Pavlikovi remenčići

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tonka18

    Tonka18

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    supeeer 

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Mary36


    Cure mi smo danas bili na uzv kukića i sve je super! Ne moramo ni povijati ni ništa! Baš sam sad sretna, već sam se prepala da nam remenčići ne ginu

    Bravo! odlična vijest!

  • Avatar Tonka18

    Tonka18

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Iako nema niti mjesec dana da smo skinuli remencice cura vec sama sjeda i pomalo puzi, skuzila je kako treba,ali su joj jos uvijek malo siroko noge. za sve mame cija djeca nose remencice da se ne bojite i da ce sve bit u redu, mi smo ih dugo nosili al bez obzira na to cura ne zaostaje :)

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1456

    Prijavi adminu

    Tonka18


    Iako nema niti mjesec dana da smo skinuli remencice cura vec sama sjeda i pomalo puzi, skuzila je kako treba,ali su joj jos uvijek malo siroko noge. za sve mame cija djeca nose remencice da se ne bojite i da ce sve bit u redu, mi smo ih dugo nosili al bez obzira na to cura ne zaostaje :)

    Super , baš mi je drago da je sad sve ok!

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Tonka18


    Iako nema niti mjesec dana da smo skinuli remencice cura vec sama sjeda i pomalo puzi, skuzila je kako treba,ali su joj jos uvijek malo siroko noge. za sve mame cija djeca nose remencice da se ne bojite i da ce sve bit u redu, mi smo ih dugo nosili al bez obzira na to cura ne zaostaje :)

    bravo za curku, ne brini za to što su joj široko nogice, ispravi se to, moja ima takve da nitko ne bi skužio da je imala problema s kukovima tak da bez brige sve dođe na svoje.

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Podižem temu samo da javim curama koje su nas pratile sve ovo vrijeme i koje imaju istih teškoća…evo nakon dugih 5 i pol godina mi smo se riješili pregleda, kontrole, doktora, bolnica i slično…danas smo završili s Klaićevom barem što se kukova tiče, sve je u redu, nema potrebe više dolaziti, sreći nema kraja!

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    renata6


    Podižem temu samo da javim curama koje su nas pratile sve ovo vrijeme i koje imaju istih teškoća…evo nakon dugih 5 i pol godina mi smo se riješili pregleda, kontrole, doktora, bolnica i slično…danas smo završili s Klaićevom barem što se kukova tiče, sve je u redu, nema potrebe više dolaziti, sreći nema kraja!

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Tonka18

    Tonka18

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    renata nisam znala da ste vi sve do sad morali na kontrole :O al super na novostima 

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1456

    Prijavi adminu

    renata6


    Podižem temu samo da javim curama koje su nas pratile sve ovo vrijeme i koje imaju istih teškoća…evo nakon dugih 5 i pol godina mi smo se riješili pregleda, kontrole, doktora, bolnica i slično…danas smo završili s Klaićevom barem što se kukova tiče, sve je u redu, nema potrebe više dolaziti, sreći nema kraja!

    Super!  

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Tonka18


    renata nisam znala da ste vi sve do sad morali na kontrole :O al super na novostima 

    da, sve do sad, zato i jesmo neopisivo sretni da smo se riješili! Hvala curke!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.