Novi izgled foruma Klokanice

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Ugolina

    Na mobu ne mogu uopce zumirati,jel i drugima tako

    Isto

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Hrvoje Dorešić

    Hrvoje Dorešić

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Ugolina

    Na mobu ne mogu uopce zumirati,jel i drugima tako

    Ugolina kako to mislite? Koji uređaj koristite?

    Mene zovu kad nešto ne radi…

  • Avatar Hrvoje Dorešić

    Hrvoje Dorešić

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Sanjarka88

    Ugolina

    Bilo je fora ono prije kako je pisalo koliko imamo poslanih poruka
    😂😂😂😂😂😂 to sam i ja pomislila al mozda bolje ovako, nitko ne zna koliko tipkam 😂

    I da edit posta? 👍

    Broj poruka je vidljiv na desktop/laptopu. Naime na mobilnom portalu ima manje mjesta pa ne stanu sve informacije. 

    Mene zovu kad nešto ne radi…

  • Avatar Hrvoje Dorešić

    Hrvoje Dorešić

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    ilani

    Novi forum odlično izgleda, sve je super funkcionalno i pregledno. Sve pohvale . Fali damo jedna jaako bitna stvar - mogućnost privatne poruke. Neophodna je. Pa to ima svaki forum zar ne?

    Privatne poruke zasad nećemo imati. Naime upotreba priv. poruka na starom Forumu nije opravdala da ih idemo ponovno razvijati. 

    Mene zovu kad nešto ne radi…

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Hrvoje Dorešić

    Ugolina

    Na mobu ne mogu uopce zumirati,jel i drugima tako
    Ugolina kako to mislite? Koji uređaj koristite?

    Mobitel sony xperia z,primjerice netko objavi sliku,zelim malo zumirat da bolje vidim jel,ne moze se..ma nevazno al eto

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar TPol

    TPol

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Treba edit gumb obavezno , i za privatne poruke je bez veze da nema jer kako razmijenit  broj mobitela tako da cijela Hrvatska vidi ? 😬

  • Avatar light

    light

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Bilo bi u redu da postoji opcija uređivanja posta i također da se na neko način pokazuje u kojoj temi postoje nepročitani postovi kao što je to na većini foruma. Ovako ne znam na kojoj sam temi pročitala neku novu objavu a na kojoj nisam. Hvala

  • Deleted user

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Rad li postanje sad?

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Svakih dan-dva se moram prijavljivat!Ukucam tocno korisnicko ime i lozinku i ne mogu se prijavit!U nedjelju sam dvaput mjenjala lozinku zato sto je prvi put primilo,a onda opet ispocetka!Drugi put mi je opet trebalo vise pokusaja prijave,otada je ok,ali kad cu se opet trebat prijavit opet ce biti isto!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar MamaTroje

    MamaTroje

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Možete li srediti da se automatski otvara zadnja stranica neke teme umjesto prve? Hvala.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.