Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    waithing

    mono1111

    Waiting, Dolores i cure,
    Sretnoooo ! Drzim fige da upali.!!!
    Koji vam je ovo postupak'?

    Mila,
    Ma to se ne moze vidjeti na uzv,.prohodnost jajovoda, prvi put cujem takvu glupost koju gin.i to jos privatni moze izjaviti, ja bi svakako promijenila gin.jos ga placas i jos cekas dvije godine, a svakako bi se trebala javiti na humanu u neku bolnicu jer tamo rade hsg.

    Sramota me i pisat…ovo mi je peti transfer,,,užassss


    Mono1111 meni je ovo prvi postupak.A kaj da velim, mozda zvuci glupo ali meni je sve ovo strasno.Ja govorim svima kad jos nisam ni probala da im se divim, a sad kad znam sto je to, zbilja ste kraljice koje to prolazite po neznam koliko puta.Svaka vam cast.Ja nekako gubim volju do svega.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    Mila23

    Pa zato je meni i cudna ta cijela situacija s mojim gin. Nije ni meni jasno bilo kako se to moze vidjeti na ultrazvuku on je meni rekao tipa netrebas ti cic na propuhivanje jer ti se vidi da nemam nesto zadebljano nemogu se sad sjetiti kako se izrazijo.. planirala sam otici ovaj mj kod endokrinologa dali bi mi mozda on mogao pomoci vasa iskustva.. i jos da utvrdim znanje znaci sad da se upisem kod gin u bolnicu i da njih trazim uputnicu za propuhivanje jajovoda ? ☺


    Da, sad kad se upišeš kod ginekologa objasniš mu cijelu situaciju, koliko dugo pokušavate, koji su ustanovljeni problemi i što ste od pretraga obavili svaki iole normalan ginekolog će ti bez problema dati uputnicu za propuhivanje…
    sretno

    waithing

  • Mila23

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Hvala vaam od srca svima na odg jen nisam vise znala koga pitati za pomoc. Puno ste mi pomogle sutra se idem upisati u bolnicu. Pretrage nijedne nisam radila jedino mi je pratio ovulaciju i to je to za sve sto sam ga pitala odg je bio netreba. Ako mogu jos pitati jeli propuhivanje bolno ?

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    Mila23

    Hvala vaam od srca svima na odg jen nisam vise znala koga pitati za pomoc. Puno ste mi pomogle sutra se idem upisati u bolnicu. Pretrage nijedne nisam radila jedino mi je pratio ovulaciju i to je to za sve sto sam ga pitala odg je bio netreba. Ako mogu jos pitati jeli propuhivanje bolno ?


    Bolno je ukoliko ti je začepljeno, ako nije začepljeno kontrastna tekućina prolazi bez problema,,no to kratko traje , u biti osjetiš više kao neki pritisak, nikako nije neizdrživo, dobit ćeš i nešto protiv bolova ne brini..

    waithing

  • Mila23

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Hvala  jos jednom na odg ja stvarno neznam sto bi ja da se nisam tu logirala i pitala vas za savjete. Hvala vam svima od srca ❤

  • Avatar Mina0709

    Mina0709

    Broj poruka: 131

    Prijavi adminu

    Mina0709

    Cure poslije transfera jel treba ostati lezati i koliko?meni su rekli da ponesem spavacicu i papuce (vinogradska)..eto sutra u 12 idemo po svog smrzlica😊bas sam nestrpljiva☺


    Hej cure jel mi mozete molim vas odgovorit😊

    Mina0709

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    Dolores123

    waithing

    mono1111

    Waiting, Dolores i cure,
    Sretnoooo ! Drzim fige da upali.!!!
    Koji vam je ovo postupak'?

    Mila,
    Ma to se ne moze vidjeti na uzv,.prohodnost jajovoda, prvi put cujem takvu glupost koju gin.i to jos privatni moze izjaviti, ja bi svakako promijenila gin.jos ga placas i jos cekas dvije godine, a svakako bi se trebala javiti na humanu u neku bolnicu jer tamo rade hsg.

    Sramota me i pisat…ovo mi je peti transfer,,,užassss

    Mono1111 meni je ovo prvi postupak.A kaj da velim, mozda zvuci glupo ali meni je sve ovo strasno.Ja govorim svima kad jos nisam ni probala da im se divim, a sad kad znam sto je to, zbilja ste kraljice koje to prolazite po neznam koliko puta.Svaka vam cast.Ja nekako gubim volju do svega.


    Ah..što reći..kad mi je kolegica s posla prije skoro 10god.išla na mpo rekla sam joj da joj se divim i da ja to ne bi mogla…
    sad vidim da itekako mogu…Nažalost ja prirodno ne mogu ostati trudna dakle ili ću ići dok ne zatrudnim ili ću se pomirit za život bez djece, za ovo drugo još nissam spremna…Ne zna čovjek ni sam koliko može izdržati…dok ne mora…I kad sam krenula prije god.dana u ovu priču bila sam uvjerena da će uspjet od prve ili druge,tako su mi i na humanoj rekli haaha…bolje da nisu ništa prognozirali,,,jer kod nas sve suuper osim mojih jajovoda koji za mpo nisu ni bitni,,,no eto me,,peti put…

    waithing

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    Mina0709

    Mina0709

    Cure poslije transfera jel treba ostati lezati i koliko?meni su rekli da ponesem spavacicu i papuce (vinogradska)..eto sutra u 12 idemo po svog smrzlica😊bas sam nestrpljiva☺

    Hej cure jel mi mozete molim vas odgovorit😊


    Ležati ćeš oko pola sata sretno

    waithing

  • Avatar Mina0709

    Mina0709

    Broj poruka: 131

    Prijavi adminu

    waithing

    Mina0709

    Mina0709

    Cure poslije transfera jel treba ostati lezati i koliko?meni su rekli da ponesem spavacicu i papuce (vinogradska)..eto sutra u 12 idemo po svog smrzlica😊bas sam nestrpljiva☺

    Hej cure jel mi mozete molim vas odgovorit😊

    Ležati ćeš oko pola sata sretno


    Hvala draga😘

    Mina0709

  • Tencii

    Broj poruka: 131

    Prijavi adminu

    Dolores , jel tebe i pika i kao steze?
    Ljuta sam jer ne znam jel to dobro ili je od ljekova? 👹
    Meni doktorica jajovode nije mislila provjeriti.
    Isla sam na jednu inseminaciju i nista.Tek onda su me pitali dal bi Ivf ili da pregledam jajovode?  Problem je bio i to sto mi je Fsh skakao izmedju 14,5 i 15,5 , a Amh je ok.
    Rekla sam joj da je i mrni inseminacija draza jer je laksa, ali kad mi je rekla da cak i da su jajovodi ok, postoji sansa da ne uspije zbog visokog hormona, rekla sam da zelim Ivf.
    Jer u njemu bar mogu utjecati na Fsh i njegovu razinu, s kod inseminacije ga ne mogu sniziti.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.