Pomooc

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Sanja123

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Imam dijete od 5 i pol mjeseci
    Preko dana mi je najnormalniji al kad padne noc on postaje katastrofa zaspi i budi se svakih sat vremena i tako cijelu noc

    Sanja123

  • Vera1984

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Imamo premalo podataka za savjet. Kako je djete hranjeno? Kada ide na spavanje? Koji su vam rituali pred spavanje? Kako spava po danu? Trebas nam dati vise detalja ako mislis dobit ikakav savjet.

  • Sanja123

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Hranim ga bebimilom
    Preko dana ide samo jednom spavati i to spava 2 sata u komadu i to zaspi oko 3 i u 5 se probudi 
    A navece pred spavanje moram ga po sat vremena ljuljati na rukama i cvrsto mi zaspi al cim ga stavim u krevet probudi se i zaspi opet i nakon sat vremena se probudi i tako cijelu noc a spava samnom i muzem jer u kinderbet ne zeli nikako 

    Sanja123

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Pet i pol mjeseci a samo jednom dnevno ti spava?? Kaj do tri popodne ne pokazuje nikakve znakove umora?? Ajme..
    Mozda samo faza.. Citaj malo skokovi u razvoju, regresija sna i tako to

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Sanja123

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Nikakve znakove ne pokazuje poslje 3 da mu se spava 
    A dali je moguce da mu zubici idu van 

    Sanja123

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Vrlo moguce i to,jel grize mahnito… Evo moja ima osam mjeseci, stalno smo u nekim fazama, takoder od cestih budenja na dalje,to je tako kod tih malih pajceka

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Sanja123

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Ma sve zivo gura u usta i nenormalno slini 
    Mazem mu gelom al nista to njemu ne pomaze i sva mu je vilica gornja crvena

    Sanja123

  • Sanja123

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    On spava i odjednom se probudi uz urlik od placa koji traje par minuta al jedvo ga ja i muz uspijemo smiriti 

    Sanja123

  • Vera1984

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Cini se stvarno da se budi u boli. Tj da se budi jer ga boli. Zubi moraju izbit i to treba istrpiti, nema druge. Moja cura vec 20-ak dana isto muku muci s zubicima. Sve ide drito u usta, nervozna je dosta i slabo spava. Al srecom se ne budi u plaču, nego stenje i okrece se po krevetu, vise u polusnu. Ona sise pa ju tako umirujem, pali svaki put. 
    Pokusajte s zvakalicama punjenim s vodom, koje se stave u hladnjak, pa tako lagano hladno godi zubnom mesu. Ili omotajte gazom prst svoj pa nek glode, to cemu masirat dasni. 
    Za umirenje kad kako place nemam savjeta, jer moja cura stvarno nema tih epizoda.

  • Avatar Vmama

    Vmama

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Poz mame ne znam u koju temu da pisem a u zurbi sam. Moooolim vas iskustva ako netko moze pomoc. Beba stara 20mj na jeziku tj.s donje strane jezika ima kvrzicu bila je mala sad je velicine i oblika zrna graska jako smo zabrinuti

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.