Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zelimobebu2701

    zelimobebu2701

    Broj poruka: 379

    Prijavi adminu

    Ana2711

    zelimobebu2701

    Danas nam je naša mrvica mahala!!! Predivan pogled!!!😊😊😍😍😍👣💞

    Ajoooj,predivnoo❤❤


    Ti ćeš još više vidjeti idući put. 😍😍Kako si mi ti? 😊😊😊

  • Avatar Panda123

    Panda123

    Broj poruka: 249

    Prijavi adminu

    Da li vama stimulacija poremeti ciklus? 
    Prošli mjesec dok sam čekala betu menstruacija uranila tri dana, sad pak kasni tri dana…a inače je uvijek dobijem redovito.

  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    Ej Vesnic, pa kako si? A da nisi mozda ostala prirodno trudna? 😀 Ja danas cijeli dan imam osjecaj da cu procuriti, 4 dnt. Koje dane mogu ocekivati m ako mi postupak nije uspio? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Panda123

    Panda123

    Broj poruka: 249

    Prijavi adminu

    Dolores123

    Ej Vesnic, pa kako si? A da nisi mozda ostala prirodno trudna? 😀 Ja danas cijeli dan imam osjecaj da cu procuriti, 4 dnt. Koje dane mogu ocekivati m ako mi postupak nije uspio?


    Dobro sam, hvala ti  :-) citam i dalje forum svaki dan te cekam da dobijem menstruaciju, pa krecem u prirodni postupak.
    Ja sam ju dobila 11dpt.
    Ne vjerujem kako sam trudna, iako citam kako neke zene poslije stimulacije prirodno zatrudne, ali kod nas je problem s muske strane.
    Sretno s cekanjem, ja sam izludila dok sam cekala betu…drugi put cu ici raditi te se ponasati normalno :-)

  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    Vesnic

    Dolores123

    Ej Vesnic, pa kako si? A da nisi mozda ostala prirodno trudna? 😀 Ja danas cijeli dan imam osjecaj da cu procuriti, 4 dnt. Koje dane mogu ocekivati m ako mi postupak nije uspio?

    Dobro sam, hvala ti :-) citam i dalje forum svaki dan te cekam da dobijem menstruaciju, pa krecem u prirodni postupak.
    Ja sam ju dobila 11dpt.
    Ne vjerujem kako sam trudna, iako citam kako neke zene poslije stimulacije prirodno zatrudne, ali kod nas je problem s muske strane.
    Sretno s cekanjem, ja sam izludila dok sam cekala betu…drugi put cu ici raditi te se ponasati normalno :-)


    A gle nikad se nezna.Ja ti cijelo vrijeme radim.Nisam koristila do sad ni jedan dan bolovanja, ostala sam doma samo na dan punkcije.Lakse mi je tako, makar cijele dane citam nekakve forume.Ne brinem se previse oko rezultata.Ja sam odlucila da ako ovaj ne uspije ja vise nejdem.a sad, sve je u bozjim rukama.

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Zelimobebu,
    Cestitam !!! Nisam znala da si T !!!!
    Koliko tjedana??

    [lilypie.com]

  • Avatar Zoja31

    Zoja31

    Broj poruka: 483

    Prijavi adminu

    Dolores gdje si ti sad isla u postupak? Zaista si odlucila da vise neces ici?

  • Avatar zelimobebu2701

    zelimobebu2701

    Broj poruka: 379

    Prijavi adminu

    mono1111

    Zelimobebu,
    Cestitam !!! Nisam znala da si T !!!!
    Koliko tjedana??


    Hvala ti!!! 😊
    Daa, 9tj+2dana

  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    Zoja31

    Dolores gdje si ti sad isla u postupak? Zaista si odlucila da vise neces ici?


    Na SD. Da tako sam odlucila.Nije do doktora sve je bilo ok, ali ubija me to kad se sjetim sto sve ti hormoni rade u tijelu i kako je sve to nezdravo i kakve ima posljedice.Ako mi je sudeno zivjet cu bez djece.Mozda zvuci sebicno ali ja imam svoje misljenje.Svako radi sa sobom sto zeli.

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    zelimobebu2701

    mono1111

    Zelimobebu,
    Cestitam !!! Nisam znala da si T !!!!
    Koliko tjedana??

    Hvala ti!!! 😊
    Daa, 9tj+2dana


    Bas mi je drago !
    Znam da smo se bile cule jos onda !
    Da li ti je uveden heparin??

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.