Bio je nervozan i slicnog ponasanja kako ste naveli, ali to je trajalo vrlo kratko. Uz dobar raspored dnevnog spavanja ga je proslo. Uvijek u isto vrijeme ide na spavanje i to mu pomaze da ne postane nervozan od umora. Jos je malo problematican tijekom noci, ali i to ide na bolje.

  • Avatar Suncokretica

    Suncokretica

    Broj poruka: 896

    Prijavi adminu

    Moja je jako nervozna kad joj se spava pa znam o čemu pričate .
    Ja ju preko dana ljuljam na lopti u klokanici ili šećem po vani da spava jer ne može zaspati dok nešto vidi. Smiruje ju to ljuljanje. 
    Odspava kratko pa je ubrzo opet umorna i tako u krug. Imam osjećaj da ju po cijele dane uspavljujem a ona stalno umorna. 
    Po noći za sada dobro spava, nadam se da će i dalje jer tu jedino odmorim. Pred noć ju uspavljujem ljuljanjem na rukama.
    Eto niste jedine 

    [lilypie.com]

  • 0996469486

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moja unuka ima 40dana sve je u redu osim sto tako malena stalno radi rukicama,nogice podize stalno u zrak i podize se kao da bi sjela!;hehe vasa uskustva??

  • Sanja.

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pitanje! Poceli smo sa kasicama prije tj dana bebac star 4+! I od kad smo uveli kasice on se nocu budi povise puta! A do prije toga spavao je bez budjenja nocu od pola 10h navecer pa do 7-8h ujutro! Ima koja isti slucaj? Kako ste uspjele rijesiti to? 🙏☺️

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    A koliko mlijeka dobije dnevno?

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • elmali

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mozda je manjak  mlijeka u pitanju ako je nemirno i nemoze da zaspe ili je preumorno ili mu fali jos hapice.lp😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.