Prevenar13 cjepivo - da ili ne

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Naslov sve govori..iskustva?

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Kad se djeca cijepe s tim i protiv cega je?? Slabo se informiram o cjepivima jer postoje svakakva iskustva i teorije, a posto sam panicar i pesimist bolje mi je da sto manje znam jer bih se izludila razmisljanjima i scenarijima u svojoj glavi. Vjerujem da vecina cjepiva pomaze i molim Boga da ne bude nikakvih posljedica. Nasa ped me naravno nikad ne informira s cim ga cijeli i protiv cega, samo dobijemo datum tad i tad je sljedece. 

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Ma ja sam jedna od onih koja je definitivno za cijepljenje opcenito i takoder se ne zamaram svime sto cujem!! Pogotovo sada kada sve vise ljudi je protiv… Nedaj boze jednog dana zbog ne cijepljenosti da moje dijete oboli od necega sto se moglo sprijeciti, ja bi se ubila!!!!!!!!
    Nego,prevenar je dodatno cjepivo protiv pneumokoka

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Nama danas na redovnom cijepljenju dr.predložila ovo cjepivo ako će bebe kasnije u vrtić, što hoće. Rekla je da nije obavezno, ali da ga ona predlaže. Ima li netko iskustva s ovim cjepivom? Koje su moguće nuspojave? Plaća li se pošto nije obavezno?

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Mi proucili i tako i odlucili cijepiti!!! Primila prosli tj prvu dozu… 450 kn doza, nikakvih nuspojava nije imala…mora primit za mjesec dana jos jednu dozu i onda jos jednu u drugoj godini…
    Sto se kasnije cijepe manje doza treba

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Svaka doza je 450 kn? Ali znači trebalo bi cijepiti s te prve dvije prije polaska u vrtić?

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Lucy16

    Svaka doza je 450 kn? Ali znači trebalo bi cijepiti s te prve dvije prije polaska u vrtić?


    Svaka doza 450.. A kao prva doza ide izmefu 9 i 11 mj koliko sam skuzila, druga ide mjesec dana kasnije.. A onda treca negdje u drugoj godini..e sad kako s godinu dana ide ono redovno cjepivo,moparu il kak vec,ja cu pricekat  barem mjesec dana da cijepim s trecom dozom prevenara, ili vidjet cu s dr. A s obzirom da ce moja na jesen u vrtic a godinu navrsava pocetkom sestog,bit ce cijepljena prije vrtica.. To ti sad ovisi kad ti se dijete rodilo..

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Al nije vrtic uvjet, vazno da je zdrav kad se cijepi

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.