Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    Dan transfera se ne broji..to je kao nulti dan….

    waithing

  • Tencii

    Broj poruka: 131

    Prijavi adminu

    2,3 dana nakon transfera mi je pocelo nesto sto je vise kao zatezanje, nego grcevi. Znalo me fino stisnuti, sad se dosta smanjilo, ali malkoc dodje. Lose spavam skroz,.
    Nema krvi i sl, samo sam u strahu da ne dobijem, jer su mi sad ti dani, a bojim se da bi za implantaciju bilo prekasno. Jer je transfer bio 5-ti dan

  • Avatar Panda123

    Panda123

    Broj poruka: 249

    Prijavi adminu

    Dolores123

    Vesnic

    Dolores123

    Ej Vesnic, pa kako si? A da nisi mozda ostala prirodno trudna? 😀 Ja danas cijeli dan imam osjecaj da cu procuriti, 4 dnt. Koje dane mogu ocekivati m ako mi postupak nije uspio?

    Dobro sam, hvala ti :-) citam i dalje forum svaki dan te cekam da dobijem menstruaciju, pa krecem u prirodni postupak.
    Ja sam ju dobila 11dpt.
    Ne vjerujem kako sam trudna, iako citam kako neke zene poslije stimulacije prirodno zatrudne, ali kod nas je problem s muske strane.
    Sretno s cekanjem, ja sam izludila dok sam cekala betu…drugi put cu ici raditi te se ponasati normalno :-)

    A gle nikad se nezna.Ja ti cijelo vrijeme radim.Nisam koristila do sad ni jedan dan bolovanja, ostala sam doma samo na dan punkcije.Lakse mi je tako, makar cijele dane citam nekakve forume.Ne brinem se previse oko rezultata.Ja sam odlucila da ako ovaj ne uspije ja vise nejdem.a sad, sve je u bozjim rukama.


    Meni je Dolores ta tvoja odluka sasvim ok. U životu treba često razmisliti o onome što imaš, a ne o onome što nemaš. 
    Ja sam sad skoro zaboravila na prvi postupak, ali nadam se kako mi od stimulacije nisu ostale neke posljedice. Menstruacije još nema, a jedem ko luđakinja sve po kući, šizim za slatkim i pekarskim proizvodima, inače samo malo buckastija, pa se bojim ako se ovo nastavi u što ću se pretvoriti…
    Mislim kako ćemo mi odraditi ovih šest puta na koje imamo pravo i to je to…za privatno nemam novaca, a i ne želim život podrediti tome. Želim samo znati kako smo pokušali i to je to.
    Sretno s čekanjem bete.

  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    He he Vesnic da ti zbilja nisi trudna? Daj Boze da jesi. Do sad nitko nije o tome pisao, da li je koja imala pojacanu zelju za s..?  

    [lilypie.com]

  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    waithing

    Eto za one koje nisu znale…☺


    Ja sam imala transfer 4.dan.Kako da se ja sad po tome ravnam.Joj kod mene sve od pocetka ide van ovih nekih pravila.Da ovo sam vec vidjela, jer sam procitala sve forume valjda.😀

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    Dolores123

    waithing

    Eto za one koje nisu znale…☺

    Ja sam imala transfer 4.dan.Kako da se ja sad po tome ravnam.Joj kod mene sve od pocetka ide van ovih nekih pravila.Da ovo sam vec vidjela, jer sam procitala sve forume valjda.😀


    Pa  kod tebe se valjda ‘trebao’embrij drugi dan pretvoriti u blasticu i dalje sve isto…
    Ma nemam nikakvu zelju za s… kod mene i dalje sve mrtvo i vec sam sve prekrizila i muka mi vise od svega …gutam te tablete i stavljam vaginalete za bezveze..i grudi mi se ispuhale

    waithing

  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    waithing

    Dolores123

    waithing

    Eto za one koje nisu znale…☺

    Ja sam imala transfer 4.dan.Kako da se ja sad po tome ravnam.Joj kod mene sve od pocetka ide van ovih nekih pravila.Da ovo sam vec vidjela, jer sam procitala sve forume valjda.😀

    Pa kod tebe se valjda ‘trebao’embrij drugi dan pretvoriti u blasticu i dalje sve isto…
    Ma nemam nikakvu zelju za s… kod mene i dalje sve mrtvo i vec sam sve prekrizila i muka mi vise od svega …gutam te tablete i stavljam vaginalete za bezveze..i grudi mi se ispuhale


    Mene grudi bole ali skroz malo.Ja sam vec 3 dan bila sva ispuhana.A ko ce to znat.Ja cu u nedjelju probat napravit test.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    Dolores123

    waithing

    Dolores123

    waithing

    Eto za one koje nisu znale…☺

    Ja sam imala transfer 4.dan.Kako da se ja sad po tome ravnam.Joj kod mene sve od pocetka ide van ovih nekih pravila.Da ovo sam vec vidjela, jer sam procitala sve forume valjda.😀

    Pa kod tebe se valjda ‘trebao’embrij drugi dan pretvoriti u blasticu i dalje sve isto…
    Ma nemam nikakvu zelju za s… kod mene i dalje sve mrtvo i vec sam sve prekrizila i muka mi vise od svega …gutam te tablete i stavljam vaginalete za bezveze..i grudi mi se ispuhale

    Mene grudi bole ali skroz malo.Ja sam vec 3 dan bila sva ispuhana.A ko ce to znat.Ja cu u nedjelju probat napravit test.


    Jooj a jesmo jadne..a ja sad moram kod frendice trudnice na kavu..i slusat kak je sva jadna jer joj muka…a kak je tek meni mukaaaa😭😭😭

    waithing

  • Tencii

    Broj poruka: 131

    Prijavi adminu

    Meni nema druge crtice na testu. Posto je 9dnt, moralo bi biti, tako da mislim da nista. Mislim da necu opet test raditi, pricekat cu betu,ali mislim da je gotovo. 
    Sinoc sam bila sva luda,5 puta se budila i mislila da je jutro i da se trebam dici za test. Usred noci me presjekla neka ostra bol. Cijelo vrijeme mi je kao da cu dobiti, ali jos nista.

  • Avatar Mina0709

    Mina0709

    Broj poruka: 131

    Prijavi adminu

    waithing

    Dolores123

    waithing

    Eto za one koje nisu znale…☺

    Ja sam imala transfer 4.dan.Kako da se ja sad po tome ravnam.Joj kod mene sve od pocetka ide van ovih nekih pravila.Da ovo sam vec vidjela, jer sam procitala sve forume valjda.😀

    Pa kod tebe se valjda ‘trebao’embrij drugi dan pretvoriti u blasticu i dalje sve isto…
    Ma nemam nikakvu zelju za s… kod mene i dalje sve mrtvo i vec sam sve prekrizila i muka mi vise od svega …gutam te tablete i stavljam vaginalete za bezveze..i grudi mi se ispuhale


    Jel se to smije raditi😆?cure moje ja neznam jel umisljam al mene boli trbuh i onako neka tezina i napuhnutost..lijekove nisam pila jer je sve islo prirodno a sad pijem duphaston,andol 100 i folnu..😞

    Mina0709

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.